Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn BTY timo boll all ce fete s-ar potrivi ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn BTY timo boll all ce fete s-ar potrivi ?

    buna ziua am un lemn BTY TimoBoll ALL si as vrea sa stiu ce fete s-ar potrivi ptr el , tin sa mentionez ca pana acuma am jucat cu o pereche de \Joola energy x-tra , si as vrea sa trec la o fata cu mai mult spin si putina mai multa viteaza( o treapta) ...dar cu un control la fel de bun ca cele Joola .....respect
    Rozena - VISCARIA - Rozena

  • #2
    Bty TB, all in general merg f. bine cu orice fețe... dar merita incercat fețe xiom sigma eur., omega iv pro, sau tibhar evolution ...varianta mediu cred ca e mx-p..
    Succes!
    lemn:HML -carbon, hinoki
    fetze; Victas V>01 Limber
    si echipament Xiom

    Comentariu


    • #3
      cele 3 modele mentionate de dumneavoastra au un spin si control mai bun decat joola e-tra , tin sa mentionez ca joc mai mult pe taiate blocuri si topspin controlat ....
      Rozena - VISCARIA - Rozena

      Comentariu


      • #4
        eu zic ca ar merge joola X-plode sensitive .

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de levi Vezi post
          Bty TB, all in general merg f. bine cu orice fețe... dar merita incercat fețe xiom sigma eur., omega iv pro, sau tibhar evolution ...varianta mediu cred ca e mx-p..
          Succes!
          Ti-as recomanda sa mergi pe mina lui Levi (stie ce zice)
          Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
          http://www.tenismasa.ro/

          Comentariu


          • #6
            ms,
            alte pareri ??
            Rozena - VISCARIA - Rozena

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de flowmaster Vezi post
              Ti-as recomanda sa mergi pe mina lui Levi (stie ce zice)
              Complet de acord cu afirmatia de mai sus. SR

              Comentariu


              • #8
                Ai putea incerca si o fata Sriver G3 FX. Sunt extrem de controlabile si cred ca se potrivesc stilului tau de joc. Doar ca sunt ceva mai scumpe fata de concurenta.
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • #9
                  Am avut eu TB ALL+ si Sriver G3 FX si pe FH si pe BH. Daca esti incepator si abia iti formezi lovitura e combinatia perfecta (nici prea lenta dar nici foarte rapida). Unii zic ca, totusi, Sriver G3 FX sint cam rapide pentru incepatori. Au si ei dreptatea lor. Eu m-am simtit bine cu ele. Mi-au mai placut si Baracuda pe BH si Rackza 7 pe FH. Atit am pus pe TB ALL+ pe care l-am avut. Bun lemn, imi e dor de el. Imi iesea tot ce imi puneam in minte sa fac.
                  Timo Boll ALC
                  FH: DHS 3 NEO 2.2
                  BH: DHS 3 NEO 2.2

                  Comentariu


                  • #10
                    Am inteles ca n-ar fi chiar incepator DFy ! Am prieteni care joaca cu aceasta sriver G3 si vreau sa spun ca o fac foarte foarte bine. Adevarat ca e si un piculet mai rapida dar daca nu-ti formezi si un atac putin mai agresiv e greu sa invingi numai cu taiate sau capace ! Daca totusi te bazezi pe jocul defensiv atunci ti-as recomanda ceva din gama tackiness...
                    Daca ai schimbat lemnul ti-as sugera sa-ti pui fetele cu care ai jucat pana acum. Ai facut deja o schimbare majora si ar trebui sa-ti lipesti fetele pe care le-ai avut ca sa-ti dai seama de calitatile paletei dupa care, daca va mai necesita si alte schimbari, le poti face pe parcurs.
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • #11
                      ok multumesc ptr pareri .....
                      Rozena - VISCARIA - Rozena

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X