Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete de paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fete de paleta

    Buna ziua , Va rog , care puteti , as avea nevoie de 2 fete .. nu conteaza ce fel sunt , sa prinda bine , as vrea si eu sa ma duc la antrenamente de tenis .. insa nu am paleta .. Va rog frumos , care puteti sa ma ajutati .. am 12 ani , si imi place foarte mult tenisul de masa , insa nu am bani sa imi cumpar paleta .. daca ma puteti ajuta , cu ce aveti , multumesc frumos !

  • #2
    Salut! Pot sa-ti ofer 1 pereche de fete pe care nu le mai folosesc se mai poate juca cu ele fara probleme chiar daca sunt putin crapate pe lateral ,,, daca nu te deranjeaza ti le ofer cu placere > Poate cineva dintre colegi are si un lemn poate chiar si fete care nu mai are nevoie de el si asa poti sa-ti faci o paleta,,, si daca ai sa primesti mai multe oferi la cineva care nu are nimic,,, > astept adresa ta.
    Si mai rog ceva baiete prima data trebuie sa fie scoala pe primul loc si dupa aia Tenisul de masa una fara alta nu merge.
    Ultima editare de leo33; 05.nov.2013, 16:09.

    Comentariu


    • #3
      Va multumesc din toata inima pentru ce faceti ! Nu imi vine sa cred ca insfarsit pot sa am propria mea paleta ! . Va multumesc inca o data din toata inima domnule ! Si va promit ca o sa ma tin si de scoala si de tenis ! Iar daca o sa primesc mai multe fete , o sa ii dau si fratelui meu , el este mai mic cu 2 ani ca mine , dar joaca tenis foarte bine ! Va multumesc !
      Ultima editare de Rica07; 05.nov.2013, 16:52.

      Comentariu


      • #4
        Salut copile,am si eu o pereche de fete in stare decenta pt. tine sau fratele tau.Suna-ma sa vedem unde le trimit.(0755392334 Tibi)

        Comentariu


        • #5
          Domnule Tibi , o sa va trimit mesaj privat , din pacate nu am telefon .. !

          Comentariu


          • #6
            Scrie te rog adresa,si eu vreau sa trimit doua fete

            Comentariu


            • #7
              OK.Le pun miine la posta si ajung cam in trei zile si trebuie doar sa le ridici,restul e rezolvat.Pa

              Comentariu


              • #8
                eu am sa va fac 2 lemne pt tine si fratele tau dar va dura putin cateva zile si cand le termin vi le trimit la aderesa pe care o astept pe mp !
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #9
                  apropo ia legatura cu dl csiki alexandru care este antrenor de copii la voi in tarnaveni si o sa te ajute sigur si cu antrenamentele !
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Dan Universal Vezi post
                    eu am sa va fac 2 lemne pt tine si fratele tau dar va dura putin cateva zile si cand le termin vi le trimit la aderesa pe care o astept pe mp !
                    Pina la urma esti un ardelean fain

                    Comentariu


                    • #11
                      Va multumesc foarte mult ! Tuturor ! Aceasta comunitate este extraodrinara ! Oameni extraordinari !
                      Nu vreau sa fiu deja exagerat dar v-as ruga pe care puteti , nu am cu ce sa lipesc fetele .. nici ptr mine nici pentru fratelemeu .. daca puteti sa imi dati putin lipici v-as fi foarte recunoscator ! Va rog mult ! Multumesc !

                      Comentariu


                      • #12
                        Sper din tot sufletul sa ma insel in ceea ce-l priveste pe acest copil de ...12 ani( clasa a 4-5-a)..,care se exprima si scrie cu mult peste virsta lui...,sta pe net(are calculator sau laptop) si la aceasta ora(23.00)...,nu are telefon(!!!!????)...,are in schimb mai multe lemne(...cel putin doua) si ...stie sa si ...lipeasca fete...Daca este asa este un "copil" cu mult peste ...12 ani.Felicitari celor care vreti sa-l ajutati!
                        FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de leo33 Vezi post
                          Salut! Pot sa-ti ofer 1 pereche de fete pe care nu le mai folosesc se mai poate juca cu ele fara probleme chiar daca sunt putin crapate pe lateral ,,, daca nu te deranjeaza ti le ofer cu placere > Poate cineva dintre colegi are si un lemn poate chiar si fete care nu mai are nevoie de el si asa poti sa-ti faci o paleta,,, si daca ai sa primesti mai multe oferi la cineva care nu are nimic,,, > astept adresa ta.
                          Si mai rog ceva baiete prima data trebuie sa fie scoala pe primul loc si dupa aia Tenisul de masa una fara alta nu merge.
                          foarte adevarat Dani ce ai zis referitor la scoala!
                          Lemne: DHS Hurricane Long W997
                          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                          BH: DHS GoldArc 8

                          Comentariu


                          • #14
                            eu stiu sigur ca la tarnaveni sunt adevarate probleme sociale am trimis mmai multe materiale acolo impreuna cu cativa colegi de forum ! daca e smecherie vom afla si atunci rusinea e de partea lor ! pt mine e egal daca trimit materialele si maine le vinde ! asta nu va putea sa se repete ca am cunostinte la tarnaveni si am sa ma interesez ! !
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • #15
                              am sa va trimit eu si 250 ml de speed gluie !
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #16
                                Multumesc foarte foarte mult domnule Dan ! Sunteti un om foarte bun , cu un suflet mare ! Va multumesc !

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X