Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar o pereche de fete

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar o pereche de fete

    Buna
    Vreau sa cumpar o pereche de fetele sa aiba max 15% uzura .... bune ptr blocuri si taiate mai mult si topspin controlat... cu care sa pot sa joc de langa masa sau la semi-distanta.....preferabil ( baracuda , joola x-tra , bluefire m3 , exclus cele chinezesti) .....ofer 120 ron 159mm x 150mm dimensiune sa fie
    astept oferte

    lemn am gasit la Dl Leo33
    Fișiere atașate
    Ultima editare de iMihai; 27.aug.2013, 11:12.
    Rozena - VISCARIA - Rozena

  • #2
    valabil...
    - - - Actualizat - - -
    valabil ...
    - - - Actualizat - - -
    schimb toata paleta si pe un lemn la valoarea de 250lei
    Rozena - VISCARIA - Rozena

    Comentariu


    • #3
      Din Bluefire M3 pleaca repede mingea. Chiar daca are burete moale, este o fata rapida, trebuie miscare rapida pentru a o stapani.
      Iti recomand Calibra Lt Spin-cea mai buna fata cu care am jucat pe rever pana acum- Duritate medie, perfecta pentru blocaje, mingi taiate atat langa fileu cat si de mai departe, simt extraordinar, nu sare tare mingea din ea, poti capata consistenta mare pe rever cu ea, poti lovi si mai tare, nu trimite mingea lung, ci spre centrul mesei, fiind iertatoare la greseli.
      Unghiul ei de aruncare este mediu-jos.
      Pentru Forhand cred ca o rakza soft sau o acuda s2 ar fi foarte potrivite pentru inceput.
      P.S. Cu o paleta se joaca cateva saptamani inainte sa iti faci o idee, nu doua ore.
      Ce nu iti place la acel lemn?
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de george25 Vezi post
        Din Bluefire M3 pleaca repede mingea. Chiar daca are burete moale, este o fata rapida, trebuie miscare rapida pentru a o stapani.
        Iti recomand Calibra Lt Spin-cea mai buna fata cu care am jucat pe rever pana acum- Duritate medie, perfecta pentru blocaje, mingi taiate atat langa fileu cat si de mai departe, simt extraordinar, nu sare tare mingea din ea, poti capata consistenta mare pe rever cu ea, poti lovi si mai tare, nu trimite mingea lung, ci spre centrul mesei, fiind iertatoare la greseli.
        Unghiul ei de aruncare este mediu-jos.
        Pentru Forhand cred ca o rakza soft sau o acuda s2 ar fi foarte potrivite pentru inceput.
        P.S. Cu o paleta se joaca cateva saptamani inainte sa iti faci o idee, nu doua ore.
        Ce nu iti place la acel lemn?
        vibreaza lemnul si nu sunt obisnuit cu asta ....plus ca la blocaje nu ma descurc de niciun fel cu aceasta paleta...ori nu stiu eu sa pun paleta bine sau trebuie sa joc mai mult timp cu ea ca sa ma obisnuiesc....la topspin merge extraordinar ....
        - - - Actualizat - - -
        paleta pleaca catre domnul mity maine dimineatza ....vanduta .....off topic
        Rozena - VISCARIA - Rozena

        Comentariu


        • #5
          nu pot sa redeschid alt post din acest motiv am editat acest post.......imaginile nu le pot elimina cu vechea paleta...nu am acces .... ms astept oferte
          Rozena - VISCARIA - Rozena

          Comentariu


          • #6
            Buna! V-ar interesa un lemn Donic Apllegreen Allply cumparat de 2 luni de la tenismasa.ro si jucat 4 ore? Pe el sunt 2 fete Cream Trascend noi si ele.Lemnul este 85 lei si fetele 40lei bucata.Paleta toata la 150 lei.Nu este inclus transportul.
            Victas V15 Extra
            Victas Koji Matsushita Special
            Victas Curl P1V

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de phill Vezi post
              Buna! V-ar interesa un lemn Donic Apllegreen Allply cumparat de 2 luni de la tenismasa.ro si jucat 4 ore? Pe el sunt 2 fete Cream Trascend noi si ele.Lemnul este 85 lei si fetele 40lei bucata.Paleta toata la 150 lei.Nu este inclus transportul.
              nu ms..vreau ceva mai bun
              Rozena - VISCARIA - Rozena

              Comentariu


              • #8
                Am o pereche de fete in stare impecabila rakza 7 rosie si xiom sigma pro neagra dar la dimensiuni mai mici!
                http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ght=vand+rakza
                Lemne: DHS Hurricane Long W997
                FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                BH: DHS GoldArc 8

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de krisztalori Vezi post
                  Am o pereche de fete in stare impecabila rakza 7 rosie si xiom sigma pro neagra dar la dimensiuni mai mici!
                  http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ght=vand+rakza
                  nu ..ma intereseaza o dimensiune mare
                  - - - Actualizat - - -
                  offf topic
                  Rozena - VISCARIA - Rozena

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X