Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

paleta Veche

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • paleta Veche

    O paleta veche de 40 de ani poate avea vreo valoare?
    Gen masinile vechi )

  • #2
    Postat în original de Catalin Paduret Vezi post
    O paleta veche de 40 de ani poate avea vreo valoare?
    Gen masinile vechi )
    probabil sentimentala, ca altfel fiind SH nu cred ca a fost asa buna daca a ramas intreaga. Oricum ar fi, data fabricatiei este greu de stabilit.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      "O paleta veche poate naste un amaturist nou",acesta a fost motto-ul campaniei initiate la Agnita acum aproape trei ani,campanie ce a fost sustinuta de foarte multi dintre amaturisti prin donatii facute tinerilor membri ai sectiei de tenis de masă nou infintate la Agnita in acele vremuri.Rezultatul a fost mai mult decat inbucurator,in prezent la Agnita existand peste 10 membri activi in circuitul amatorial Amatur!!!Morala este una,si simpla:nu conteaza vechimea in sine a paletei pentru a practica acest sport,cu pasiune si mult antrenament se poate atunge performanta pana la un anumit nivel,cel de amator!!!
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        pai paleta aia nu mai este pe piata de cred ca 20 de ani.
        eu ma refeream daca intra in categoria vintage.gen la vremea aia costa paleta undeva la 100$ acum sa coste 1000 )
        intreb si eu pentru ca nu am auzit sa existe asa ceva si vreau sa ma asigur )

        Comentariu


        • #5
          Depinde de model,niste poze ar fi mult mai edificatoare.Oricum, 1000 $ in niciun caz

          Comentariu


          • #6
            lemnu poate sa fie bun o sa fie foarte uscat
            blade: xiom strato
            fh: omega IV asia
            bh: vega asia

            Comentariu

            Procesare...
            X