Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lipire fețe sh

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lipire fețe sh

    Salutare!
    Cum pot intinde o fața ... am luat-o mai mica .. nu mi-am permis sa iau noi ... si am luat sh .. e putzin mai mica .. si tre sa o intind putzin ... de lipit stiu sa lipesc . dar poate gasesc o metoda mai interesanta la voi de intindere a feței ...
    ms mult
    JonyerHinoki/Hammond


    GodIsGreat!PraiseHim!

  • #2
    Re: Lipire fețe sh

    Postat în original de AndreiG
    Salutare!
    Cum pot intinde o fața ... am luat-o mai mica .. nu mi-am permis sa iau noi ... si am luat sh .. e putzin mai mica .. si tre sa o intind putzin ... de lipit stiu sa lipesc . dar poate gasesc o metoda mai interesanta la voi de intindere a feței ...
    ms mult
    o solutie ar fi sa ii dai mai multe straturi de solutie si sa o intinzi cu un roller....(cu un tub) cand o lipesti de paleta... si cand o pui pe paleta sa o intinzi progresiv de la 'fund' intai tinand de varf..nu sa o trantesti direct pe paleta...sper ca m-am facut inteles, la mine am obs ca se intind asa, iar cand lasi fetele sa se usuce de solutia proaspat data sa lasi fata cam juma in afara suprefetei pe care sta, varful sa sa lase in jos(sau sa fie in aer)
    Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
    Fh: Xiom Omega II euro black
    Bh: Xiom Omega I euro max red
    Glue: Xiom i-bond
    http://www.okclub.lx.ro

    Comentariu


    • #3
      Asa se face , dar atentie ca asa se distrug mai repede fetele - nu mai sar. Pune-o cum e , kiar daca e mai mica .
      Blade DHS PG 2
      FH: DHS Hurricane 3
      BH: Stiga Airoc Astro M

      Comentariu


      • #4
        Salut,sunt veteran(47ani),si joc in divizia A la Dacia Mioveni.poate cineva sa-mi spuna daca ma pot inscrie la open-urile viitoare?
        Liviu Petrescu

        Comentariu


        • #5
          best choice .. le las asa
          ms mult
          JonyerHinoki/Hammond


          GodIsGreat!PraiseHim!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de petrescu liviu
            Salut,sunt veteran(47ani),si joc in divizia A la Dacia Mioveni.poate cineva sa-mi spuna daca ma pot inscrie la open-urile viitoare?
            Nu a-ti nimerit topicul potrivit dar va raspund ca, din ceea ce stiu eu, acum nu mai este ingradita participarea nimanui la noua categorie denumita "Open".
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu

            Procesare...
            X