Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GHERLA, 10-11 august (sambata E,O - duminica A-H)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Boros Mihaly Vezi post
    Felicitări Rus Teofil, Rakosi Istvan si Păcurar Teodor!!! 🏆🥇🥉🥉🏓
    Felicitari Rakosi Istvan ....acum am studiat clasamentul mai amănunțit, și vad ca încă un sălăjean este pe podium 👍👍👍👍👍
    Lucas Curtea Lucas Curtea likes this.
    lemn Butterfly Sardius Tamca 5000
    fete Andro Rasanter R42 ultramax

    Comentariu



    • Comentariu


      • Felicitări tuturor participanților!Mulțumim Florin Apian pentru ajutorul neconditionat de nota 1000 oferit nouă tuturor🙏🙏Doar datorită ție toate turneele sunt de nota 10 la tehnic!!Mulțumim tuturor pentru fairplay!!Felicitări Onofrei Petru pentru organizare,ești un exemplu de valoare!😉Să ne revedem sănătoși și voioși😘

        Comentariu


        • Mulțumesc,Ana ptr apreciere! Mulțumesc tuturor ptr participare, d-lui Apian, Neluțu Darlea ptr.colaborare și logistică, mulțumesc celor care care au ajutat la amenajarea sălii.Tot respectul meu! Niciodată nu poți să mulțumești pe toți participanții...dar eu mă simt satisfăcut și fericit atunci când oamenii vin și te îmbrățișează și îți mulțumește la plecare.(Și au fost multi)Asta mă face cel mai împlinit! Vă doresc mult succes la toți și să ne revedem cu bine la următoarele turnee!

          Comentariu


          • La grupa superioara 8 Hobby masa 16, înainte de a ma retrage din cauza conflictului cu dl Pop Dan-Dej , am jucat cu BOZGA LUISA -DOBRIC iar scorul a fost 3-0 pentru mine mu pt ea...cum a fost predata foaia de concurs. Va rog d-le Apian sa rectificati . Multumesc

            Comentariu


            • Pe foaie se vede un 3-0 care apoi a fost corectat in 0-3, daca ati abandonat inseamna ca s-a aplicat regulamentul:

              "6.3.2. În cazul în care un jucător calificat în grupele superioare nu participă la această fază sau se retrage înainte de a juca toate meciurile, i se anulează toate victoriile din grupa superioară și va fi punctat cu zero victorii în grupa superioară."​
              angelavass angelavass likes this.
              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

              Comentariu


              • Multumim organizatorilor pentru calitatea organizarii si desfasurarii concursului de la Gherla.
                Ca sa lamurim aspectul legat de conflictul cu dl Pop Dan -Dej , prin care tinem sa subliniem ca organizatorii NU au avut nici o vina,mentionam:
                In timpul competitiei , mai precis grupe superioare masa 16 , " domnul Pop "inainte sa inceapa meciul cu unul dintre copii pe care am inteles ca ii antreneaza, a luat paleta sotului meu Tegzes -fara sa fie concurent si mai ales fara sa ceara voie si s-a dus la masa organizatorilor. Intrebat cu ce drept , s-a exprimat ca asa vrea. Normal si legal era sa ceara sotului meu voie sau sa ii ceara sa mearga impreuna la masa organizatorilor. Cei prezenti in sala care au jucat cu sotul meu, pot confirma ca au cerut sa vada paleta si nu a existat nici un refuz. La inapoiere l-am solicitat sa ne prezinte carnetul de antrenor ca sa justifice comportamentul si a refuzat. A raspuns ca el organizeaza concursuri la Dej si stie ce face. Domnule Dan, daca organizati concursuri- cum se face ca nu stiti care fete sunt omologate si care nu si ati avut nevoie de ajutorul organizatorului- dl Darlea??? Ce faceti dle Dan in momentul in care aveti o situatie similara in timpul unei competitii? Cui cereti ajutorul ?
                Si nu in ultimul rand , ce exemplu dati copiilor pe care ii antrenati? Copii care spre cinstea lor si a parintilor lor au avut de-a lungul competitiei un comportament ireprosabil

                Comentariu


                • Postat în original de angelavass Vezi post
                  Multumim organizatorilor pentru calitatea organizarii si desfasurarii concursului de la Gherla.
                  Ca sa lamurim aspectul legat de conflictul cu dl Pop Dan -Dej , prin care tinem sa subliniem ca organizatorii NU au avut nici o vina,mentionam:
                  In timpul competitiei , mai precis grupe superioare masa 16 , " domnul Pop "inainte sa inceapa meciul cu unul dintre copii pe care am inteles ca ii antreneaza, a luat paleta sotului meu Tegzes -fara sa fie concurent si mai ales fara sa ceara voie si s-a dus la masa organizatorilor. Intrebat cu ce drept , s-a exprimat ca asa vrea. Normal si legal era sa ceara sotului meu voie sau sa ii ceara sa mearga impreuna la masa organizatorilor. Cei prezenti in sala care au jucat cu sotul meu, pot confirma ca au cerut sa vada paleta si nu a existat nici un refuz. La inapoiere l-am solicitat sa ne prezinte carnetul de antrenor ca sa justifice comportamentul si a refuzat. A raspuns ca el organizeaza concursuri la Dej si stie ce face. Domnule Dan, daca organizati concursuri- cum se face ca nu stiti care fete sunt omologate si care nu si ati avut nevoie de ajutorul organizatorului- dl Darlea??? Ce faceti dle Dan in momentul in care aveti o situatie similara in timpul unei competitii? Cui cereti ajutorul ?
                  Si nu in ultimul rand , ce exemplu dati copiilor pe care ii antrenati? Copii care spre cinstea lor si a parintilor lor au avut de-a lungul competitiei un comportament ireprosabil
                  1 Buna seara vreau sa va spun ca eu nu am urlat de loc în sala dvs ați strigat că Sava scoată din concurs!!
                  2eu v-am cerut paleta spunând ..va rog frumos pot sa vad paleta dumneavoastră..după care mi-ați oferițo ..
                  Am constatat că partea cu ittf e lipsa adică tăiată și am decis cei drept acum nu am mai cerut voie și am plecat spre masa organizatorului de drept..Dl Nelutu și nu Dl Onofrei ...
                  3 mi sa confirmat de către dl Neluțu că fata e aprobată deoarece el vinde așa ceva ..eu nu pot sa cunosc toate fetele de pe piata!!
                  4 vam returnat paleta s am zis ca e in regula paleta mulțumesc frumos puteți să jucați !!
                  După care ați început să Urlați și chiar mati înjurat ..am martori..care mi-au confirmat CE ați zis ...
                  Ieșirile și urletele au fost ale dumneavoastră
                  Si nu înțeleg de ce așa vehement?? aveți cv de ascuns?
                  Onofrei Pentru a venit și mi-a spus sa ies din sala cea ce am făcut să nu prelungesc incidentul ...deși am și eu partea mea de vina ..și îmi cer scuze inca o data cum am facuto și cand ați ieșit din sala!!eu atât am avut de zis și no să mai răspund la nici o alta provocare!!
                  Îmi cer scuze lui Neluțu că am i-am Deranjat turneul ..deși eu n-am ridicat vocea nici o data în sala
                  Mulțumesc!!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • Nu stiu ce martori aveti dle Dan ca sotul meu a injurat- nu face niciodata acest lucru , sigur nu o sa se apuce la 61 de ani. Ca a ridicat vocea dupa modul in csre v-ti comportat e si normal. 'In schimb daca dvs aveti msrtori-noi sigur avem cum ati spus ca daca ati avea un pistol l-ati impusca.
                    Dar este deja un lucru adiacent. Nefiind primii sau ultimii concurenti cu care aveti probleme, noi va rugam sa lasati concurentii sa joace, fiindca daca nu ar face-o de placere nu ar investi bani in drum..in taxa.).90% din participanti-mai ale noi si altii asemenea noua,la varsta noastra- venim de dragul de a juca...pentru miscare, socializare, pentru sportul in sine.Pentru cei tineri , poate fi viitorul lor.
                    ideea este ca va acceptam scuzele.

                    Comentariu


                    • Postat în original de angelavass Vezi post
                      Nu stiu ce martori aveti dle Dan ca sotul meu a injurat- nu face niciodata acest lucru , sigur nu o sa se apuce la 61 de ani. Ca a ridicat vocea dupa modul in csre v-ti comportat e si normal. 'In schimb daca dvs aveti msrtori-noi sigur avem cum ati spus ca daca ati avea un pistol l-ati impusca.
                      Dar este deja un lucru adiacent. Nefiind primii sau ultimii concurenti cu care aveti probleme, noi va rugam sa lasati concurentii sa joace, fiindca daca nu ar face-o de placere nu ar investi bani in drum..in taxa.).90% din participanti-mai ale noi si altii asemenea noua,la varsta noastra- venim de dragul de a juca...pentru miscare, socializare, pentru sportul in sine.Pentru cei tineri , poate fi viitorul lor.
                      ideea este ca va acceptam scuzele.
                      Nu am zis că dacă asi avea un pistol las împușca..am zis că dacă aș fi fost subordinea dansului in unitatea dansului probabil las împușca..dânsul mă întrebat cu ce mai împușca și eu am zis că probabil cu oua stricate că o gluma ...
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • Gr.superioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 5 - schema: 1 4 3 2
                        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                        1 PACURAR TEODOR - Gherla 3-0 3-1 3-0 3 1
                        2 ZALAR MARIAN - Tarnaveni 0-3 3-1 3-0 2 2
                        3 HALASZ LORANT - Satu Mare 1-3 1-3 0
                        4 VULPESCU EMANUEL - Caianu Mic 0-3 0-3 0
                        ​3-0 Halasz Lorant doar pt. statistica. multumesc.

                        Comentariu


                        • Nu este doar statistică, trebuie refăcute clasamentul si punctajele ... nu ar trebui ca organizatorul sa primeasca foi necompletate ... sau se consideră meciuri nejucate
                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X