Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

sponeta s6-13i

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • sponeta s6-13i

    http://www.etenis.ro/produs.php?produs=729
    Ce parere aveti de aceasta masa? Cum sare mingea?
    Acolo scrie ca cica e buna de antrenament..
    Stiti vreo alternativa la acelasi pret?
    Multumesc

  • #2
    rasp

    cred ca la pretul ala gasesti una profesionala nu noua dar care arata bine... vezi pe la cluburile de profil...poate ei achizitioneaza altele noi si cele sh le da la un pret bun.
    Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
    Fh: Xiom Omega II euro black
    Bh: Xiom Omega I euro max red
    Glue: Xiom i-bond
    http://www.okclub.lx.ro

    Comentariu


    • #3
      Multumesc, Marian.

      Alte pareri?

      Comentariu


      • #4
        Cu 500 euro poti sa ai un Butterfly de o calitate mai buna.

        Comentariu


        • #5
          De unde?

          Comentariu


          • #6
            poti sa te uiti si la asta
            http://www.stiga-tenis.ro/catalog/mese/ ... r-css.html

            mie mi se pare o masa foarte buna

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de RedBull
              De unde?
              De la Miercurea-Ciuc. Ia legatura cu lacky sau cu wolf si ei te pot pune in legatura cu patronul magazinului.

              Comentariu


              • #8
                Vorbesti de andro.ro? Sau de alt magazin?

                Comentariu


                • #9
                  Ce zici de asta? http://www.butterflyonline.com/online_s ... =alltables
                  Schlager Carbon
                  Acuda S1
                  Acuda S1

                  Comentariu


                  • #10
                    Daca nu iei de clasa A sau B , mai bine iei de la Metro ca altfel nu are rost sa arunci banii
                    Blade DHS PG 2
                    FH: DHS Hurricane 3
                    BH: Stiga Airoc Astro M

                    Comentariu


                    • #11
                      la scoala joc pe o masa ciodi adusa din italia merge bine dar habar nam ce clasa e
                      Schlager Carbon
                      Acuda S1
                      Acuda S1

                      Comentariu


                      • #12
                        Vali, de fapt asta ma interesa mult: care e diferenta dintre mesele de clasa A si B? Din astea din A sare mingea mai tare?
                        Eu ma mai gandeam la o varianta, deoarece astia nu au pe stoc sponeta s6-13, sa dau comanda sa mi se faca o masa, cat trebuie sa sara mingea din masa? 27 cm? sau 22? Mersi

                        Comentariu


                        • #13
                          Cred ca cea mai inteleapta solutie este sacumperi o masa facuta de cei care se pricep la asta.

                          Diferenta intre mesele care merita cumparate si cele care nu merita cumparate consta in general in grosimea 'blatului' si in modul in care este spprijinit pe cadru. In plus cele care au blat mai gros mai au si o intaritura pe margine.

                          O masa din categoria pe care ai aratat-o tu in cel mult un an se va curba.

                          Succes la cumparaturi.

                          Comentariu


                          • #14
                            Trebe o minge sa sara 23 cm cand e lasata sa cada de la 30 cm. Vezi mai multe aici :
                            http://robbinstabletennis.com/ruofhome.htm
                            Blade DHS PG 2
                            FH: DHS Hurricane 3
                            BH: Stiga Airoc Astro M

                            Comentariu


                            • #15
                              Pe o masa lucioasa ca oglinda cum sunt marea majoritate a celor din gama "hobby", mingia nu sare omogen si efectele sunt reduse.
                              Stiu exemple cand mese de acest tip nici nu au ajuns sa fie folosite, pt ca s-au stricat chiar la montare.
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #16
                                Ti-am oferit solutii pe pm , verifica mesageria .
                                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                Fete de palete tenis de masa
                                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                Comentariu


                                • #17
                                  Multumesc tuturor! Mi-am luat sponeta s7-13 , clasa A, aprobare ITTF, albastra . E superba senzatia de joc pe aceasta masa

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Salut

                                    Modelul SPONETA s6-13i este suficient pentru jocul de tenis fara nici o problema. Pana la nivel de divizie A este arhisuficient.

                                    Mai sus pentru superliga noastra si campionatele nationale trebuie folosit ceva cu o constructie superioara adica modelul SPONETA s7-13, blat mai gros si cadru metalic mai sofisticat.

                                    La calitate se afla la nivelul meselor butterfly, stiga sau tibhar din aceeasi categorie de pret, daca nu chiar peste, daca se face raportul calitate/pret si transport...

                                    Recomand calduros tuturor mesele sponeta deoarece sunt de calitate si au o saritura placuta a mingii, asa cum a spus si domnul de mai sus, nici prea rapida, dar nici prea lenta...
                                    Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
                                    Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
                                    Oricine se joaca insa putini joaca...

                                    Comentariu

                                    Procesare...
                                    X