Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn asemanator cu Timo Boll Spark

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn asemanator cu Timo Boll Spark

    Un prieten a "reusit" sa-si rupa lemnul Timo Boll Spark.Am postat un anunt la sectiunea "Anunturi vanzare-cumparare" dar sunt sanse mici sa mai pot gasi acest lemn.

    Dintre cei care au jucat cu acest lemn imi puteti recomanda ceva (oarecum) asemanator?Poate sa fie chiar o idee mai rapid.

    Va multumesc.

  • #2
    keyshot light
    Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de CornelTT Vezi post
      keyshot light
      Multumesc Cornel.Am sa caut pe net detalii despre acest lemn sa-mi fac o idee cum sta treaba.
      Astept cu interes si alte pareri daca mai sunt.

      Comentariu


      • #4
        Din cate stiu eu "continuatorul" lemnului TB Spark este Innerforce AL cu amendamentul dispunerii straturilor pe sistem inner, este cu ceva mai sprinten este off nu off-. Keyshotul Light are la exterior ayous nu limba si este mult mai gros ceea ce schimba serios flexibilitatea pentru care sparkul este recunoscut. Mai este o varianta noua keyshot alpha dar acela este off+ este foarte gros, extrem de usor sub 80 de grame si are la exterior hinoki. Daca sunteti interesat de un Innerforce AL am un amic la sala care are doua unul nou si unul folosit doreste sa vanda unul dintre ele. Cele bune.
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          Multumesc (at)adishorul.Am sa transmit prietenului meu aceasta propunere si in caz ca este de acord cu acest lemn am sa revin pentru un numar de telefon.

          Comentariu


          • #6
            S-a rezolvat cu lemnul.In final am reusit sa gasesc chiar un lemn Timo Boll Spark.

            Comentariu

            Procesare...
            X