Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vatra Dornei, sambata 28 sep 2024

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 31 (1 members and 30 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de mariomoro Vezi post
    Daca diseara la actualizare vor fi sub 60 de jucatori in total, turneul va fi punctat ca B.

    Atunci categoriile E si O vor fi comasate? Sau cum se procedeaza?
    Cum doreste dl. Marcu.

    Rectific: vor fi mai putin de 72 de ore pana la inceperea turneului asa ca nu se mai admit modificari.
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Multumesc

      Comentariu


      • Acuma, sincer sunt eu vinovat ca altii s-au retras? Mi-am facut planuri sa joc chiar o finala la Vatra Dornei .

        Si cred ca asta ar fi chiar o exceptie de la regula ca eu si cine am mai ramas in cursa, trebuie, sa participam cumva.

        S-a incalcat regulamentul de N ori, nu cred ca nu se mai poate face o exceptie in cazul in care concursul va fi punctat ca si concurs tip B.

        Atentie, nu acuz pe nimeni de nimic doar am facut o mentiune.

        Comentariu


        • Chestia cu 72 de ore are o logica: unii vor afla prea tarziu ca vine Morosan de la Elite sa joace finala la E+O si vor dori sa se retraga (nici eu nu inteleg de ce, dar fiecare cu planurile lui ...) ... si incepe perioada de penalizari diseara
          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • RETRAGERE: Balan Viorel, de la Open. Succes tuturor participanților.

            Comentariu


            • Se vede ca aveti raspunsuri logice pentru toate ... mai ales pe forum unde aveti atata putere .... nu ma asteptam la altceva .... si chestia cu finala lasati asa .... cat despre penalizari chiar nu conteaza pentru unii.

              Nu mai zic nimic, ma duc sa ma pregatesc pentru finala chiar si cu unii de calibrul tau )

              Comentariu


              • O sa-ti explic la primul turneu ... vad ca pe forum nu-ti place

                Cat despre "Hai sa incalcam regulamentul, pentru ca s-a mai facut de N ori" ... unii abia asteapta sa-l incalc eu, cel cu atat de multa putere 🙄
                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Se retrage Mahu Bogdan din Pașcani de la elite!!

                  Comentariu


                  • Pai cum sa nu te retragi când vezi ca mai sunt 5 la elite

                    Comentariu


                    • Dacă până diseară rămânem cu câți jucatori sunt vom transforma cum spune regulamentul în Concurs B și punctajul va fi cel ce se impune .
                      Nu vreau să comentez nici o retragere
                      Dacă colegii au considerat ca nu merit ca ei să fie
                      la concursul organizat de mine asta e .
                      Oricum le mulțumesc măcar ca au pierdut 2 minute din viața lor ( 1 la înscriere și 1 la retragere ) și s-au gândit la mine.
                      Sper să mai rămână măcar cei ce sunt acum înscriși.


                      patraulea1980 patraulea1980 likes this.
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • Poate mai vin până la ora începerii turneului 😊

                        Comentariu


                        • Joldes Adrian Bistrița retragere
                          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                          Comentariu


                          • Se retrage, Hudyma Ihor, Avansaţi

                            Comentariu


                            • Bună, până la urmă cum se joacă E+O sau Elite se anulează

                              Comentariu


                              • Postat în original de Ciprian T Vezi post
                                Poate mai vin până la ora începerii turneului 😊
                                ASA SPER ȘI EU
                                POATE VĂ FI UN TURNEU ,,A”
                                Nu contează la ce categorie se înscriu important este să trecem de numărul 60
                                Daca nu asta e.


                                Ciprian T Ciprian T likes this.
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu


                                • Postat în original de Stefy 71 Vezi post
                                  Bună, până la urmă cum se joacă E+O sau Elite se anulează
                                  Încă nu pot să spun nimic
                                  Voi aștepta înscrierile dacă mai sunt .
                                  Insa as dori sa păstrez categoriile așa cum sunt .
                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • De incalcat regulamentul, daaa se incalca, dar nu am mentionat ca tu sau eu l-am incalcat si nici nu ma astept ca tu sa-l incalci, daaar iintelegi doar ce vrei tu )). Cat despre autoritate sau putere in decizii aici pe forum sau in spatele acestuia chiar ai si nu e treaba mea ca nu ma intereseaza. Sa fii sanatos. Terminat discutia ca foarte subtil incerci sa ma provoci si ma tem ca cei mai multi, aici pe forum, iti vor da dreptate. Asa ca imi vad de treaba mea . Nu lua nimic personal .

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Sabau Claudiu categoria hobby din Bistrița

                                      Comentariu


                                      • Inscrieri Vatra Dornei - 28 sep - 26 Sep, 21:06:03 - v7.01 / cls_2024-sep

                                        Elite
                                        1. Morosan Marian, Suceava, 384 - 36.72 - E

                                        Open
                                        1. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 1107 - 30.6 - OW
                                        2. Biciin Mitica, Faurei, 228 - 30.25 - OW
                                        3. Kis Istvan, Brasov, 241 - 28.63 - OW
                                        4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 280 - 28.39 - OW
                                        5. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 608 - 28.22 - O
                                        6. Colesniuc Romeo, Botosani, 332 - 27.08 - OW
                                        7. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1513 - 24.87 - O
                                        8. Lucic Corneliu, Suceava, 456 - 23.79 - ODW
                                        9. Grusca Narcis, Gura Humorului, 619 - 22.3 - OW
                                        10. Bozga Stefan, Beclean, 644 - 20.47 - O
                                        11. Lungu Lucian, Onesti, 769 - 19.97 - A

                                        Avansati
                                        1. Pauca Cosmin, Botosani, 760 - 18 - A
                                        2. Taut Ciprian, Cluj Napoca, 681 - 17.17 - A
                                        3. Toma Casian, Targu Mures, 919 - 16.79 - A
                                        4. Galan Andreea, Vatra Dornei, 1919 - 16.15 - AJF
                                        5. Moldovan Darian, Nasaud, 1811 - 15.7 - A
                                        6. Besliu Alexandru, Suceava, 1630 - 15 - A
                                        7. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 6016 - 14.4
                                        8. Drumen Evelina, Vatra Dornei, 1621 - 14.05 - AJF
                                        9. Galateanu Sorin, Suceava, 1490 - 13.57 - A
                                        10. Pralea Eric, Vatra Dornei, 2086 - 13.38 - A
                                        11. Budea Andra, Galati, 2760 - 13.3 - AF
                                        12. Ciobanu David Florin, Gura Humorului, 1391 - 12.88 - A
                                        13. Zara Dinu, Suceava, 1013 - 12.86 - A
                                        14. Aparaschivei Marcel, Botosani, 1533 - 10.25 - AW
                                        15. Sandu Danut, Cluj Napoca, 6017 - 10
                                        16. Antochi Iulian, Tamaseni, 1005 - 9.73 - H
                                        17. Scripet Ovidiu, Bistrita, 1514 - 7.02 - H

                                        Hobby
                                        1. Lupchian Alin, Suceava, 2962 - 9.7 - H
                                        2. Radulescu Marius, Iasi, 1126 - 8.79 - H
                                        3. Creta Petru, Luna CJ, 1406 - 8.26 - HW
                                        4. Spaller Teodora, Nasaud, 1377 - 6.85 - HF
                                        5. Hutina Adrian, Targu Mures, 1798 - 6.18 - H
                                        6. Cucurigu Paul, Vatra Dornei, 3186 - 6.17 - H
                                        7. Drumen Dumitru, Vatra Dornei, 2010 - 5.96 - H
                                        8. Sandu Dragos, Nasaud, 1980 - 5.86 - H
                                        9. Boboc Eva, Vatra Dornei, 4339 - 5.3 - HF
                                        10. Irinariu Bianca, Vatra Dornei, 4094 - 5.2 - HF
                                        11. Szep Octavian, Nasaud, 2490 - 5.1 - H
                                        12. Buraciuc Raluca, Nasaud, 2268 - 4.85 - HF
                                        13. Andrei Lucian, Nasaud, 2209 - 4.76 - H
                                        14. Boicu Victor, Vatra Dornei, 2994 - 4.68 - H
                                        15. Andrei Alin, Nasaud, 2371 - 4.57 - H
                                        16. Tere Sergiu, Cluj Napoca, 2483 - 4.38 - H
                                        17. Moldovan Alexandru, Nasaud, 2956 - 4.23 - H
                                        18. Oprita Miruna, Nasaud, 3173 - 3.63 - HF
                                        19. Andrei Cornel, Nasaud, 2775 - 3.36 - H
                                        20. Varga Codrut, Luna CJ, 2978 - 3.15 - H
                                        21. Bozga Codrin, Vatra Dornei, 4617 - 2.9 - H
                                        22. Varga Bianca, Luna CJ, 2880 - 2.54 - HJF
                                        23. Stanciu Alexander, Vatra Dornei, 4015 - 2.25 - H
                                        24. Flocea Codrin, Vatra Dornei, 4751 - 2 - H
                                        25. Melniciuc Elena, Vatra Dornei, 4842 - 2 - HF
                                        26. Hostiuc Mitica, Botosani, 6015 - 0
                                        27. Codreanu Iulia, Vatra Dornei, 6019 - 0
                                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Buna seara ramane turneu A sau B
                                          Marius R Marius R likes this.

                                          Comentariu


                                          • Se înscrie din Năsăud la hobby
                                            Frișan Andrei jucător nou.

                                            Și vreau sa fac o propunere pt.cei nesimțiți care se tot înscriu și se retrag.
                                            Sa fie monitorizați și la 3 retrageri consecutive sa fie suspendați pe o perioada de 3 luni, pt.ca ăștia nu fac cinste circuitului amatur.Am vrut sa scriu propunerea în topicul cu propuneri dar am văzut ca s-a închis.Sper sa se ia o măsură în privința asta pt.ca în ultima perioada se întâmplă tot mai des la turneele de la Vatra Dornei, Vișeu și Dej( Dan TT).

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Sabău Claudiu Vezi post
                                              Buna seara ramane turneu A sau B
                                              Da ce te mai interesează dacă te-ai retras?
                                              Tibi.68 Tibi.68 Ciprian T Ciprian T like this.

                                              Comentariu


                                              • Poate dacă nu te retrageai tu și mulți alții rămânea turneu A , dar voi umblați numai după puncte nu pentru plăcerea de a juca tenis.Păcat ca se ajunge la asa ceva.
                                                ADN ADN likes this.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Sabău Claudiu Vezi post
                                                  Buna seara ramane turneu A sau B
                                                  Dacă vă reinscrieti mai trebuie încă 2 jucători pentru a fi turneu A.

                                                  Poate până sâmbătă se mai hotărăsc și alții 👍

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de spaller Vezi post
                                                    Se înscrie din Năsăud la hobby
                                                    Frișan Andrei jucător nou.

                                                    Și vreau sa fac o propunere pt.cei nesimțiți care se tot înscriu și se retrag.
                                                    Sa fie monitorizați și la 3 retrageri consecutive sa fie suspendați pe o perioada de 3 luni, pt.ca ăștia nu fac cinste circuitului amatur.Am vrut sa scriu propunerea în topicul cu propuneri dar am văzut ca s-a închis.Sper sa se ia o măsură în privința asta pt.ca în ultima perioada se întâmplă tot mai des la turneele de la Vatra Dornei, Vișeu și Dej( Dan TT).
                                                    Am propus ceva asemănător Tibi ....și am primit un 👍amarat ....în contrapartida următorul post un nene din Topoloveni dorea nepedepsirea celor care se retrag după termen .....auzi numai celor care nu se prezinta
                                                    lemn Butterfly Sardius Tamca 5000
                                                    fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X