Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUMPAR LEMN DARKER 7P-2A maner FL

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPAR LEMN DARKER 7P-2A maner FL

    Asa cum spune titlul caut sa cumpar acest lemn in stare cat mai buna, maner Flared. Am luat un Septear am pus pe el fețe Xiom Sigma I Europe si m-am indragostit pur si simplu de aceasta paleta. Cred ca dupa ceva cautari raman la lemne all Hinoki asa ca incerc sa ma opresc din incercarea lemnelor cu acest lemn Darker 7P-2A, urmand sa pastrez si Septearul ca al doilea lemn. Merge foarte fain si Septear dar cred ca Darker desi este tot 7 ply Hinoki e ceva mai bun (vreau sa il combin cu Xiom Sigma II Europe, cred ca ar fi paleta prefecta pentru mine). Probabil ca o sa scot la vanzare paleta mea premium (Viscaria cu fețe Tenergy care desi are un feeling si un control fantastic, e putin cam rapida pentru mine) si o sa raman fan "all Hinoki". Daca are cineva asa un lemn, va rog sa ma contactati.
    - - - Actualizat - - -
    valabil
    Ultima editare de CornelTT; 23.iun.2013, 14:34.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

  • #2
    valabil ... caut acest lemn all hinoki, superb

    poate fi 7P-2A sau 7P-2A.7t, care cica e putin mai bun, mai rapid cu acelasi control fantastic
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      cauta pe : www.spinfactory.de

      Comentariu


      • #4
        Mama si tata lu' hinoki este darker speed 90 si darker tanpan!
        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de dado_daniel Vezi post
          Mama si tata lu' hinoki este darker speed 90 si darker tanpan!
          adevarat ....ce ai spus!!!

          Comentariu


          • #6
            De accord cu voi ca e cel mai tare Darker Speed 90. Initial la el ma gandeam dar, din cate am studiat, nu e chiar ideal pentru topspin. Lemnele 1ply Hinoki sunt foarte rigide. Cele 7ply Hinoki sunt ceva mai elastice.
            Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

            Comentariu


            • #7
              he-he! darker speed 90 este lemnul cu care dau cel mai bun topspin din toate cele peste 60 de lemne pe care le-am avut! da un search pe tabletennisdb si vezi ce zice si lumea de pe acolo!
              Blade-Darker speed 90
              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
              Bh- Testing

              Comentariu


              • #8
                http://www.ebay.com/itm/Darker-1-ply...item415ef9e630
                FH: T05 2.1
                M.Maze Off
                BH: T64 2.1

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de dado_daniel Vezi post
                  he-he! darker speed 90 este lemnul cu care dau cel mai bun topspin din toate cele peste 60 de lemne pe care le-am avut! da un search pe tabletennisdb si vezi ce zice si lumea de pe acolo!
                  Pe acolo si pe alte forumuri in engleza m-am uitat. Nu il vinzi cumva pe Negrul Speed 90 ?
                  Sau iti dau la schimb Viscaria mea de 81g (cu tot cu Fetzele Tenergy taiate putin mai mari decat lemnul paleta are 173 g) sau toata paleta din semnatura si imi mai dai tu o diferenta.
                  - - - Actualizat - - -

                  Mersi... mama ce pret are ...
                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    L-am dat deja unui bun prieten, padawanul meu, eu nu mai joc tenis de aproape 2 ani, o accidentare e de vina. Un astfel de lemn nu se vinde, am auzit ca nu se mai fabrica decat in serii extrem de limitate.
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • #11
                      Inca valabil ...
                      Poate fi 7P-2A.7t sau 7P-2A.carbon, sau chiar Darker Speed 90/Tanpan 1 ply Hinoki dar sa nu aiba mai mult de 90g.
                      Multumesc.
                      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                      Comentariu


                      • #12
                        http://mytabletennis.net/forum/forum...er-darker-7p2a
                        Blade: Mizutani ZLC
                        FH Nittaku Fastarc G1
                        BH Xiom Sigma II Euro

                        Comentariu


                        • #13
                          Mersi. Incerc sa il contactez pe seller. Bafta multa!
                          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X