Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Joola Rhyzm

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Joola Rhyzm

    Buna ziua. As dori sa stiu care dintre joola rhyzm ( cea normala sau cea de 37,5 sau cea de 42,5) e mai buna pe forehand si care e mai buna pe rever. Multumesc frumos. Respecte.

  • #2
    nu am dat cu ele, dar dupa duritate cea de 42.5 ar trebui sa fie pe fh, iar cea de 37.5 pe rever.
    blade: xiom strato
    fh: omega IV asia
    bh: vega asia

    Comentariu


    • #3
      depinde de lemn si de nivelul de joc. rhyzm si rhyzm425 ptr FH si rhyzm375 ptr BH. recomand rhyzm ptr FH (daca nu ai lemn off+ si peste 90gr.).
      0751840078, stadinadi@yahoo.com
      G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

      Comentariu


      • #4
        de vro 2 luni,cam asa..si eu joc cu joola rhyzm..dar cred ca e prima aparitie de joola rhyzm..ca si lemn am tricarbon de la timo boll;,joc pe FH cu rhyzm pe BH cu tenergy un pic uzat.. Ce pot sa zic : cu rhyzm parca merge mai "groaznic" catre adversar,mai mult efect si mai mult power..inainte de rhyzm aveam tenergy si tenergy:insa acum sunt mult mai multumit de rhyzm. poate te ajuta la ceva.
        Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
        Pe spate: Tenergy 80
        Pe fata.: Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Sint 3 variante de Joola Rhyzm
          Rhyzm , cu cea mai mare viteza , duritate 48 *
          Rhyzm 425 , care de fapt inseamna duritatea buretelui adica 42,5 * si sint "medii "
          Rhyzm 375 , duritate 37,5 , deci sint cele "soft" .
          Poti imbina oricare dintre ele asta si in functie de lemn si de fețele avute anterior , poti alege viteza mai mare cu Rhyzm si rever Rhyzm 425 , si aici ai de ales intre grosimi , de 2.0 ( mai mult control ) si Max ( viteza mai mare ) sau Rhyzm 425 cu 375 pentru rever , sau chiar Rhyzm cu Rhyzm 375 pentru diferenta mai mare la rever .
          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
          Fete de palete tenis de masa
          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

          Comentariu


          • #6
            Am lemn Joola carbon. Joc un joc ofensiv pe ambele parti...langa masa si la semi distanta.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de JocDefensiv Vezi post
              Am lemn Joola carbon. Joc un joc ofensiv pe ambele parti...langa masa si la semi distanta.
              Si lemnul e destul de rapid ,eu as recomanda 425 cu 375 .
              A fost oferta la ele 1 luna si de zile , nu ati profitat ... pacat .
              Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
              Fete de palete tenis de masa
              TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

              Comentariu

              Procesare...
              X