Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri Paleta Donic

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pareri Paleta Donic

    Salutare.
    De cateva zile citesc acest forum si am gasite subiecte interesante.
    Am si eu nevoie de ajutor din partea voastra.
    Joc regulat tenis de masă cu prietenii mei. Am o masa de tenis Masa Tenis Cornilleau 250 Indoor.
    Un amic mi-a luat 3 palete de tenis DONIC acum 2 ani. Pe fete scrie VARI-SLICK. Atasez si cateva poze.
    Vreau sa aflu cateva pareri despre aceasta paleta.
    Daca ma puteti ajuta cu un sfat, ar fi prefect. Sincer, nu ma multumeste aceasta paleta, ma gandesc ori sa comand ceva fete, ori sa schimb paleta.
    Ma gandesc sa aloc 200-250 Lei/ paleta. Probabil vor schimba si prietenii mei pt. cele doua palete.
    Eventual revin si cu stilul lor de joc...
    Imi place sa joc ofensiv, atac mingea rapid sa pun presiune pe adversar.

    Sper ca nu v-am plictisit cu acesta postare.
    Astept cu nerabdare recomandarile voastre.
    Fișiere atașate

  • #2
    Daca ai rasfoit forumul, sigur ai gasit si o gramada de subiecte in legatura cu paletele "hobby" (din care categorie face parte si paleta prezentata de tine). Daca vrei sa evoluezi, tu si prietenii tai, va trebui sa schimbati paletele. Pentru asta, va sta la dispozitie Rblade (vlad - www.ttmall.ro), tibi (Gelu popescu www.tenismasa.ro), valiGTI (vali www.ttsport.ro), rasvan (rasvan Crisan - www.ttshop.ro), baietii de la viva ( www.vivasportshop.ro). In functie de stilul pe care il ai, ei te vor indruma spre un setup potrivit pentru tine.

    Comentariu


    • #3
      Multumesc Claudiu84!
      M-am gandit ca paleta este din clasa Hobby!
      Site-urile recomandate de tine, le-am vazut.
      Chiar asta asteptam sa fiu indrumat. Oferte vad ca sunt, problema e ca nu stiu ce sa aleg.

      Comentariu


      • #4
        In acest topic (http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...i-va-raspundem) gasesti raspunsurile la dilema ta. Daca raspunsurile de acolo nu te satisfac, poti pune o intrebare, iar George sau Cristi iti va da un raspuns care te va multumi cu siguranta!

        Comentariu


        • #5
          ...si cel mai inportant lucru care dupa mine ar trebui sa il faceti este acela sa va inscrieti la o sala unde cineva va poate indruma in invatarea corecta a loviturilor,deoarece echipamentul cat de bun ar fi el influenteaza 5-10% in joc.binenteles asta este opinia mea.va salut
          Donic Persson Power Play V1
          Xiom Vega Asia
          Donic Twingo
          Fh Tenergy 05
          VISCARIA
          Bh Vega Europa

          Comentariu


          • #6
            suna ma si te ajut cu placere si eu tot cu asa paleta am inceput in urma cu 7 ani este prea mult se scris aici....................0748405754.
            Ultima editare de leo33; 09.oct.2013, 14:10.

            Comentariu

            Procesare...
            X