Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2024

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Se face o rocada intre turneele de la Dej si Gherla din 27 iulie si 10 august
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de FlorinBN
      Se face o rocada intre turneele de la Dej si Gherla din 27 iulie si 10 august
      Error, nu se poate face mutarea, totusi ... raman datele initiale.
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #78
        buna seara pt turneul din 27 iulie de la dej sala p[olivalenta nu este disponibila !! ar fi disponibila in 3 august daca sar putea face cu acordul celor din comanesti ?
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #79
          Buna ziua, din cauza costurilor pentru inchiriere de la sala sporturilor "Romeo Iamandi", concursul "Trofeul Prahovean - Paleta de la Bloc" se muta la sala de sport de la Club Sportiv Scolar Buzau, strada Spiru Haret, Buzău 112211
          Lumina, parchet, 16 mese, perdele daca este necesar.

          Comentariu


          • #80
            Din pacate, nu mai pot organizat turneul A de la Vaslui de pe data de 20 iulie. Sala nu este libera. Multumesc pentru intelegere.​

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
              Buna ziua, din cauza costurilor pentru inchiriere de la sala sporturilor "Romeo Iamandi", concursul "Trofeul Prahovean - Paleta de la Bloc" se muta la sala de sport de la Club Sportiv Scolar Buzau, strada Spiru Haret, Buzău 112211
              Lumina, parchet, 16 mese, perdele daca este necesar.
              Ca urmare a solicitarii telefonice a unui membru al Comitetului Echipei Amatur... la 6 luni de la.postarea turneului, citez:
              " Organizatorii Principali (O.P.) sunt persoane care întrunesc cerințele necesare pentru a fi concomitent O.L. și O.T.

              Astazi ma abtin sa comentez mai.mult...ca e vineri si poate spun prostii...

              O.L.
              Bogdan Ionescu
              https://scm-gloriabuzau.ro/blog/staf...ogdan-ionescu/

              Ciubitaru George
              https://scm-gloriabuzau.ro/blog/staf...ian-ciubotaru/

              Comentariu


              • #82
                P.s.

                Ca domne faci ba la Brazi, ba la Urlati, ba la.Blejoi, ba la Buzau...
                Care-i problema? Am facut "legal" cu aprobare.
                Au fost anuntate din decembrie in calendar... nu bagate printre altele... au fost.timp de comentarii, una la mana, a doua nu vad problema... vreti datele mele de concurs, vretii sa faca altii...




                Comentariu


                • #83
                  Nenea ăsta nu pricepe care este diferența între un organizator local și unul tehnic. Turneele din calendar sunt anunțate de organizatorul local, așa mi se pare normal. Se anunță și de organizatorul tehnic atunci când este și organizator local. Lui nenea I s-a acceptat ca în Prahova sa fie acceptat ca organizator local, deși în mod normal ar trebui sa fie considerat numai în Ploiesti. Acum se vrea local și în Buzău. În viitor nenea vrea în toată țara să organizeze.
                  Mie nu mi se pare normal stilul ăsta de organizator. Nici nu a așteptat aprobare, a postat direct pe forum anuntul turneului.

                  Comentariu


                  • #84
                    28-29 Septembrie Urlati - "Trofeul Prahoveam Paleta de la Bloc"
                    O.L. Doru Ciprian +40 726 319 614

                    14-15 Decembrie Blejoi - "Trofeul Prahoveam Paleta de la Bloc"
                    O.L. Gina Florea +40 729 694 356

                    Ambii au fost si datile.trecute, sunt administratorii salilor respective.

                    Va rog sa il.scoateti pe dl. George Iancu.

                    Si daca mai este ceva de clarificat, va rog sa-mi spuneti.

                    Multumesc !

                    Comentariu


                    • #85
                      Salutare, oare anul acesta se mai organizeaza turnee Regionale? Si daca da, in ce data?

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de Rares1337 Vezi post
                        Salutare, oare anul acesta se mai organizeaza turnee Regionale? Si daca da, in ce data?
                        Nu, au fost scoase anul acesta.

                        Sent from my SM-S928B using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #87
                          Raspund Echipe Amatur, am asteptat de fiecare data cand a aparut ceva si a trebuit sa schimb locatia salii, am cerut aprobarea.
                          De data aceasta sala este in aceeasi localitate si datele sunt aceleasi, nu m-am dus peste nimeni ca si locatie sau date, respectiv nu am considerat relevant sa astept o aprobare.

                          Persoanele din Buzau cu care s-a discutat din decembrie sala au fost [Nume] Admin Romeo Iamandi DnaMedina [Mobil] 0786 119 03 si CSM Buzau Ninel Poteras ​+40 730 970 911. Mi s-a spus sa sun inainte cu 1 luna... am sunat si pretul este 500 lei/ora fiind nevoit sa schimb sala.

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
                            Raspund Echipe Amatur, am asteptat de fiecare data cand a aparut ceva si a trebuit sa schimb locatia salii, am cerut aprobarea.
                            De data aceasta sala este in aceeasi localitate si datele sunt aceleasi, nu m-am dus peste nimeni ca si locatie sau date, respectiv nu am considerat relevant sa astept o aprobare.

                            Persoanele din Buzau cu care s-a discutat din decembrie sala au fost [Nume] Admin Romeo Iamandi DnaMedina [Mobil] 0786 119 03 si CSM Buzau Ninel Poteras ​+40 730 970 911. Mi s-a spus sa sun inainte cu 1 luna... am sunat si pretul este 500 lei/ora fiind nevoit sa schimb sala.
                            NU ,cumva 50 lei/ora...?
                            LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                            Comentariu


                            • #89
                              Nu e, e minim 100 cu 2 la mine in zona aici

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de alx_vass Vezi post

                                NU ,cumva 50 lei/ora...?
                                La Zalau sa cerut 600 pe ora pe persoana fizica pt a juca în sanctuarul.lui Gheorghe Tadici ....marele Ghiță în.polivalenta deci nu e 50 sigur
                                lemn Primorac carbon
                                fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de alx_vass Vezi post

                                  NU ,cumva 50 lei/ora...?
                                  Mai cautam alta sala la.50 lei/h?

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    24.08/25.08. Siret 16 mese
                                    OL Mateiciuc Ioan/Fercalo Alin
                                    O T Cozma
                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      20 iulie 2024, Turneu A localitatea Voinesti (jud Iasi)

                                      Organizator local: Ghita Lungu
                                      Organizator tehnic: Gotca Adrian

                                      Sent from my SM-S928B using Tapatalk



                                      Ultima editare de AdrianGotca; 30.iun.2024, 20:50.

                                      Comentariu

                                      Procesare...
                                      X