Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

donez sweden classic

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • donez sweden classic

    dupa cum spune si anuntul donez lemnul.stiu ca nu este mare lucru dar vreau sa ajunga la niste copii care iubesc acest sport si care poate nu isi permit .astept sugestii pana luni cand se deschide posta(mentionez ca lemnul este aproape nou) stima.
    4EVER HOOLIGAN

  • #2
    Un mare BRAVO !!!
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de adyy Vezi post
      dupa cum spune si anuntul donez lemnul.stiu ca nu este mare lucru dar vreau sa ajunga la niste copii care iubesc acest sport si care poate nu isi permit .astept sugestii pana luni cand se deschide posta(mentionez ca lemnul este aproape nou) stima.
      Doneaza la Domnul Marcu Vasile este un domn care are in jur de 40 de copilasi la antrenament cu siguranta va ajunge pe maini bune

      0756258169 este numarul dumnealui
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • #4
        Ok Ben dupa ce o sa iau legatura cu Dl Marcu o sa trimit lemnul luni sau marti prin posta,iar celor care
        au venit cu sugestii pe mp le cer mii de scuze si le promit ca atunci cand o sa mai pot o sa mai trimit si altor copii materiale.numai bine tuturor
        4EVER HOOLIGAN

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de adyy Vezi post
          Ok Ben dupa ce o sa iau legatura cu Dl Marcu o sa trimit lemnul luni sau marti prin posta,iar celor care
          au venit cu sugestii pe mp le cer mii de scuze si le promit ca atunci cand o sa mai pot o sa mai trimit si altor copii materiale.numai bine tuturor
          Multumesc , un copil va fi cu siguranta foarte bucuros sa intre in posesia acestui lemn
          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
          BH : Tenergy 05Fx
          FH : Tenergy 05Fx

          Comentariu


          • #6
            mai sunt si copii de la tarnaveni care chiar au nevoie de ajutor !!
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #7
              stiu ca sunt multi copii care eu nevoie de sprijin dar am promis lemnul celor din Vatra Dornei ,imi pare rau cu alta ocazie cand mai pot sa ajut cu cea mai mare placere.
              4EVER HOOLIGAN

              Comentariu


              • #8
                Va multumesc frumos .
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  DRAGA ADY,te rog sa ma scuzi ca nu ti-am multumit pana astazi pentru paleta foarte buna pe care am primito saptamana trecuta de la tine .Motivele au fost serioase ;-pregatirea copiilor pentru AGNITA si pregatirea celor doua concursuri din data de 25-26.05.2013 de la VATRA DORNEI.Credema plecam dimineata la 6 de acasa si ma intorceam seara tarziu.Inca odata scuze si mii de multumiri pentru gestul tau.CU STIMA SI RESPECT te saluta MARCU
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    nu aveti pt ce sa va cereti scuze Dl MARCU eu ma bucur ca am putut sa ajut un copil si va felicit sincer pentru munca depusa de dvs banuiesc ca nu este usor deloc sa lucrezi cu atatia copii.sanatate multa si sa auzim numai de bine
                    4EVER HOOLIGAN

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X