Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cea mai buna solutie de curatat masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cea mai buna solutie de curatat masa

    Care este cea mai buna solutie pentru curatat masa de tenis? Am achizitionat acum ceva timp o solutie de la Artengo, insa s-a dovedit o alegere gresita , dupa stergerea mesei, aceasta devenea putin lipicioasa . Ce alte variante mai bune sugerati?
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  • #2
    Salut Bogdane,
    Acum vreo 3 ani am cumparat de la dl. Gelu Popescu o solutie Donic, cu tot cu o laveta de microfibra. Aproape s-a terminat solutia, dar a fost utilizata cu succes in acest timp pe 2 mese Donic Waldner 25 - e adevarat ca si conditiile de joc sunt foarte bune in privinta curateniei iar mesele sunt acoperite cu o panza in stand-by.
    TB ZLF & T05/T05FX

    Comentariu


    • #3
      Asa este, solutia Donic este foarte buna, am folosit-o si eu cu succes, insa poti folosi fara nici o problema si solutie de curatat geamurile, gen Clean, Ajax, etc. Important este sa nu lase urme, asa cum ai spus tu. Daca folosesti ceva pe baza de alcool, nu cred ca vei mai avea aceasta problema.

      Comentariu


      • #4
        Solutie ft buna= apa cu otzet
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • #5
          Multumesc pentru raspunsuri!
          Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
          Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
          Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

          Comentariu

          Procesare...
          X