Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Xiom sigma ii europa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Xiom sigma ii europa

    doresc sa aflu informatii cu privire la aceasta fata de la cei care o folosesc si cunosc mai multe detalii despre ea comparativ cu donic bluefire m2. Mentionez ca folosesc lemn yasaka sweden classic, BH yasaka rakza7 2.0mm negru, FH donic bluefire M2 max.rosu. MULTUMESC ANTICIPAT
    BH:TSP Ventus Spin max
    LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
    FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

  • #2
    salut.a sosit fata ''XIOM SIGMA II EUROPA'' de 2,0mm in tipla.cred ca abia astepti sa o inlocuiesti pe cea veche adica pe''DONiC BLUEFiRE M2''.mai ai putintica rabdare pina ne intilnim sa ti-o dau.te salut.

    Comentariu


    • #3
      ne auzim maine.
      BH:TSP Ventus Spin max
      LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
      FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Ar fi excellent un review ...
        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

        Comentariu


        • #5
          Am trimis azi la lipit sigma 2 europa, dupa ce joc cu ea am sa fac un review cu siguranta poate o sa fie de ajutor, eu cred in intuitia mea si sper sa nu ma insel
          BH:TSP Ventus Spin max
          LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
          FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            si cu cine vrei sa joci mai domnule?

            Comentariu


            • #7
              am jucat de cateva ori cu noua fata sigma 2 europa dar imi trebue ceva timp sa ma acomodez cu ea
              are destula viteza cu toate ca e de 2.0mm cred ca de 1.8mm era mai buna. nu mi-am dat seama de unghiul de aruncare parca ar avea doua in functie de viteza cu care lovesti mingea. am observat ca daca lovesti in forta si lovesti mingea cu partea de la jumatate in jos a paletei 99% din lovituri ajung pe masa in rest daca trece de jumatate in sus am cam ratat cam 50% au fost reusite. imi trebue amtrenament asa am patit si cu Rakza7 la inceput nu prea mi-a placut iar acum sunt foarte multumit. AM SA MAI REVIN CU COMENTATII PE VIITOR
              BH:TSP Ventus Spin max
              LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
              FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

              Comentariu

              Procesare...
              X