Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Priza penhold

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Priza penhold

    Vreau sa cumpar o paleta NOUA gata ansamblata pentru priza penhold chineza.Nivel incepator...poate ma indrumati spre un site sau daca vinde cineva de pe site va rog sa ma ajutati ...ps:ma intereseaza expres priza penhold chinezeasca.Multumesc!
    Ultima editare de boss499; 26.mai.2013, 03:38.

  • #2
    Bugetul nu este o problema...

    Comentariu


    • #3
      Rblade (Vlad) te poate ajuta in acest sens,e foarte de treaba,si chiar joaca cu aceasta priza
      Situl lui este www.ttmall.ro
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        http://ttmall.ro/home/index.php/prod...180-galaxy-987
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          Tot mai multi impatimiti ai acestei prize, mie unul mi se pare deficitara la multe capitole in detrimentul prizei europene
          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
          BH : Tenergy 05Fx
          FH : Tenergy 05Fx

          Comentariu


          • #6
            Eu joc de peste 35 ani cu aceasta priza chinezeasca ,dar folosind o singura fata a paletei ,cu alte cuvinte nu am ”rever”.Sfatul meu este sa nu-ti cumperi un astfel de lemn special,deoarece atunci cand te plictisesti de el sau nu-ti mai convine comportamentul sau,NU-L mai poti vinde ca nu prea sunt jucatori care joaca cu o astfel de priza.Pe mine nu ma deranjeaza ca manerul este mai lung cu vreo 2-3cm.Si o alta caracteristica deosebit de importanta este sfera larga de alegere a lemnelor care ti se potrivesc stilului de joc,de la def-off+,asta in cazul lemnelor obisnuite.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              Nu ma intereseaza sa vand paleta ulterior,imi place aceasta priza(chineza),dar vad ca nimeni nu poate sa-mi vanda o astfel de paleta gata echipata pentru un incepataor...as vrea sa gasesc un om care sa spuna "asta e paleta,asta e pretul"...nu ma intereseaza sa fie neaparat nou nouta,dar o vreau gata echipata si sa fie in stare foarte buna...ps:ma intereseaza sa lovesc cu reverul,nu doar cu o parte,gen Ma Lin...Wang Hao...ps2:stilul meu de joc este ofensiv

              Comentariu


              • #8
                Salut,
                Ai putea sa o incerci pe aceasta: http://ttmall.ro/home/index.php/prod...ational-729-sh
                Fata H3 national de pe forehand merge super la topspin, iar 729 OEM e foarte ok pt. a invata lovitura rpb. Lemnul e ALL si are control f bun.

                H3-ul e SH, lemnul si fata 729 de pe rever sunt noi.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • #9
                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-vand-yeo-cpen
                  Daca tot nu conteaza banii, ia-ti ceva calumea
                  Uite aici Yasaka Extra Offensive, lemnului lui Ma Lin. Daca-l suni pe domn cu siguranta are si fete sa iti lipeasca pe el. Bafta
                  We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                  Aristotle



                  Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut,
                    chinezul de la noi de la sala (Chen) are citeva palete cu priza tok pe care s-ar putea sa le vinda. Unele lemne sint foarte putin jucate. O sa-ti trimit miine o lista cu ce are de vinzare.
                    BLADE: Stiga Allround Classic
                    FH: Stiga Almana Sound
                    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                    Comentariu


                    • #11
                      Ok...multumesc!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Cosnic Vezi post
                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-vand-yeo-cpen
                        Daca tot nu conteaza banii, ia-ti ceva calumea
                        Uite aici Yasaka Extra Offensive, lemnului lui Ma Lin. Daca-l suni pe domn cu siguranta are si fete sa iti lipeasca pe el. Bafta
                        Cosmine, iti multumesc mult pentru reclama facuta, dar n-o sa vand o paleta cuiva care nu stie ce vrea. Pentru 100 lei nu merita sa fiu injurat dupa aceea.
                        M-a mai intrebat cineva de pe forum ce parere am despre priza toc, ce paleta sa-si cumpere. I-am raspuns ca nu sunt cel mai in masura sa dea sfaturi, ca si eu sunt incepator
                        dar ca totusi trebuie sa inceapa cu o paleta cu mult control si niste fete mai domoale. I-am propus sa ne intalnim la o sala si sa-i dau lemnele mele si cateva fete sa- si faca o parere. Mi-a multumit frumos. Nu ne-am intalnit la acea sala. In schimb, ne-am intalnit apoi la un turneu. Isi luase un Stiga Ebenholz si Tenergy.
                        4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                        Comentariu


                        • #13
                          Revin cu citeva lemne de la Chen:
                          Butterfly Timo Boll ZLC - priza tok - 350,00 RON.
                          Butterfly Kong Linghui - priza tok - 125,00 RON.
                          Butterfly Timo Boll ALC - priza tok original, ulterior minerul a fost prelungit pentru priza europeana, dar se poate reveni la original - 180,00 RON.
                          BLADE: Stiga Allround Classic
                          FH: Stiga Almana Sound
                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de &1c Vezi post
                            Cosmine, iti multumesc mult pentru reclama facuta, dar n-o sa vand o paleta cuiva care nu stie ce vrea. Pentru 100 lei nu merita sa fiu injurat dupa aceea.
                            M-a mai intrebat cineva de pe forum ce parere am despre priza toc, ce paleta sa-si cumpere. I-am raspuns ca nu sunt cel mai in masura sa dea sfaturi, ca si eu sunt incepator
                            dar ca totusi trebuie sa inceapa cu o paleta cu mult control si niste fete mai domoale. I-am propus sa ne intalnim la o sala si sa-i dau lemnele mele si cateva fete sa- si faca o parere. Mi-a multumit frumos. Nu ne-am intalnit la acea sala. In schimb, ne-am intalnit apoi la un turneu. Isi luase un Stiga Ebenholz si Tenergy.
                            aveti dreptate ca am gresit,
                            a fost un experiment nereusit cu priza toc. trebuie ceva timp sa te obisnuiesti sa lovesti cu reverul cu priza toc, dar daca iti doresti cu adevarat reusesti.
                            intradevar pot sa il recomand cu incredere pe d-l Claudiu pt a da un sfat pertinent in cea ce priveste priza toc.

                            Comentariu

                            Procesare...
                            X