Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Oras Urlati - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc" - Etapa a II-a - 28 / 29 Septembrie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dan Banu - Serban Adi Iulian

    https://www.youtube.com/live/kRTNbcT...Y7XtoaL8QZoIBp

    Comentariu


    • Dracea Gabriel - Stancescu Sebastian

      https://www.youtube.com/live/EUfp7mn...vWhrYGuWIE-z_Y
      ivamaistru ivamaistru likes this.

      Comentariu



      • Fotbalul ⚽ si tenisul 🏓, intaresc musculatura 💪.

        Comentariu



        • bodo culture photo
          Laur Damian Laur Damian likes this.
          Fotbalul ⚽ si tenisul 🏓, intaresc musculatura 💪.

          Comentariu


          • Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor.
            Un concurs organizat excelent, profesionalismul si amabilitatea organizatorilor au fost la inaltime.​
            Fan Zendong Super ALC - FL
            FH: Dignics 09C
            BH: Tibhar K3

            Comentariu


            • Postat în original de armani Vezi post

              Felicitari Banu Dan si Baicu Claudiu!
              Multumesc Armand
              Fotbalul ⚽ si tenisul 🏓, intaresc musculatura 💪.

              Comentariu


              • Felicitari pentru profesionalismul și amabilitatea organizatorilor! Multumiri pentru efortul depus și pentru dedicația cu care ați asigurat desfășurarea impecabilă a acestui concurs.

                Comentariu


                • Multumim participantilor, felicitari premiantilor !
                  Sa-i multumim si lui Claudiu Baicu, ce a fost "folosit" si ca O.T. si ca O.L. si ca sponsor.
                  Dlui Stanciu Costin - Urlati pentru minunatele produse de la brutaria Oltina Urlati si dlui prof. sport Doru Ciprian administrator sala.​
                  Nu pot sa nu il felicit si pe Ioan Vrasti pentru locul V-VIII, pentru prima data ajuns in eliminatorii si cu un meci castigat si pe sora lui Timeea Vrasti pentru participare deocamdata.

                  Felicitari tuturor inca o data si va asteptam cu drag la urmatorul concurs pe 14.Decembrie (https://www.amatur.ro/tenisdemasa/cal_2024?month=Dec)

                  Comentariu


                  • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
                    Multumim participantilor, felicitari premiantilor !
                    Sa-i multumim si lui Claudiu Baicu, ce a fost "folosit" si ca O.T. si ca O.L. si ca sponsor.
                    Dlui Stanciu Costin - Urlati pentru minunatele produse de la brutaria Oltina Urlati si dlui prof. sport Doru Ciprian administrator sala.​
                    Nu pot sa nu il felicit si pe Ioan Vrasti pentru locul V-VIII, pentru prima data ajuns in eliminatorii si cu un meci castigat si pe sora lui Timeea Vrasti pentru participare deocamdata.

                    Felicitari tuturor inca o data si va asteptam cu drag la urmatorul concurs pe 14.Decembrie (https://www.amatur.ro/tenisdemasa/cal_2024?month=Dec)
                    Salutări, cu bucurie! Îmi cer scuze că reînvii din nou topicul concursului. De la categoria Open, sunt fericitul câștigător al primului loc (din coadă 😆), Bogdan Florea. Am observat astăzi, întâmplător, uitându-mă peste situația turneelor la care am participat căci la acest turneu s-a comis o greșeală în ceea ce mă privește, neintenționat probabil și anume la punctaj. Am primit doar 2' în loc de 15' așa cum era normal și cum au primit și ceilalți 2 jucători de deasupra mea, clasați în același interval cu mine, care au obținut același număr onorabil de victorii precum subsemnatul. Vă rog remediați neajunsul și oferiți-mi și mie răsplată egala la rezultate egale cu ceilalți doi. O zi minunată! 🍻

                    Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • iulian.vrasti Legat de turneul de la Urlați
                      Intrebarea nr. 1: De ce jucătorii Ariciu George si Hanu Viorel.au primit 15 puncte iar eu am primit doar 10.2 puncte, având toti 3 zero victorii?
                      Intrebarea nr. 2: De ce eu , Florea Bogdan sunt ultimul în clasament, când dintre cei 3 jucători cu zero victorii, Ariciu George are un singur set câștigat Hanu Viorel are 4 iar eu am 2. Nu era normal Hanu Viorel sa fie pe 21, eu pe 22 si Ariciu pe 23?

                      Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • La prima întrebare, la cei care joacă la categoria lor, pt 0 victorii se dă limita inf categoriei adică 20-5 pt cei care joacă la o categorie superioara pt 0 victorii se de mp pe care-l are minus 5, la a 2 întrebare nu vad rostul la un răspuns.
                        ADN ADN likes this.

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X