Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Timo Boll All+

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn Timo Boll All+

    Vand un lem Timo Boll All+, fluture negru de plastic.
    Starea lemnului se vede in pozele din link-ul de mai jos:
    https://plus.google.com/photos/11019...CKfytZGHhOfzaA
    Pret 50 lei.
    Eventual fac schimb cu o fata rosie impecabila, ceva de genul Yasaka Rakza 7 Soft, Acuda S2.
    MP pentru detalii.
    Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

  • #2
    salut ...iti dau 50 lei eu cu transportul inclus .....
    Rozena - VISCARIA - Rozena

    Comentariu


    • #3
      Salut, daca nu te întelegi cu primul client, îl vreau eu.

      Comentariu


      • #4
        iti las mp cu adresa ???50 platesc eu transportul
        Rozena - VISCARIA - Rozena

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de DFy Vezi post
          iti las mp cu adresa ???50 platesc eu transportul
          Salut. Nu prea am mai urmarit postul. Astept mesaj privat cu adresa de livrare. In caz ca nu primesc mesaj pana maine e din nou la vanzare si o sa iau legatura cu Dl. Barta din postul de mai sus.
          Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #6
            salut ia legatura cu Dl. Barta ...persoana ptr care doream sa il iau nu mai doreste sa razgandit...scz
            Rozena - VISCARIA - Rozena

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de DFy Vezi post
              salut ia legatura cu Dl. Barta ...persoana ptr care doream sa il iau nu mai doreste sa razgandit...scz
              Total neserios,de ce era nevoie sa insisti atat,daca nu era pentru tine si apoi,renunti?

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de giulesti202 Vezi post
                Total neserios,de ce era nevoie sa insisti atat,daca nu era pentru tine si apoi,renunti?
                eu i-am trimis mesaj pe 22-Sep-2013, 10:44 si mi-a raspuns pe 30-Sep-2013, 14:58 ....deci persoana ptr care am vrut sa iau lemnul sa saturat sa astepte ...
                Rozena - VISCARIA - Rozena

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de DFy Vezi post
                  eu i-am trimis mesaj pe 22-Sep-2013, 10:44 si mi-a raspuns pe 30-Sep-2013, 14:58 ....deci persoana ptr care am vrut sa iau lemnul sa saturat sa astepte ...
                  pai inainte sa apesi pe nu iti place mesajul,te gandesti logic,am gresit eu cu ceva?
                  iti raspund eu,ca sa nu te chinui,este simplu din 22 sept,daca persoana nu mai voia,puteai reveni cu mesaj pe topic si ii spuneai,ca intrucat nu ai primit raspuns iti retragi oferta.
                  Asa cand tu ai primit lemnul ca sa zic asa,ai retras oferta,sincer iti spun,eu zicca este incorect.
                  Stii vorba aia,pierzi castigi,negustor ramai.
                  Pai uite ce este stimate domn,nu bate joc de reputatia altora,ca sa stii ca este castigata greu,deci,daca esti om,ai un cuvant,nu iti bate joc de el.Este singurul lucru,de pret,in viata.
                  Cum zice neamtul"EIN mann,ein vort"

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de giulesti202 Vezi post
                    pai inainte sa apesi pe nu iti place mesajul,te gandesti logic,am gresit eu cu ceva?
                    iti raspund eu,ca sa nu te chinui,este simplu din 22 sept,daca persoana nu mai voia,puteai reveni cu mesaj pe topic si ii spuneai,ca intrucat nu ai primit raspuns iti retragi oferta.
                    Asa cand tu ai primit lemnul ca sa zic asa,ai retras oferta,sincer iti spun,eu zicca este incorect.
                    Stii vorba aia,pierzi castigi,negustor ramai.
                    Pai uite ce este stimate domn,nu bate joc de reputatia altora,ca sa stii ca este castigata greu,deci,daca esti om,ai un cuvant,nu iti bate joc de el.Este singurul lucru,de pret,in viata.
                    Cum zice neamtul"EIN mann,ein vort"
                    eu i-am lasat si mesaj in privat si mi-a raspuns dupa 1 saptamana....ce vina am eu ?? inainte sa comentati luati in calcul toate posibilitatile , nu cred ca sunt singurul vinovat in aceasta situatie ....hai bft...
                    Rozena - VISCARIA - Rozena

                    Comentariu


                    • #11
                      Vand lemn Timo Boll All+

                      Postat în original de DFy Vezi post
                      eu i-am lasat si mesaj in privat si mi-a raspuns dupa 1 saptamana....ce vina am eu ?? inainte sa comentati luati in calcul toate posibilitatile , nu cred ca sunt singurul vinovat in aceasta situatie ....hai bft...
                      Nu am primit nici un mesaj privat de la dvs. Si, credeti-ma, mai am loc in Inbox pentru mesaje private.
                      Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Vand lemn Timo Boll All+

                        Postat în original de wolverine Vezi post
                        Postat în original de DFy Vezi post
                        eu i-am lasat si mesaj in privat si mi-a raspuns dupa 1 saptamana....ce vina am eu ?? inainte sa comentati luati in calcul toate posibilitatile , nu cred ca sunt singurul vinovat in aceasta situatie ....hai bft...
                        Nu am primit nici un mesaj privat de la dvs. Si, credeti-ma, mai am loc in Inbox pentru mesaje private.
                        eu am trimis mesaj....poate ca nu sa trimis... nu vreau acuma sa ma cert ptr asa ceva.... v-am lasat 2 comm aici ..am obs ca nu mai raspunzi am crezut ca nu il mai vinzi....prin urmare eu nu am nicio vina ca dumneavoastra raspunde-ti dupa 10 zile...
                        Rozena - VISCARIA - Rozena

                        Comentariu


                        • #13
                          "raspunde-ti"
                          Ati luat bac'ul anul asta? =))
                          Pardon, "a-ti luat" - greseala mea
                          Timo Boll ALC
                          FH: DHS 3 NEO 2.2
                          BH: DHS 3 NEO 2.2

                          Comentariu


                          • #14
                            [/COLOR]
                            Postat în original de DFy Vezi post

                            eu am trimis mesaj....poate ca nu sa trimis... nu vreau acuma sa ma cert ptr asa ceva.... v-am lasat 2 comm aici ..am obs ca nu mai raspunzi am crezut ca nu il mai vinzi....prin urmare eu nu am nicio vina ca dumneavoastra raspunde-ti dupa 10 zile...
                            sincer dupa cum scrii,cred ca cerneala a fost pe post de vopsea de gard,pe aceasta cale cred ca dl care modereaza acest site ar trebui sa iti retraga dreptul de a mai face aprecieri asupra reputatiei,cred ca esti prea marginit sa intelegi.
                            Eu pot sa pricep greseala nu repetarea ei(asta ca sa nu spun altfel),ceea ce faci tu este razbunare,intelege,sa fii om este lucru mare,ai spus un lucru,dute pana in panzele albe,nu iti retrage cuvantul,am dat mesaj privat,si deodata nici mesaj privat nu este.
                            eu am trimis mesaj....poate ca nu sa trimis,mai ai un pic si ne spui ca sa resetat memoria la calculator.

                            Comentariu

                            Procesare...
                            X