Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Timo Boll ALC/ZLC/ZLF/W7/T5000

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Timo Boll ALC/ZLC/ZLF/W7/T5000


    ALC=400 ron(daca doriti tenergy 64fx negru+roundell soft rosu,ambele de 1,9,deja lipite,noi, pretul total este 700 ron)
    ZLC=500 ron(800 ron daca doriti cu aceeasi combinatie de fete ca cea de la ALC)
    ZLF=500 ron(aici nu am pastrat cutia de carton,e in husa in care l am cumparat-un Butterfly hard case de 80 ron,inclus in pretul de 500 ron)
    W7=350 ron
    T5000=400 ron
    Toate sunt impecabile,asta ca sa nu zic noi originale,cumparate de la reprezentanta,daca doriti alte poze,gen maner,cant,serie, sa mi spuneti.
    Nu ma intereseaza schimburi(doar xiom hayabusa zxi,fl,nou, dar sigur nu are nimeni...asa ca va rog nu mi propuneti alte'afaceri'preturile fiind oricum la limita cea mai joasa).Doar predare personala in București

  • #2
    Sunt interesat de ZLC. Daca nu trimiteti prin posta se poate rezerva? Eventual, va pun un avans in cont bancar?
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Frumoasa colectie ai scos pe piata. Daca venea oferta cu o saptamana mai repede iti "suflam" ZLF-ul. Spor la vanzare. Ai mp.
      Ultima editare de adishorul; 31.oct.2013, 12:17.
      Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

      Comentariu


      • #4
        Lipseste din colectie W5-ul...

        Comentariu


        • #5
          Stima sunt interesat de Tamca5000. Aveti MP.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
            Sunt interesat de ZLC. Daca nu trimiteti prin posta se poate rezerva? Eventual, va pun un avans in cont bancar?
            Va salut dl Botirca,nu trimit in tara din doua motive : nu vreau sa l strice astia cu posta si vreau sa fiu sigur ca omul vede lemnul exact asa cum e,sa nu existe dubii.Am mai vandut aici pe forum printre altele si doua lemne ZLC si pt al doilea am asteptat 2 luni,deci nu cred ca apare altcineva prea curand-va contactez in caz ca gasesc client repede-pana atunci vi l 'pun deoparte'.Toata stima
            - - - Actualizat - - -
            Postat în original de Claudiu84 Vezi post
            Lipseste din colectie W5-ul...
            A fost si W5,in august

            Comentariu


            • #7
              daca doriti schimb ,,am Xiom Hayabusza ZXI, astept MP.

              Comentariu


              • #8
                ALC+T5000 au plecat spre userul zvarga
                ZLC spre userul sorin botirca
                Sper sa ajunga cu bine,sa le stapaniti sanatosi domnilor,multumesc pt tranzactia ca la carte
                Zlf-rezervat pt userul mimusrem
                Ramane valabil doar W7,330 ron

                Comentariu


                • #9
                  Daca postai acum 2 sapt iti luam eu ZLF-ul, dar intre timp ... am luat o Viscaria si imi place la maxim . Oricum bafta la vanzare, sunt niste lemne foarte frumoase.
                  Ultima editare de CornelTT; 01.nov.2013, 18:22.
                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Acum am citit acest post prima data,domnul Sorin Botirca stie toata lumea merita toata increderea daca citeam mai devreme ofeream eu suma pusa in joc ca si garantie,toti cei care i-am fost oaspeti la Topoloveni,am vazut ce fel de om este.Stima domnule Botirca.
                    Sper ca in alta ocazie sa am sansa sa jucam cateva seturi si sa invat si eu ceva de la dvs.
                    PS.Eu joc cu ZLF seria N si am forhand T05 si rever T05FX.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de giulesti202 Vezi post
                      Acum am citit acest post prima data,domnul Sorin Botirca stie toata lumea merita toata increderea daca citeam mai devreme ofeream eu suma pusa in joc ca si garantie,toti cei care i-am fost oaspeti la Topoloveni,am vazut ce fel de om este.Stima domnule Botirca.
                      Sper ca in alta ocazie sa am sansa sa jucam cateva seturi si sa invat si eu ceva de la dvs.
                      PS.Eu joc cu ZLF seria N si am forhand T05 si rever T05FX.
                      Desi nu l am cunoscut personal pe dl botirca sunt de acord cu ce ati spus despre el,am avut doi cumparatori jos palaria dansul si dl zvarga..mai rar oameni de incredere in ziua de azi
                      Ultima editare de Topspinescu; 02.nov.2013, 05:03. Motiv: omisiune text

                      Comentariu


                      • #12
                        Cu domnul mimusrem m am inteles sa cumpar Zxi ramburs asa ca Zlf ajunge la userul fanexxx,sa l stapanesti cu succes in cat mai multe concursuri internationale
                        Lemnul W7 pleaca maine catre userul calinpitaci
                        Multumesc tuturor celor implicati in aceste tranzactii si le doresc cat mai multe victorii

                        Comentariu


                        • #13
                          Multumesc pentru lemnul Timo Boll ZLF ! Tot respectul pentru topspinescu, tranzactie fara probleme, lemnul arata exact ca in poze: impecabil !

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X