Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Informatii jucatori

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 93 (0 members and 93 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Rog sa modificati numarul meu total de participari in Amatur din 2o3 in 2o5 , asa cum este corect. Stima.
    Blade : Dr. Neubauer Phenomenon
    FH : Donic Blue Star A 2
    BH : Dermaterialspezialist Kamikaze

    Comentariu


    • Postat în original de FlorinBN Vezi post
      Mai am ceva probleme cu afisarea turneelor si trofeelor in paginile Turnee, Clasament si personale ... le rezolv diseara sau maine dimineata.
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • Multumesc. Va ajut - 37 A +, 124 A SI 44 B = 2O5 Turnee.Sarbatori fericite !
        Blade : Dr. Neubauer Phenomenon
        FH : Donic Blue Star A 2
        BH : Dermaterialspezialist Kamikaze

        Comentariu


        • Asta stiu si eu dar credeti ca fac manual toata treaba ?
          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • Am trimis mai multe poze despre jucatorii din Tg Secuiesc. ( #467)
            Poza pentru: Canea-Kocsis Andras Jr 2007 din decembrie nu mai apare la site-ul cu clasamentul.
            Daca puteti sa remediati?
            Multumesc anticipat.

            Comentariu


            • Ok acum, era un 'punct' dupa Jr pe care l-am scos, iar poza ramasese cu numele vechi.
              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

              Comentariu


              • Asa ... Da. Multumesc frumos.
                Blade : Dr. Neubauer Phenomenon
                FH : Donic Blue Star A 2
                BH : Dermaterialspezialist Kamikaze

                Comentariu


                • Florin, Popescu Mitu - Craiova este aceiasi persoana cu Popescu Mitu - Slatina.

                  http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...u&locs=Slatina

                  La clasamentul din 1 Ianuarie 2017 cumulează-le punctele pe numele Popescu Mitu - Craiova. Multumesc!
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Buna ziua,

                    In detaliile mele de aici: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/player.phpâname=Alexandru+Marius&locs=București s-a strecurat o greseala si anume:
                    prima mea participare in circuit a fost la turneul de pe 03 sep 2016 - București (TTA). Va rog sa eliminati acea mentiune din 2014.

                    Am verificat si am observat ca la turneul respectiv (din 2014), Alexandrescu Marius (mentionat in grupe: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post217391) a fost trecut ca Alexandru Marius in clasamentul de la final.
                    De aceea, acea participare apare eronat la profilul meu. In consecinta si profilul lui Alexandrescu Marius ar trebui actualizat cu prezenta la acel turneu.
                    Va multumesc.
                    I'm a lean, mean, spin machine!

                    Comentariu


                    • Buna ziua, mie mi se pare ca apareti amandoi la acel turneu, deci lui Alexandrescu nu trebuie sa-i modific profilul.
                      Daca sinteti sigur ca n-ati participat inseamna ca a fost altcineva pe care o sa-l redenumesc Marius Alexandru si va fi OK.

                      Postat în original de SK Tennis Halle Vezi post
                      Grupe inferioare OPEN
                      4. Uta Adrian, Dumitrescu Cornel, Cristache George, Vaduva Gabriel, Pata Andrei, Alexandru Marius
                      6. Traistaru Marius, Motoroi Costin, Mocanu Marius, Burlacel Ionut, Movileanu Flavius, Alexandrescu Marius
                      Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                      9-16 Alexandrescu Marius - București
                      Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                      35-41 Alexandru Marius - București 1v inf
                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • Buna ziua,

                        Eu va pot confirma ca prima mea participare a fost la turneul de pe 03 sep 2016 - București (TTA).
                        Atunci, cu 1 saptamana inainte, am auzit pentru prima oara de organizarea de turnee de tenis de masă.
                        Inseamna ca este doar o concidenta de nume. Eu fiind amator-'incepator', nu jucator de 'open', asa cum este celalalt jucator.

                        Numai bine.

                        - - - Actualizat - - -

                        Daca exista dubii, prietenii / colegii mei de serviciu care participa si ei la turnee incepand de atunci, pot confirma cele de mai sus.

                        Multumesc.
                        I'm a lean, mean, spin machine!

                        Comentariu


                        • OK, nici o problema, am modificat.

                          http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=București

                          http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=București
                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Multumesc.
                            I'm a lean, mean, spin machine!

                            Comentariu


                            • Actualizari poze noiembrie/decembrie

                              - unii jucatori au participat doar la turneele WCPP-Bistrița, dar le-am pus pozele pentru ca arata mai bine clasamentul.

                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • O alta poza de profil

                                Buna seara Dl. Florin, v-as ruga daca s-ar putea sa-mi schimbati poza de profil cu alta, idea ar fi daca se poate la poza mea de pe site, cea cu turneele sa nu se mai vada ca am diploma sau cupa in mana, merci frumos,
                                POZA este

                                https://postimg.cc/image/hyy7amejj/

                                si de aici extrageti doar moaca mea

                                Comentariu


                                • Postat în original de Cristian Istrate
                                  +ATENTIE+ Cine doreste sa aiba poza de profil pe site-ul Amatur la rubrica Clasament, se intra pe site-ul Tenisdemasa.ro la subiectul INFORMATII JUCATORI
                                  cine doreste poza, alta poza, (sau deloc) poate sa intervina cu poza pe care o doreste.
                                  In atta dl. Florin Apian super moderatorul site-ului
                                  Domnule Istrate, sa stiti ca nu ma plictisesc dimineata. Am sters vreo 15 mesaje identice. Va rog sa va abtineti... Daca dvs. acu' l-ati descoperit, sa stiti ca-i activ din 2014.

                                  Comentariu


                                  • Ionescu Andreea din Targoviște este aceeași cu Ionescu Maria Andreea!!
                                    Multumesc frumos!
                                    Lăsati simplu Ionescu Andreea!
                                    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                    FH - Xiom Sigma II Pro
                                    BH- Xiom Sigma II Pro

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                      Matei Dumitru - m-am mutat de la Deva la Simeria.
                                      Multumesc Florine !
                                      Nea Titi,acolo aduce mos Craciun pietre funerare sau...ca nu inteleg mutarea asta

                                      Comentariu


                                      • buna seara,rog pe domnul Apian sa se uite un pic la un jucator din Pascani judetul Iași,este vorba de Mihut Benone,el apare in clasament si ca Benone Mihut desi este aceeasi persoana,este un partener de joc de-al meu dar el nu a sesizat,corect este Mihut(numele)si Benone(prenumele),multumesc frumos

                                        Comentariu


                                        • Cu ocazia Campionatului Județean Galați le-am facut mutatie pe Galați lui Arion Costel și Constantinescu Rares, membri CS Activ Galați.
                                          Te rugam, Florin, ca începând cu 1 Ianuarie 2017 să le schimbi localitatea și în Clasamentul AmaTur.
                                          Multumim frumos!
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Nagy Lorincz - Carei
                                            1974
                                            circuit 2011



                                            Multumesc

                                            Comentariu


                                            • Buna seara (noaptea ) ,


                                              Va rog , daca este posibil , la profilul meu de pe site

                                              - sa schimbati fotografia de profil si ,
                                              - sa adaugati al doilea prenume -- Dan

                                              Pralea Marius - Dan , Botoșani .

                                              Multumesc !


                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mariusbt Vezi post
                                                Pralea Marius - Dan , Botoșani
                                                Se rezolva, desigur, dar trebuie sa aveti in vedere ca la toate turneele sa va inscrieti cu numele complet (totusi, nu pot pune liniute - acestea se folosesc la separare intre 'Nume Prenume - Localitate' si apar erori in program).
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                  Se rezolva, desigur, dar trebuie sa aveti in vedere ca la toate turneele sa va inscrieti cu numele complet (totusi, nu pot pune liniute - acestea se folosesc la separare intre 'Nume Prenume - Localitate' si apar erori in program).
                                                  Am ințeles .
                                                  Vă mulțumesc incă o dată pentru amabilitate !

                                                  ---------- Post added 06.01.2017 at 17:50 ----------

                                                  Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                  Se rezolva, desigur, dar trebuie sa aveti in vedere ca la toate turneele sa va inscrieti cu numele complet (totusi, nu pot pune liniute - acestea se folosesc la separare intre 'Nume Prenume - Localitate' si apar erori in program).
                                                  După ce o să schimbați prenumele o să trebuiască să transmit " corectura " si la cele 2 turnee la care sunt deja inscris ( Odorhei , Botoșani ) ?

                                                  Fotografia vad ca apare schimbată pe clasament dar nu si in pagina dedicată .

                                                  Comentariu


                                                  • Buna ziua va rog sa modificati localitatea la jucatorul Patrascu Traian care era din Lehliu Gara sa il treceti la București .Va multumesc

                                                    Trimis de pe al meu SM-G850F folosind Tapatalk
                                                    Blade Zhang Jike ZLC
                                                    FH Tibhar Evolution EL-P
                                                    BH Tibhar Evolution FX

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X