Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

boost burete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • boost burete

    Pot sa fac boost la un burete dhs h3 neo cu ulei de parafina sau uleo de bebelusi?am citit undeva si zicea ca e bine.acum cer parerea cuiva care a facut asta.multumesc

  • #2
    Salut, am facut eu boost cu ulei de parafina unei fete DHS Skyline 3 NEO si intr-adevar s-a mai inmuiat buretele si parca era mai saltareata, dar tot nu pot sa joc cu fete chinezesti, nu am miscarile corecte pentru ele.

    Comentariu


    • #3
      din cate stiu eu fetele se pot boosta doar cu ulei de parafina, se da un strat foarte fin se lasa sa se usuce si se da din nou si cateva zile se face asa - uleiu de bebelus este doar pentru spinul fetelor- doar in cazul cand fetele nu mai au spin---
      Ultima editare de leo33; 26.iun.2013, 12:29.

      Comentariu


      • #4
        Eu boostez de cand ma stiu ). Poti folosi ulei parafina, bebe, ulei de nuca, ulei de lant de motocicleta, etc. Cantitatea pe care o dai difera in functie de natura buretelui si ce doresti sa obti de la el. Eu am boostat fetele chinezesti mereu, obtinand rezultate foarte bune cu Falco Tempo Long Booster, pe care il recomand ca fiind unul dintre cele mai bune boostere pentru fetele chinezesti si nu numai. Inmoaie extraordinar de bine si tensioneaza foarte mult (efect de dom pronuntat). Vezi ca s-a mai discutat pe forum acest subiect de cateva ori. Foloseste functia Search.

        Comentariu


        • #5
          Imediat dupa ce am postat asta am primit ajutor de la cineva si deja a inceput reactia chimica intre ulei si burete)speram sa iasa ceva mai ok avand in vedere ca fetele chinezesti sunt pe placul meu chiar si peste tenergy bryce rakza etc

          Comentariu


          • #6
            de unde se poate cumpara falco Tempo Long Booster ?
            Butterfly Viscaria fl
            Butterfly tenergy05

            Comentariu


            • #7
              http://www.tabletennis11.com/other_e...r#.Ucx7gpz6DUkhttp://tabletennis.inters.pl/product...empo-Long.html

              Comentariu

              Procesare...
              X