Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn OSP Virtuoso off- sI Vand Bty Kong Linghui special si Dr.Neub. firewall +

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn OSP Virtuoso off- sI Vand Bty Kong Linghui special si Dr.Neub. firewall +

    Astept oferte,multumesc. Bty Kong Linghui Special,cu fluturele negru,~85 gr,priza st,400 lei si dr. Neubauer 150 lei. Ambele in conditii f bune.
    Ultima editare de jhon; 14.oct.2013, 22:20.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

  • #2
    Lemnul gasiti aici: http://ospblades.com/shop/osp-virtuoso-off/. Plata PayPal, livrare in 5-6 lucratoare.

    Comentariu


    • #3
      Am un OSP Virtuoso+ in stare f. buna , jucat cateva ore, nelovit -300.00 ron.tel. 0730404469 -daca esti interesat?

      Comentariu


      • #4
        Am eu o pereche de shriver fx la 120 lei perechea sunt lipite pe un lemn donic person dotec off

        Comentariu


        • #5
          am si eu o pereke sriver fx taiate pe butterfly mazunov dar sunt taiate cu 2 mm mai mare de fetele sunt luate in vara si jucate asa de putin ca se prezinta ca noi 120 negociem 0760564495
          OVTCHAROV CARBOSPEED
          BLUEFIRE M1
          BLUEFIRE M1

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de iulian/eugen Vezi post
            Am un OSP Virtuoso+ in stare f. buna , jucat cateva ore, nelovit -300.00 ron.tel. 0730404469 -daca esti interesat?
            Daca are sub 90 de grame,il iau.
            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

            Comentariu


            • #7
              Drukeru avea un Palatinus off- : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...rite-materiale .
              Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
              Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

              Comentariu


              • #8
                Cumpar lemn OSP Virtuoso off- sI Vand Bty Kong Linghui special si Dr.Neub. fi...

                Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                Comentariu


                • #9
                  lemnul dr n ce tip este of al def? o poza se poate? multumersc !
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    Dr. Neubauer Firewall Plus- ofensiv,folosit si de cei care pun iarba pe rever,e foarte usor,vreo 65 de grame
                    Ultima editare de jhon; 15.oct.2013, 19:13.
                    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                    Comentariu


                    • #11
                      multumesc eu caut cel mult all-!!
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #12
                        as-i fi si eu interesat de un osp def daca se gaseste !! scuze de oftopic !!
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #13
                          Cumpar lemn OSP Virtuoso off- sI Vand Bty Kong Linghui special si Dr.Neub. fi...

                          Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                          "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                          Comentariu


                          • #14
                            Lemnul OSP Virtuoso+ are 88.16gr.Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	236.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,2 KB 
ID:	769191Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	237.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,0 KB 
ID:	769192Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	238.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,9 KB 
ID:	769193Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	239.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	93,3 KB 
ID:	769194Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	240.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,8 KB 
ID:	769195

                            Comentariu


                            • #15
                              Salut nu te intereseaza un schimb cu un ANDRO FIBERCOMP DEF, AL LEMNULUI DR. NEUBAUER FIREWAL?...

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X