Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donic Destro sau BTY 05

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donic Destro sau BTY 05

    salut am si eu o curiozitate ....pana acuma am jucat cu fete donic destro f3 si as vrea sa trec la un BTY 05 ...oare as putea sa ma acomodez cu genul ala de fețe repede .sau e diferenta prea mare intre fețe si o sa imi fie cam greu ? folosesc un lemn BTY maze advance .....
    Rozena - VISCARIA - Rozena

  • #2
    Gasesti numarul meu de telefon pe forum sau la baietii din oras.Suna-ma si discutam pe marginea neclaritatii tale.Desi vad ca esti din Botoșani,nu asociez id-ul cu numele tau(cu alte cuvinte nu imi dau seama cine esti).

    Comentariu


    • #3
      pfff joc din placere tenis ....nu joc la un nivel inalt ....as vrea sa vad daca m-as acomoda sa joc cu fețe BTY05.... prima data amjucat cu fețe geospin tacky si am avut ceva probleme mi se pare ca au prea mare viteza ... cu donic destro ma descurc ft bine........eu stau in Dorohoi de aia nu stiti cine sunt...cand ajung prin BT poate am sa merg pe la sala sa dau cateva mingi...
      Rozena - VISCARIA - Rozena

      Comentariu


      • #4
        Cred ca te referi la fetele donic Desto, insa ele sunt de mai multe feluri. F1, F2, F3, F3BS...Oricum ar fi, niciodata nu se vor cumpara cu tenergy la viteza, spin, ce vrei tu. Daca cu Geospin taky ai avut probleme... i-ati gandul de la 05...

        Comentariu


        • #5
          F3, claudiu ....deci slabe sanse sa joc cu Bty 05
          Rozena - VISCARIA - Rozena

          Comentariu


          • #6
            depinde si cu ce lemn joci, cu ce lipesti,cum lipesti etc ...tocmai am trecut si eu pe tgy05 pe forhand..... nu e super rapid fata de un dhs ce aveam anterior... cel putin in sala mica
            Eu mai vin in Dorohoi daca ai un loc unde sa jucam, da un mesaj privat sa ne intalnim la un schimb de mingi. Multumesc
            TB SPIRIT
            TGY 05
            TGY 05 FX

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de DFy Vezi post
              ...eu stau in Dorohoi de aia nu stiti cine sunt...cand ajung prin BT poate am sa merg pe la sala sa dau cateva mingi...
              Asigura-te ca ma anunti cel putin cu o zi inainte pentru a putea sa-mi fac timp sa schimbam cateva mingi.Putem merge la sala in care fac antrenamente sau poti alege alta locatie pe care o doresti.Gasesti numarul meu de telefon la baietii din Dorohoi.In caz ca nu rezolvi anunta-ma si-ti las numarul intr-un mesaj privat.
              Off topic
              Cataline(Orza Catalin) vad ca nu mai am loc de tine in oras.Ramai frate la Suceava,oricum esti subtire rau.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de cornelus3 Vezi post
                Asigura-te ca ma anunti cel putin cu o zi inainte pentru a putea sa-mi fac timp sa schimbam cateva mingi.Putem merge la sala in care fac antrenamente sau poti alege alta locatie pe care o doresti.Gasesti numarul meu de telefon la baietii din Dorohoi.In caz ca nu rezolvi anunta-ma si-ti las numarul intr-un mesaj privat.
                Off topic
                Cataline(Orza Catalin) vad ca nu mai am loc de tine in oras.Ramai frate la Suceava,oricum esti subtire rau.
                te sun eu cu o seara inainte de a venit in BT ..lasa-mi nr intr-un PM...ms
                - - - Actualizat - - -
                Postat în original de Orza Catalin Vezi post
                depinde si cu ce lemn joci, cu ce lipesti,cum lipesti etc ...tocmai am trecut si eu pe tgy05 pe forhand..... nu e super rapid fata de un dhs ce aveam anterior... cel putin in sala mica
                Eu mai vin in Dorohoi daca ai un loc unde sa jucam, da un mesaj privat sa ne intalnim la un schimb de mingi. Multumesc
                lemn Maze Advance All+ cu ecolex lipite fețe
                Rozena - VISCARIA - Rozena

                Comentariu

                Procesare...
                X