Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Orașului Fieni"- 21 și 22 septembrie 2024!!!

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se înscrie Stefan Sorin din Brașov la categoria hobby.
    Lemn Andro ligna CI Off
    FH/BH Andro Rasanter R47, burete max

    Comentariu


    • În grupa superioară ,eu am avut 3 victorii,pe cel care era cap de grupă l-am bătut cu 3-2!De unde 3 -0 pt el?E vorba de Josef Csulak !

      Comentariu


      • Eu știam ca trebuie să am bye,în schimb a trebuit să joc pentru intrarea în 8.Nu se face așa ceva, am mai întâlnit astfel de jucători care trec scorul greșit .Ar trebui “admonestați “ într-un fel sau altul.Ce “glorie “ este asta ?

        Comentariu


        • Poate s-a făcut o greșeală la citirea rezultatelor și omul nu are nicio vină…în fine…asta e !

          Comentariu


          • Felicitari dl. Darmaz!

            Comentariu


            • Postat în original de armani Vezi post
              Felicitari dl. Darmaz!
              Mulțumesc frumos dl.Armand!

              Comentariu


              • Se înscrie Popescu Theo - avansați - București

                Comentariu


                • Postat în original de Marius Marinescu Vezi post
                  Eu știam ca trebuie să am bye,în schimb a trebuit să joc pentru intrarea în 8.Nu se face așa ceva, am mai întâlnit astfel de jucători care trec scorul greșit .Ar trebui “admonestați “ într-un fel sau altul.Ce “glorie “ este asta ?
                  Așa se întâmplă când cel care câștigă meciul nu-și trece el rezultatul pe foaie!

                  Comentariu


                  • Postat în original de Shoko Vezi post
                    ClaudiuManoiu, nu ar fi trebuit sa apar in grupa sup cu 0v? 🤔
                    👋🏻👋🏻0v = zero victorii in turneu, chiar dacă au ajuns în superioare sau direct in eliminatorii prin calificarea tuturor jucătorilor din inferioare

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X