Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar adidasi marimea 42

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar adidasi marimea 42

    Cumpar adidasi marimea 42. Daca aveti idei sau oferte le astept cu interes. Mersi mult.
    Ultima editare de CornelTT; 03.ian.2014, 00:15.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

  • #2
    valabil
    - - - Actualizat - - -
    Rezolvat. Cred ca o sa imi iau pana la urma o alta Viscaria adusa din Japonia (84g) si cred ca raman la ea. Nu cred ca e mai bun ZLF-ul decat Viscaria. Bafta tuturor.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Rezolvat. Cred ca o sa imi iau pana la urma o alta Viscaria adusa din Japonia (84g) si cred ca raman la ea. Nu cred ca e mai bun ZLF-ul decat Viscaria. Bafta tuturor.
      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Salutare. Vand Fatza Adidas Tenzone neagra max doar taiata si probata 2 ore. Dimensiune mare 152/158 taiata pe Viscaria de un profesionist, adica cu 1mm mai mare pe toata circumferinta. Pret 160 lei. Schimb cu Tenergy 25FX noua (cu diferenta din partea mea) sau in stare foarte buna (ideal ar fi sa fie doar taiata si doar probata la fel ca si Tenzone). Mersi.

        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMAG1485aaa.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	59,2 KB 
ID:	769273Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMAG1486aaa.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	64,8 KB 
ID:	769274Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMAG1490aaa.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,9 KB 
ID:	769275Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMAG1494aaa.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	54,2 KB 
ID:	769276
        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

        Comentariu


        • #5
          Buna dimineața , am la schimb daca doriți un cauciuc Xiom Sigma2 Europa Roșie 2.0 mm am jucat aproximativ 10 ore dar e o fata pentru jucatori profesioniști de top iar eu se pare ca mai am mult de ?nvațat nu pot sa ma acomodez cu ea e taiata pe o lama Yasaka Sweden Classic de catre domnul Vlad de la TTMALL . Cauciucul e ca nou, nu e atins sau alte defecte. Daca sunteți interesat astept un raspuns . Stima
          BH:TSP Ventus Spin max
          LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
          FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            Mersi dar am Sigma Europe de 2. Vreau sa incerc altceva pe forehand.
            Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

            Comentariu


            • #7
              ok.cu stima
              BH:TSP Ventus Spin max
              LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
              FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

              Comentariu


              • #8
                Salutare. Accept la schimb si alte fețe gen tenergy 80, Tenergy 64, Andro Rasant, toate negre si 2.1 mm. Daca reusesc sa inteleg Tenzone-ul s-ar putea sa renunt la vanzare/schimb. Prima impresie este ca are un spin foarte bun dar in acelasi timp este foarte putin sensibil la spinul adversarului. Deocamdata, ca sa fiu consecvent ramane valabil anuntul. Multumesc.
                Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                Comentariu


                • #9
                  am si eu o acuda s2 neagra noua doar cat am puso pe paleta la concurs la cluj si dupa cateva seturi am dato jos ! e taiata perfect de dl gelu popescu daca doriti la schimb datimi de stire?! marimi normale 152/156 !
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Dan Universal Vezi post
                    am si eu o acuda s2 neagra noua doar cat am puso pe paleta la concurs la cluj si dupa cateva seturi am dato jos ! e taiata perfect de dl gelu popescu daca doriti la schimb datimi de stire?! marimi normale 152/156 !
                    As dori ceva mai bun pentru forehand. Am jucat cu Acuda S2 e buna dar are limitele ei care in jocul meu sa vad foarte clar. Oricum multumesc de oferta. Stima deosebita!
                    - - - Actualizat - - -
                    valabil...
                    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                    Comentariu


                    • #11
                      Tenergy 05 si stiu ce spun. Apropo, ati gasit Viscaria nou?
                      Daca nu, am o oferta pentru un Viscaria light in cutie.
                      0749.959836, pentru ca doua saptamani sunt plecat din localitate.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Vasilescu Vezi post
                        Tenergy 05 si stiu ce spun. Apropo, ati gasit Viscaria nou?
                        Daca nu, am o oferta pentru un Viscaria light in cutie.
                        0749.959836, pentru ca doua saptamani sunt plecat din localitate.
                        Buna seara. Am luat un Viscaria nou, din Japonia, absolut fantastic. In sfarsit am un lemn cu care am sa raman multi ani de acum incolo. E o idee buna T05 dar as incerca si alte fețe pe forehand de ex. 25FX, 64, Rasant sau Fastarc S1. Mersi de idee oricum. Stima multa!
                        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de CornelTT Vezi post
                          Salutare. Vand Fatza Adidas Tenzone neagra max doar taiata si probata 2 ore. Dimensiune mare 152/158 taiata pe Viscaria de un profesionist, adica cu 1mm mai mare pe toata circumferinta. Pret 160 lei. Schimb cu Tenergy 25FX noua (cu diferenta din partea mea) sau in stare foarte buna (ideal ar fi sa fie doar taiata si doar probata la fel ca si Tenzone). Mersi.

                          [ATTACH=CONFIG]5809[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5810[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5811[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5812[/ATTACH]
                          Valabil. Pret redus 140 lei. Fatza e excelenta. Cei care au jucat cu Tenzone stiu de spun. As vrea sa o vand pentru ca e prea rapida pentru mine (mai ales ca e lipita pe Viscaria).
                          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                          Comentariu


                          • #14
                            am o fata joola maxx 450 neagra dimensiuni 165\160 grosime max jucata o luna in stare super ok
                            fata e lipita pe lemn o dezlipesc si ai fac poze doar daca esti interesat !!!!!
                            Butterfly Viscaria fl
                            Butterfly tenergy05

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de vrg Vezi post
                              am o fata joola maxx 450 neagra dimensiuni 165\160 grosime max jucata o luna in stare super ok
                              fata e lipita pe lemn o dezlipesc si ai fac poze doar daca esti interesat !!!!!
                              Salut. Nu am avut ocazia sa joc, dar din review-uri Joola Max 450 pare o fața rapida si destul de grea. Ma gandeam la 25FX sau alta fața asemanatoare, putin mai lenta si nu foarte grea. Ma mai gandesc. Mersi de oferta.
                              Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                              Comentariu


                              • #16
                                valabil... 140 lei
                                Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                Comentariu


                                • #17
                                  Fatza Tenzone s-a vandut.
                                  Revin in curand cu alte fețe bune: o pereche de Tibhar 5Q 2.1 mm noi, o pereche de Bryce Speed FX 2.1 mm noi si o pereche de Xiom Sigma I Europe 2.0 mm folosite. O sa postez cateva poze zilele astea. Multumesc.
                                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Cumpar adidasi marimea 42. Daca aveti sugestii sau oferte le astept cu interes. Mersi mult.
                                    Ultima editare de CornelTT; 03.ian.2014, 00:43.
                                    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...is-WTS-2-WIN-6
                                      FH: T05 2.1
                                      M.Maze Off
                                      BH: T64 2.1

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Mersi. Ma gandesc la oferta.
                                        Astept si alte oferte.
                                        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          valabil
                                          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de CornelTT Vezi post
                                            Cumpar adidasi marimea 42. Daca aveti sugestii sau oferte le astept cu interes. Mersi mult.
                                            Buna ziua,am o pereche MIZUNO marimea 42,5 jucati 20 min,practic doar purtati 20 min. pretul de nou este 125 euro +transport.Ptretul de vanzare al acestei perechi este 110Euro.Arata bestial!
                                            Liviu Petrescu

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de petrescu liviu Vezi post
                                              Buna ziua,am o pereche MIZUNO marimea 42,5 jucati 20 min,practic doar purtati 20 min. pretul de nou este 125 euro +transport.Ptretul de vanzare al acestei perechi este 110Euro.Arata bestial!
                                              Mizuno sunt cei mai buni adidasi pentru tenis de masă. Din pacate nu am asa multi bani momentan sa dau pe ei desi sunt sigur ca merita toti banii. Pe viitor poate o sa imi iau si eu astfel de adidasi dar pentru moment ... ma multumesc sa caut ceva pana in 150 -180 lei. Mersi mult de oferta si multa bafta.

                                              --------------------------------------------------------------
                                              Valabil in continuare
                                              Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...is-WTS-2-WIN-6
                                                FH: T05 2.1
                                                M.Maze Off
                                                BH: T64 2.1

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  am si eu un pont ....http://www.ghetefotbalonline.ro/boot...e-negru-orange
                                                  Bl: Primorac off+
                                                  fh: Tibhar evolution MX-P
                                                  bh: Tibhar evolution MX-P

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X