Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand cateva materiale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Accept schimburi cu diferite alte materiale.

    Comentariu


    • #27
      ofer fete la schimb cu lemne,avantajos.

      Comentariu


      • #28
        preturi noi

        Comentariu


        • #29
          accept schimb cu diverse materiale.

          Comentariu


          • #30
            Buna seara, ma intereseaza si pe mine o paleta formata din lemn andro super core cell off, daca il mai aveti, si sa ma ajutati cu doua fete care se potrivesc ca dimensiune cu lemnul. Fetele sa fie de tip ofensiv , in total sa ajungem undeva la 200 lei. Astept oferte, ms, seara buna!

            Comentariu


            • #31
              Ok,nu ati vrea mai bine sa le vedeti si sa va alegeti dvs,eu poate sunt subiectiv si aleg ce imi convine mie ca joc,
              Asa dvs puteti sa va hotarati vis a vis de experienta si tipul dvs de joc,
              Ieri spre exemplu a venit la mine la birou un coleg din Amatur,care ma bate constant si imi arata ca si-a facut o peleta de care este f multumit,
              cu un lemn din comert si cu un Donic Coppa si LKT,absolut senzationala,un control de vis.De aia eu zic ca cel mai bine ne intalnim,aveti nr mele de telefon in postul de baza
              si va alegeti dvs.O zi excelenta va doresc.

              Comentariu


              • #32
                Buna! Andro Roxon este 330 sau 450 ? Am fi interesati de ceva cat mai ofensiv si 450 se pare ca are viteza mai mare....

                - - - Actualizat - - -

                De asemenea suntem interesati de xiom omega lv pro....daca il mai aveti... Multumim.

                - - - Actualizat - - -

                De asemenea suntem interesati de xiom omega lv pro, daca il mai aveti...Multumim.

                Comentariu


                • #33
                  1x Andro Backside 152/156 stare buna 50 ron ma aveti aceasta fata ? daca da o doresc eu aveti adresa mea aici ! pop danut loc dej jud cluj str aleea tomis nr 9 bl h2 ap 20 sc a et 4 cod 405 200
                  n tel o748352369 ! multumesc astept raspuns !
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #34
                    valabil

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X