Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand doua lemne Timo Boll ZLC

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand doua lemne Timo Boll ZLC

    Ambele sunt ca noi,au fost probate pt a vedea daca exista vreo diferenta intre seria M si seria J...pt mine nu e niciunaNu au defecte,starea este impecabila,exact ca in pozele afisate(mici urme de lipici de la banda de cant pe care am folosit o pt proba dar se pot sterge).Le vand simple sau cu fete,depinde 'cum vrea clientul'-o fata roundell soft rosu de 2 si una roundell soft negru de 1,7.Doar un singur lemn are fete.
    Pretul este de 500 ron/bucata lemn sau 700 ron/bucata cu cele 2 fete.Am o singura cutie(ambalajul original),a doua-cea cu fete lipite- e in geanta butterfly casio simpla,negru cu rosu.
    Nu ma intereseaza decat schimb cu fete patrate,negre,2/1,8 Joola Xplode Sensitive sau TSP Ventus Soft.4 fete din cele enumerate pt un lemn.
    Predare personala in București,nu trimit in tara.
    - - - Actualizat - - -

    Pt cei care intreaba de ce nu apare si al doilea lemn..nu stiam ca mai nou am voie sa uploadez doar 5 poze,nu am putut edita,asa ca pun aici o poza cu ambele si geanta,sper ca nu incalc regulamentul

  • #2
    ma intereseaza paleta,maine sunt in bucuresti dar doar pentru o zi....0766318413...astept un semn de la tine si te sun.....trebuie sa ajung in cluj si deviez drumul pentru aceasta paleta))))sper sa primesc un semn de la tine....te salut....
    - - - Actualizat - - -
    am ajuns in București... astept un semn de la tine!salut

    Comentariu


    • #3
      Salut,ti am lasat si mp cu nr,te am si sunat dar e inchis sau ocupat...asa ca astept un semn cand deschizi telefonul
      - - - Actualizat - - -
      Venit,probat,cumparatLemnul cu fetele Roundell a ajuns la Bogdan Curteanu,un cumparator serios.
      A mai ramas Zlc'ul din primele 5 poze,pret fix 500 Ron.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Topspinescu Vezi post
        Pt cei care intreaba de ce nu apare si al doilea lemn..nu stiam ca mai nou am voie sa uploadez doar 5 poze,nu am putut edita,asa ca pun aici o poza cu ambele si geanta,sper ca nu incalc regulamentul
        Sunteti inscris de mai putin de o luna pe forum, asa ca trebuie sa stiti ca nici "mai nou", nici "mai vechi" nu am acceptat mai mult de 5 poze ca si atasament la mesaje.
        In schimb incurajam utilizatorii sa foloseasca optiunea "Adauga imagine pentru postare", prin intermediul careia se pot adauga cate poze doriti (pozele sunt hostate pe alt domeniu)
        Aceste informatii se pot gasi rasfoind "Regulamentul de postare anunturi".
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Va multumesc pt informatie,eu nu am spus o ca un repros,in anuntul precedent credeam ca pusesem 8 poze,de aici confuzia sau probabil am un inceput de Alzheimer

          Comentariu


          • #6
            Valabil,Timo Boll ZLC din primele 5 poze,500 ron

            Comentariu


            • #7
              350 Roni?

              Comentariu


              • #8
                Nu,nuNu l las sub 500,inca miroase a nou

                Comentariu


                • #9
                  Cam atat e la magazin, credeam ca...

                  Comentariu


                  • #10
                    La magazin(oricare magazin din tara) e 735 ron,in afara tarii noastre minunate plina de caini e minim 230$+transport...

                    Comentariu


                    • #11
                      Ok fie, 400 Roni?

                      Comentariu


                      • #12
                        Mutlumesc pt oferta dar nu ma grabesc
                        500 ron+cadou husa de paleta din poza

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X