Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete butterfly photino

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete butterfly photino

    la photino ar merge fete rakza 9 2,0 mm pe FH si rakza 7 2,00 mm pe BH?
    sau daca aveti alte propuneri ca nu ma pot decide ce sa pun pe el.... va rog sa imi spuneti!!!!

  • #2
    depinde de mai multe... adica cat de greu este lemnul?... depinde si de stilul tau de joc... ati pot spune ca este un lemn destul de rapid si ai nevoie de fete soft pe el sa nu fie asa de rapida paleta, si nu o sa fie asa de grea paleta...

    Comentariu


    • #3
      88 grame, speed 94, control 80, OFF+

      Comentariu


      • #4
        Am un lemn Photino...este foarte rapid...am incercat mai multe fete rapide, dar eram penalizat drastic la orice greseala de pozitionare...
        Stiu ca Bebe Bodeanu avea un Photino iar pe el avea puse, la un moment dat, doua fete joola X-plode sensitive, max pe FH si 2.0 pe rever...mie mi-a placut f mult combinatia...
        Cred ca ar merge foarte bine si fete Xiom Vega Europe, ca nu arunca prea tare, dar agata f bine...
        Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
        Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
        Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

        Comentariu


        • #5
          Xiom Vega Europe de 2.00 sau max ?

          Comentariu


          • #6
            Poti pune Vega Europe max pe forehand si 2.0 pe rever. Mai poti incerca si Tibhar Genius Sound. Am dat cu asa combinatie (Photino+Tibhar G Sound) si este super faina: spin cat casa, viteza si control foarte bune. Mai poti incerca Rakza 7 pe FH si Rakza 7 Soft pe rever.
            Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

            Comentariu


            • #7
              multumesc

              Comentariu


              • #8
                poti sa incerci pryde 30 este putin mai rapida si are mai mult spin ca vega europe, iar daca vrei mai mult spin si mai putina viteza poti sa incerci vega elite.
                blade: xiom strato
                fh: omega IV asia
                bh: vega asia

                Comentariu


                • #9
                  Yasaka Pride 30 mai rapida si cu mai mult spin decat Vega Europe ?!?! Esti sigur ca nu faci vreo confuzie ?
                  Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    grosime fata de 2,00 este OK ?

                    Comentariu


                    • #11
                      Este excelent de 2.0, ai control mai bun decat la max. Poti pune FH/BH de 2.0 sau poti pune max pe forehand. Bafta
                      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                      Comentariu


                      • #12
                        Stiu pe cineva care joaca in superliga si are acest lemn. Ca fete foloseste pe ambele parti Acuda S2.
                        Blade: Mizutani ZLC
                        FH Nittaku Fastarc G1
                        BH Xiom Sigma II Euro

                        Comentariu


                        • #13
                          Eu recomand cu caldura Tenergy 05 fx pe fh si pe bh.... daca nu stati prea bine cu banii puteti cumpara joola energy x-tra, tibhar sinus sound, yasaka pryde 30 si tot ce mai e la 70 lei la un domn aici pe forum pt ca merita pe lemnele rapide...max si pe fh si pe rever pt ca merg bine pe lemnele mai dure si rapide... nu as recomanda fete moi fara a fi max daca vreti sa scoateti untul din lemn ... fiecare cu parerea lui si cu stilul lui nu? PS: recomand si de la mine boost tc+ boost ts sau hexer power sponge
                          Lemn: Butterfly Petr Korbel
                          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X