Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

”Memorialul Marcel Giosan” Amatur Romania - Arad - 12 octombrie 2024

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (2 members and 10 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mai trebuia acordat un premiu : fotograful anului.
    Mii de mulțumiri Kisule !

    Comentariu



    • Filmarea reprezinta atmosfera din sala.
      Felicitari organizatorilor.

      Comentariu


      • Felicitari Bebitzu Meu (Sirbu David)! In 2 ani vei domina amaturul! Am pus pariu, gata!😆
        Blade: Timo Boll ALC
        FH: Yasaka Rakza XX
        BH: Butterfly Dignics 05

        Comentariu


        • Legat de tricourile de lideri 2024 (hobby) , acestea nu au ajuns in timp util la festivitatea de premiere sau nu vor mai ajunge niciodata in posesia jucatorilor?

          Comentariu


          • Postat în original de Nicoara Vezi post
            Legat de tricourile de lideri 2024 (hobby) , acestea nu au ajuns in timp util la festivitatea de premiere sau nu vor mai ajunge niciodata in posesia jucatorilor?
            Dorule, dacă e după cum simt, nu cred ca se mai dau.
            Asa se întâmplă când ești "Foresckin".
            Nicoara Nicoara likes this.
            Lemn: Andro Ligna CI Off
            FH: Donic BlueGrip C2 (max)
            BH: Donic BlueGrip C2 (max)

            Comentariu


            • Postat în original de Eltibi Vezi post
              Viva iar a făcut schema ?😂😂😂😂😂😂
              A rămas la nivel de sponsor în anunțul turneului!!!
              A patra oară și-a bătut joc de AmaTur, exact la Turneul Campionilor!

              Nicoara Nicoara likes this.
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Postat în original de Popescu Radu Vezi post
                PREMIERE OPEN !!

                Extraordinară performanță!
                Felicitări Marcel!!!
                Blade: Nittaku Acoustic;
                FH: Butterfly Tenergy 05;
                BH: Victas Stiff.

                Comentariu


                • Regret că nu am trăit ”pe viu” această competiție. Calitatea acesteia reiese din numărul redus, în comparație cu alte concursuri similare, de comentarii negative, precum și din fotografiile mai mult decât sugestive realizate de Pișta. ”Gașca” din Arad, având catalizator pe cea mai elegantă doamnă din tenisul de masă românesc - Daniela Dodean, a fost la înălțime.
                  Reamintesc un lucru pe care l-am spus și cu alte ocazii:
                  Amaturul este o comunitate minunată, cu oameni inimoși și uniți, în care nu contează apartenența la o națiune, religie sau alt criteriu care, de cele mai multe ori, divizează. Dacă și societatea românească ar fi la fel de unită, ar fi extraordinar.
                  Felicitări tuturor, organizatori, competitori și susținători!
                  Blade: Nittaku Acoustic;
                  FH: Butterfly Tenergy 05;
                  BH: Victas Stiff.

                  Comentariu


                  • Felicitări organizatorilor Turneului Campionilor - Arad - 2024 și echipei Amatur!
                    Un turneu organizat exemplar!
                    Bravo câștigătorilor de la toate categoriile și aprecieri tuturor participanților!
                    Voi reveni cu mare placere la Arad!

                    Comentariu


                    • Felicitări organizatorilor și premianților. A fost un turneu bine organizat, cu un gulaș făcut excelent și din abundență. Prezența Danielei Dodean a fost de bun augur și a mai ridicat puțin moralul. Votăm Aradul pentru un turneu final cât mai curând!!
                      PS.Era frumos dacă erau scrise pe tricourile de la toate categoriile numele și județul cum au fost cele de la Avansați. Poate pe viitor se vor gândi la asta.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Sorake Vezi post

                        Dorule, dacă e după cum simt, nu cred ca se mai dau.
                        Asa se întâmplă când ești "Foresckin".
                        Eu cu tine si cu restul jucatorilor care am onorat cu prezenta la destule turnee prin tara si care am terminat meritat pe locurile 1 din fiecare judet , e drept la cel mai mic nivel de categorie, trebuie sa adoptam alta pozitie pana vom primi ceea ce pe buna dreptate meritam.
                        Cativa dintre noi trebuie sa ne implicam personal, pentru ca nu meritam un astfel de tratament.

                        Comentariu


                        • doru din pacate si mie mi sa confirmat cand inca eram in sala de concurs ca noi cei de la hobby nu vom primi acele tricouri cu toate ca domnul Fekete ma asigura ca le vom primi dar cred ca nici dansul nu credea acest lucru, si daca ar fi sa le primim poza de grup si toate celellalte nu le vom mai putea avea, asta este o rusine pe obrazul celor de la amatur care, mai ales ca aveau antecedente, puteau sa isi ia o plasa de siguranta cu alti sponsori dar pentru asta trebuia sa deschida cineva gura in aceasta directie si solutii se gaseau sunt ferm convins, si facand un mic haz de necaz sunt bucuros de tricoul de anul trecut si ca am reusit sa-mi fac cadou un tricou de la butterfly daca tot a fost cu standul de prezentare domnul Razvan care este cel mai serios din cadrul acestui fenomen sportiv

                          Comentariu


                          • Pitzi
                            Pitzi comentat
                            Editarea unui comentariu
                            Nu te-am asigurat ca il vei primi ca nu aveam cum sa iti spun asta stiind ca nu au ajuns la Turneul Campionilor si prin urmare nici eu nu mai cred pana nu le vad. Dar informatia pe care o aveam atunci era ca ele vor ajunge candva si atunci in calitate de coordonator te-am asigurat ca daca ajunge la mine atunci cu siguranta il vei primi.

                        • Postat în original de tusitu Vezi post
                          doru din pacate si mie mi sa confirmat cand inca eram in sala de concurs ca noi cei de la hobby nu vom primi acele tricouri cu toate ca domnul Fekete ma asigura ca le vom primi dar cred ca nici dansul nu credea acest lucru, si daca ar fi sa le primim poza de grup si toate celellalte nu le vom mai putea avea, asta este o rusine pe obrazul celor de la amatur care, mai ales ca aveau antecedente, puteau sa isi ia o plasa de siguranta cu alti sponsori dar pentru asta trebuia sa deschida cineva gura in aceasta directie si solutii se gaseau sunt ferm convins, si facand un mic haz de necaz sunt bucuros de tricoul de anul trecut si ca am reusit sa-mi fac cadou un tricou de la butterfly daca tot a fost cu standul de prezentare domnul Razvan care este cel mai serios din cadrul acestui fenomen sportiv
                          Cu siguranta le veți primi ,sunt ferm convins ca ,conducerea amatur va face acest lucru ....nu cred ca este o suma imensa sa cumpere 30,40 tricouri sa le inscriptioneze si sa vi le ofere ,dacă nu dispun de acești bani ( ceea ce mă face să zambesc) găsesc un sponsor cu siguranta si vor rezolva problema ,sunt ferm convins
                          Nicoara Nicoara likes this.
                          lemn Butterfly Sardius Tamca 5000
                          fete Andro Rasanter R42 ultramax

                          Comentariu


                          • Nu cred ca Amatur isi permite sa faca concesii pe spatele unor oameni care vin cu atata placere in circuit.
                            Cred ca problema cea mai mare e lipsa de comunicare de care dau dovada unii membri .
                            Nu ma incalzestie nici pe mine faptul ca un sponsor nu si-a onorat amgajamentul , si nu accept ca lucrurile sa fie lasate la voia intamplarii de catre conducerea Amatur.
                            Sper si totusi cred ca le vom primii cu totii iar pana se va intampla lucreul asta , voi incepe sa evoluez cu un tricou special in urmatorul turneu ca sa se vada de la catedra Amatur ca vrem si noi sa fim respectati si informati corect.
                            Sorake Sorake likes this.

                            Comentariu


                            • Părerea mea ca nu are nicio vină amatur ca acea firmă nu e serioasă deloc

                              Comentariu


                              • Postat în original de Eltibi Vezi post
                                Părerea mea ca nu are nicio vină amatur ca acea firmă nu e serioasă deloc
                                Cand pleci la un drum lung , ori te echipezi cu ******** Runflat , ori daca nu ai bani pt ele, iti iei o roata de rezerva. Noi in englezeste spunem ‘backup”, daca ma intelegi

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X