Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fata

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand fata

    Vand fata Donic Bluefire M1 rosie max, stare excelenta, taiata pe Nittaku Septear, 80 ron sau schimb cu o fata mai moale in aceeasi stare.
    Ultima editare de same1; 28.iun.2013, 01:31.

  • #2
    Accept si schimburi

    Comentariu


    • #3
      Salut. O parere daca se poate: Septear totusi e destul de stiff, cu feeling soft. Am dat putin cu celelalte lemne si pot spune ca si Korbel SK7 e asemanator (stiff cu feeling soft) iar Siga Cliper este stiff cu simt mediu spre tare. Septearul cred ca e un lemn bun cu care poti progresa. Celelalte sunt mai rapide, mai offensive, mai grele. Dar nu o sa ai feelingul superb al unui lemn all-Hinoki. Eu as sugera sa pastrezi lemnul si sa pui pe el fețe Tibhar Genius sau Yasaka Rakza 7 sau Xiom Sigma II Europe si o sa ai o paleta excelenta: stiff, feeling soft de Hinoki, viteza buna, control excellent. E doar o parere. Eu am un Septear in stand-by si inca ma gandesc cu ce fețe ar mai bine sa-l "combin" Am pus pe el de proba Sigma I Europe si imi place la maxim feeling-ul. Poate incerc si cu Tibhar Genius sau Evolution EL-P. Cred ca ar iesi o paleta foarte placuta la joc. Scuze de offtopic. Bafta multa!
      Ultima editare de CornelTT; 17.iun.2013, 22:36.
      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Multumesc pentru sfat, acum joc cu rakza 7 max pe fh si ma impac foarte bine cu ea, dar vreau sa-mi pun tenergy 05 fx si as vrea un lemn putin mai tare care sa ma ajute mai mult la jocul scurt.

        Comentariu


        • #5
          Lemnul s-a dat la schimb, a ramas doar fata.

          Comentariu


          • #6
            salut am o pereche de samba plus si o yasaka pryde 30 ambele cu burete moale

            Comentariu


            • #7
              Retrasa de la vanzare.

              Comentariu

              Procesare...
              X