Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TT Concept Adial" Târgu Mureș, Indoor Table Tennis, 29 – 30 iunie 2024 (sâmbătă E,A - duminică O,H)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări cameramanilor și fotografilor! ( se știu ei…Miky, Istvan, Noemi etc)👏👏👏 și alții…

    Comentariu



    • Comentariu


      • Ca tot veni vorba de fotografii, poate reusiti sa punti cateva si de ieri de la avansati.

        Comentariu



        • Comentariu



          • Comentariu



            • Comentariu



              • Comentariu



                • Comentariu


                  • Mulțumiri organizatorilor ! În toată desfășurarea turneului s-a simțit implicarea deosebită a echipei de organizatori. Cafeaua a fost foarte bună. Apa, de-asemenea, iar Sandwich - ul a fost excelent. Mai venim pe la voi. 🤩

                    Comentariu



                    • Comentariu



                      • Comentariu



                        • Comentariu



                          • Comentariu



                            • Comentariu


                              • Felicitări David pt locul 1💪

                                Comentariu



                                • Comentariu


                                  • Postat în original de Bucur Daniel Vezi post
                                    Un turneu frumos, lung și aprig!
                                    Cei mai buni au câștigat. Bravo lor!
                                    Felicitari si organizatorilor pentru efortul depus.
                                    Inamicul tuturor a fost caldura, cu toții am simțit acest disconfort. Totuși suntem în mijlocul verii. Am știut unde mergem, nu ne-a obligat nimeni să participăm, așa ca nu mai vreau discutat acest subiect legat de condițiile din sală. Știi unde te-ai înscris, ai fost informat cu privire la condițiile de participare.
                                    Deci bravo organizatorilor!
                                    Ca de obicei 👍❤️
                                    … as fi acolo .. da nu m-aș fi dus.
                                    Butterfly Innerforce ZLF
                                    BH : Dignics 64
                                    FH : Dignics 64

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de sarcani Vezi post
                                      Mulțumesc Noemi, Cecilia. Cristina, Nelutzu, Ovidiu,Ocsi și tuturor membrilor clubului TT CONCEPT ADIAL care au făcut posibil acest turneu. Au fost parteneri de nădejde. Legat de condițiile de joc, chiar am făcut tot ce am putut și în nici un caz nu am dorit sa ne batem joc de participanți asa cum au insinuat unii. De vorbit este ușor, de făcut este mai greu. Începând de azi predau ștafeta colegilor mei și ma retrag din activitatea organizatorica. Sunt sigur ca vor reuși sa facă cel puțin cât am făcut eu în competitile Amatur.
                                      Dacă Sarcani Andei se retrage din acest circuit ..domnilor/doamnelor .. luați măsuri
                                      nu se poate “Andrei Sarcani “ este Andrei Sarcani “❤️
                                      … chiar așa 👍
                                      Andrei Sarcani ❤️❤️❤️❤️
                                      Butterfly Innerforce ZLF
                                      BH : Dignics 64
                                      FH : Dignics 64

                                      Comentariu


                                      • Propun ca doar la 5 turnee organizate si castigate consecutiv sa ai voie sa te retragi
                                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Mulțumim Tg-Mureș / un turneu(open) cu jucători foarte buni, gazdele primitoare și bine organizate / dacă nu era căldura din sala era de 10+ / mai vin la Tg-Mureș

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                            Propun ca doar la 5 turnee organizate si castigate consecutiv sa ai voie sa te retragi
                                            ❤️
                                            Butterfly Innerforce ZLF
                                            BH : Dignics 64
                                            FH : Dignics 64

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                              Propun ca doar la 5 turnee organizate si castigate consecutiv sa ai voie sa te retragi
                                              Sa inteleg ca se respinge retragerea?

                                              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                                              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                                              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                                              Comentariu


                                              • FlorinBN
                                                FlorinBN comentat
                                                Editarea unui comentariu
                                                Dacă eu propun, eu hotărăsc ... se respinge 😊

                                            • Traian Furtuna m-a batut cu 3-0 in semi. Respect!
                                              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                                              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                                              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mandelafree Vezi post
                                                Sa inteleg ca se respinge retragerea?
                                                Da, categoric!

                                                Comentariu


                                                • Felicitări David Borsan !!! Mult succes pe viitor !!!

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X