Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"tenisdemasa.ro Cheile Grădiștei", ediția I - Turneu pe categorii de vârstă, 31 mai - 2 iunie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Kralizec
    Clasament 70+ (născuți înainte de 31.12.1954)

    1. Ciuca Dan - Pitesti
    2. Carpaci Alexandru - Ludus
    3 -- 4
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    5 -- 8
    Radu Constantin - Sibiu
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Matei Dumitru - Deva
    9 -- 10 0v gr.sup.
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Hanes Onisie - Medias
    11 -- 13 0v gr.inf.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Kovacs Attila - Covasna
    Felicitari tuturor pentru exemplul oferit (mai) tinerilor amaturistiasiunea nu are varsta!
    CHAPEAU,domnilor!
    I love table tennis !

    Comentariu


    • Postat în original de Kralizec
      Clasament U69 (născuți 01.01.1955 – 31.12.1964)

      1. Toma Florin - Pitesti
      2. Tic Ioan - Oradea
      3 -- 4
      Marin Puiu - Amarastii de Sus
      Petrescu Liviu - Pitesti
      5 -- 8
      Palencsar Nicolae - Satu Mare
      Toma Iulian - Braila
      Georgescu Constantin - Orastie
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      9 -- 16
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Bivolaru Stelian - Targoviste
      Tanc Florin - Oradea
      Iancu George - Ploiesti
      Kis Istvan - Brasov
      Trandafir Vasile - Targu Mures
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Fratea Aurel - Constanta
      17 -- 24
      Stoian Sorin - Curtea de Arges
      Dospinescu George - Sibiu
      Gereb Istvan Attila - Miercurea Ciuc
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Serban Liviu - Onesti
      Curpas Ioan - Oradea
      Cheregi Nelu - Oradea
      25 -- 26 1v gr.inf.
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Bacanu Paulian - Brasov
      27 -- 31 0v gr.inf.
      Tirlea Gheorghe - Brasov
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Bordas Laszlo - Santionlunca
      Stanciu Constantin - Brasov
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Felicitari tuturor pentru frumoasa pledoarie pentru tenisul de masa!
      Bravo si felicitari invingatorilor!
      I love table tennis !

      Comentariu



      • Comentariu


        • Oare cum s-au calculat punctele pentru acest turneu?

          Comentariu


          • Postat în original de Bucur Daniel
            Oare cum s-au calculat punctele pentru acest turneu?
            Exact pe oglinda clasamentelor, asemănător cu turneele A.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Ok! Multumesc frumos!👍

              Comentariu


              • Postat în original de Kralizec
                Jucătorii prezenți la Cheile Grădiștei care vor reprezenta AmaTur România la campionatele mondiale de veterani de la Roma 2024 (6-14.07.2024) vor fi premiați cu câte un tricou din partea sponsorului, BUTTERFLY ROMÂNIA!

                Comentariu


                • Formulare inginereasca . Gust amar .

                  Comentariu


                  • Postat în original de Gigi Spin
                    Formulare inginereasca . Gust amar .
                    Depinde de unde ai gustat!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Felicitări organizatorilor,participanților și spectatorilor! Un turneu reusit, aerisit și răcoros încât mi_a permis sănătatea sa joc 14 meciuri unul după altul! meciuri pe care în alte condiții mai vitrege era imposibil! Sală a fost "brici" din toate punctele de vedere. Mantinele, mese,mingii ! toate noi! Cred ca_i primul turneu la care particip unde toate mesele au fost "virgine" . Felicitări echipei Butterfly pt mese,celelalte accesorii și discounturile oferite! Cu toate ca parchetul nu e specialitatea mea am sa revin ori de câte ori îmi permite timpul și sănătatea. O remarcă totuși: având in vedere locația și condițiile excelente de joc și cazare oate totuși în viitor se vor putea desfășura și grupe superioare. Cu toate ca pe mine aceste grupe ma dezavantajaza având in vedere timpul prelungit de joc cred ca pe majoritatea i_ar incânta mai multe jocuri având in vedere și locația mirifică! În încheiere (vb lui Adi)va spun doar atât : Rămâneți Valori!

                      Comentariu


                      • Un super turneu organizat de Gelu, Clau și Razvan impecabil într o locație de vis! Îmi pare rău ptr ca nu au fost mai multi participanti, păcat...conditii de top(mese, mantinele, mese arbitraj, scorere) toate noi. Felicitări organizatorilor Gelu, Claudiu și Razvan si pentru ideea cu turneul de copii de vineri, copii au fost fericiți maxim. Raman la atitudinea ca aici este ce-a mai faina locație ptr tenis de masa, lumina f bună, nu ai nevoie de aer condiționat și cel mai important fără condens. Se poate tine lejer turnee A+ și turneul Campionilor fără probleme...20 sau 25 mese...doar sa se vrea😎
                        Felicitari tuturor câștigătorilor și participanților. E faina ideea cu turneu pe vârstă...asteptam următorul turneu.​
                        13 Rules

                        Comentariu


                        • Într-adevăr, condiții minunate. Mulțumesc frumos celor care au trudit și contribuit la crearea acestui turneu de mare anvergură.

                          Comentariu


                          • Postat în original de buzatu vasile
                            Felicitări organizatorilor,participanților și spectatorilor! Un turneu reusit, aerisit și răcoros încât mi_a permis sănătatea sa joc 14 meciuri unul după altul! meciuri pe care în alte condiții mai vitrege era imposibil! Sală a fost "brici" din toate punctele de vedere. Mantinele, mese,mingii ! toate noi! Cred ca_i primul turneu la care particip unde toate mesele au fost "virgine" . Felicitări echipei Butterfly pt mese,celelalte accesorii și discounturile oferite! Cu toate ca parchetul nu e specialitatea mea am sa revin ori de câte ori îmi permite timpul și sănătatea. O remarcă totuși: având in vedere locația și condițiile excelente de joc și cazare oate totuși în viitor se vor putea desfășura și grupe superioare. Cu toate ca pe mine aceste grupe ma dezavantajaza având in vedere timpul prelungit de joc cred ca pe majoritatea i_ar incânta mai multe jocuri având in vedere și locația mirifică! În încheiere (vb lui Adi)va spun doar atât : Rămâneți Valori!
                            O mică rectificare cu scuzele de rigoare: Mese și despărțitoare noi au fost și la turneul final de la Mediaș
                            Sper să nu se supere Emi care chiar el mi_a înmânat cupa dar starea mea de sănătate nu era tocmai ok și de aceea am fost cu gândul în altă parte!

                            Comentariu


                            • TRICOURI "tenisdemasa.ro - Cheile Gradistei" - ROMA 2024
                              Ii rog pe jucatorii prezenti la Cheile Gradistei care sunt inscrisi la Campionatele Mondiale de Veterani Roma 2024 sa-mi comunice marimea dorita pentru tricou.
                              TERMEN LIMITA - 15.06.2024
                              Multumesc frumos !
                              NR. NUME MARIMEA
                              1 CURPAȘ IOAN L
                              2 TOMA FLORIN M
                              3 VOINESCU ECATERINA LADY M
                              4 CRISTESCU CRISTIAN XL


                              BUTTERFLY Romania
                              Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                              E-mail: office@prosoftbn.ro
                              BUTTERFLY Store Bucuresti
                              Tel. Mihai: 0736-887467
                              E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                              Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                              Instagram: @butterflyromania
                              YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                              http://www.tt-shop.ro
                              http://www.butterfly.tt
                              http://www.tenisdemasa.ro

                              Comentariu


                              • Un turneu super reușit! Dar a mai fost ceva super reușit, "escrocheria" cu bariera. După ce că au dat oamenii o căruță de bani pe cazare, bani să joace, ați mai pus și barieră la un kilometru de sală care ce să vezi... trebuia plătită! Și acum aveți tupeul să ne treceți nemotivat.

                                Comentariu


                                • Postat în original de rayogaraj
                                  Un turneu super reușit! Dar a mai fost ceva super reușit, "escrocheria" cu bariera. După ce că au dat oamenii o căruță de bani pe cazare, bani să joace, ați mai pus și barieră la un kilometru de sală care ce să vezi... trebuia plătită! Și acum aveți tupeul să ne treceți nemotivat.
                                  Aveți dreptate! Noi am pus bariera
                                  Cunosc problema Dvs, ați venit tocmai de la Turnul Severin, nu ați avut cazare în Resort (adică după barieră) așa cum vă lăudați , iar pentru fabuloasa sumă de 20 lei ați preferat să nu treceți de barieră, în schimb, eu personal am umblat prin Sală să ajut participanții care au plătit 20 lei să schimbe chitanța în bani, cu ajutorul celor care au cazare și au trecut când nu era Nepalez-ul la barieră aceștia din urmă fiind beneficiarii decontului la recepție.

                                  Păcat că pentru 20 lei vă răzbunați pe Dvs. Eu nu am nimic de pierdut, am încercat să ajut pe câțiva, ba chiar am rămas cu câteva chitanțe de 20 lei, dar nu aveți de unde să știți, în schimb , din cauza Dvs care nu ați citit aici pe forum ( despre LT-uri ) s-a produs și un decalaj al grupelor inferioare. Păi cum să nu fiți nemotivat!? Doar nu ne-ați onorat cu prezența !?

                                  Cu această ocazie mulțumim tuturor celor care au făcut efortul să participe la acest turneu, departe, în vârf de munte, acolo unde și logistica ajunge foarte greu.
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Eu nu am postat ca să mă cert cu cineva, dar cred că aveți o gândire greșită spunând că pentru 20 de lei nu am...... Putea să fie și 1 leu, nu am fost informați și asta m-a deranjat. Oricum, am vizitat o parte din țară (și s-au cheltuit mai mult de...) în timp ce s-a jucat tenis și am fost mai câștigat 😜. Numai bine!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de rayogaraj
                                      Eu nu am postat ca să mă cert cu cineva, dar cred că aveți o gândire greșită spunând că pentru 20 de lei nu am...... Putea să fie și 1 leu, nu am fost informați și asta m-a deranjat. Oricum, am vizitat o parte din țară (și s-au cheltuit mai mult de...) în timp ce s-a jucat tenis și am fost mai câștigat 😜. Numai bine!
                                      foarte bine!
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • Gen ați venit 300 km special pt concurs și n ați mai participat ca era 20 de lei parcarea ?😂😂😂😂😂

                                        Comentariu


                                        • Felicitari ORGANIZATORILOR! Unul dintre cele mai reusite turnee la care am participat...din toate punctele de vedere! Imi doresc la cat mai multe concursuri astfel de conditii si organizator precum GELU sa " supere,,!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de rayogaraj
                                            Un turneu super reușit! Dar a mai fost ceva super reușit, "escrocheria" cu bariera. După ce că au dat oamenii o căruță de bani pe cazare, bani să joace, ați mai pus și barieră la un kilometru de sală care ce să vezi... trebuia plătită! Și acum aveți tupeul să ne treceți nemotivat.
                                            Prietene ! eu veneam pe jos în locul tău. Făceam economie de carburant, respiram aer curat, priveliște mirifică ,nu plăteam nici bariera și jucam și tenis! sau dacă tot ai ajuns motorizat si erai și mai inspirat ,rugai un coleg cu mașina să te i_a la "ștangă" până treceai bariera! Mare "mafiot "Gelu! a av tupeul să pună barieră cu taxă! Îți dai seama cum l_a ars pe "nepalez " duminica seara când au împărțit banii! Una ție, una,două mie! și tot așa! Haiduc nu alta!😃

                                            Comentariu


                                            • TRICOURI "tenisdemasa.ro - Cheile Gradistei" - ROMA 2024
                                              Ii rog pe jucatorii prezenti la Cheile Gradistei care sunt inscrisi la Campionatele Mondiale de Veterani Roma 2024 sa-mi comunice marimea dorita pentru tricou.
                                              TERMEN LIMITA - 15.06.2024
                                              NR. NUME MARIMEA
                                              1 CURPAȘ IOAN L
                                              2 TOMA FLORIN M
                                              3 VOINESCU ECATERINA LADY M
                                              4 CRISTESCU CRISTIAN XL
                                              5 BUCUR DAN L
                                              CONTRA COST
                                              1 WEISS SIMONA LADY M
                                              BUTTERFLY Romania
                                              Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                                              E-mail: office@prosoftbn.ro
                                              BUTTERFLY Store Bucuresti
                                              Tel. Mihai: 0736-887467
                                              E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                                              Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                                              Instagram: @butterflyromania
                                              YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                                              http://www.tt-shop.ro
                                              http://www.butterfly.tt
                                              http://www.tenisdemasa.ro

                                              Comentariu

                                              Procesare...
                                              X