Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ditroit", Ditrău - 28.09.2024

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Îți convine să fii băut apă de la robinet ? Nu credeam o secundă ca nu au apă. Dar îmi vei spune : “de ce nu ți-ai luat ? “ Si tot așa . Știam că veți sări pe mine cu comentarii ..
    patraulea1980 patraulea1980 likes this.

    Comentariu


    • Postat în original de Hutanu Cosmin Vezi post
      Îți convine să fii băut apă de la robinet ? Nu credeam o secundă ca nu au apă. Dar îmi vei spune : “de ce nu ți-ai luat ? “ Si tot așa . Știam că veți sări pe mine cu comentarii ..
      Tinere ...ai dreptate probabil în ce spui .....dar pe mine m-a amuzat ce mic dejun vroiai la 14 ....nu cata apă ai băut,de la robinet , câte rame ai dat ,etc ....lucrurile patite de tine te vor face sa alegi pe viitor și probabil o sa ajungi la Vatra Dornei la anul ,în rest sa fii sănătos și mult succes
      lemn Butterfly Sardius Tamca 5000
      fete Andro Rasanter R42 ultramax

      Comentariu


      • Felicitări pentru Costin Neagoe, încă o medalie de aur!
        ccc ccc likes this.

        Comentariu


        • Apreciez spiritul dumneavoastră de observație și faptul că v-ați oprit la acel “mic dejun” care era doar dimineață . Dar celelalte puncte pe care le-am adus în lumină? Înțeleg că iei doar ceea ce vrei ca să par eu nemulțumitul în toată povestea asta ..

          Comentariu


          • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

            Tinere ...ai dreptate probabil în ce spui .....dar pe mine m-a amuzat ce mic dejun vroiai la 14 ....nu cata apă ai băut,de la robinet , câte rame ai dat ,etc ....lucrurile patite de tine te vor face sa alegi pe viitor și probabil o sa ajungi la Vatra Dornei la anul ,în rest sa fii sănătos și mult succes
            Apreciez spiritul dumneavoastră de observație și faptul că v-ați oprit la acel “mic dejun” care era doar dimineață . Dar celelalte puncte pe care le-am adus în lumină? Înțeleg că iei doar ceea ce vrei ca să par eu nemulțumitul în toată povestea asta ..​ Și până la urmă pe cine interesează părerea unui amărât de jucător de la Hobby ,nu ? Prea puțin vă pasă vouă de ceea ce am experimentat eu azi . Bine ca aveți voi un cuvânt de spus ..

            Comentariu


            • Felicitari Neagoe Costin si Pascu Rares!
              ccc ccc Rares Pascu Rares Pascu like this.
              Blade : Levi off
              FH: Nittaku Fastarc S-1
              BH: Dr neubauer ABS 3

              Comentariu


              • Postat în original de Johny GH Vezi post
                Felicitări pentru Costin Neagoe, încă o medalie de aur!
                Mulțumesc!

                Comentariu


                • Postat în original de Andrei B Vezi post
                  Felicitari Neagoe Costin si Pascu Rares!
                  Mersi Andrei!

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X