Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VAND fata paleta Joola New Samba off+ la PRET BUN 50 lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VAND fata paleta Joola New Samba off+ la PRET BUN 50 lei

    http://www.ttsport.ro/fete-de-paleta/fete-joola/joola-samba-plus-897.html aceasta este fata, o am pe negru cu burete de 2,2. Precizez ca a fost taiata pentru lemn Joola Rossi Carbon off+ , care este putin mai mic. Trimit si in tara. Pretul este 50 lei plus taxele curier(max 7 lei) pentru cine doreste in tara. Am folosit-o aproximativ 6-7 luni, la o intensitate de 3 antrenamente pe saptamana a cate 1,5 ore. Ca defecte, in partea de sus are lipsa din cauciuc circa 2-3mm exact pe margine. A fost lipita intotdeauna cu Joola LEX. Eu nu o mai folosesc de foarte multa vreme asa ca prefer sa o vand cuiva care poate vrea sa incerce acest tip de fata, dar nu vrea sa riste 130-140 lei pe una noua. Personal, am fost incantat de ea, mingea intra bine in burete, e ideala pentru spin, mi se pare mai buna decat celebrele Rakza(7 respectiv 9 care sunt, intr-adevar, fete bune). Insa, am vrut mai multa viteza, asa ca acum folosesc Rakza 9. De preferat, as dori bani, dar la SCHIMB cred ca as da-o pe o husa de paleta tip "case", adica din aluminiu. Oricum, sunt deschis discutiilor. Va astept! Tel. 0741-367-621 sau 073-444-21-42. P.S. nu am pus poze, fiindca nu am posibilitatea de a le transfera. Insa, cine doreste neaparat, "dau din coate" si fac cumva sa pun poza.
    Ultima editare de Dan Manciu; 08.oct.2013, 20:49.
    Fh: Yasaka Rakza 9 off+
    Bh: Yasaka Rakza 9 off+
    Bl: Lkt Instinct + off-

  • #2
    Valabil...
    Fh: Yasaka Rakza 9 off+
    Bh: Yasaka Rakza 9 off+
    Bl: Lkt Instinct + off-

    Comentariu

    Procesare...
    X