Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Tibhar Stratus Power Wood.

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Tibhar Stratus Power Wood.

    Cumpar lemn Tibhar Stratus Power Wood second hand intr-o stare cat mai buna. Astept oferte serioase, de bun-simt, ofer seriozitate la randu-mi. Va multumesc.
    PS: Voi astepta ofertele pana Duminica viitoare, zi in care voi si anunta inchiderea postului. Cu detinatorii respectivului lemn (cei care vor sa-l vanda) voi duce toate discutiile pe privat (aici este de ajuns sa scrieti ca aveti la vanzare lemnul), acolo unde voi cere mai multe detalii si vom stabili modalitatile de plata si curierat.
    Ultima editare de berg; 09.nov.2013, 18:08.

  • #2
    am dat de cateva ori cu un astfel de lemn.....ff bun,simt f bun,echilibrat,are viteza buna si nu e f greu...aprox 85 gr......bafta la gasirea vreunuia sh....
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

    Comentariu


    • #3
      Cumpar Tibhar Stratus Power Wood.

      detin un lemn de tipul acesta...in stare buna.
      - - - Actualizat - - -

      scrisul e luat de la speed glue
      Bl: Primorac off+
      fh: Tibhar evolution MX-P
      bh: Tibhar evolution MX-P

      Comentariu


      • #4
        Multumesc pentru poze, traffiker. Lemnul arata ok (d.p.d.v. al loviturilor nu se vad unele prea puternice). Am o oarecare nelamurire in legatura cu straturile exterioare (cele de limba), nu e vorba de scris (e normal sa fie sters), dar arata de parca ar fi atacate cu o solutie acida. O zi frumoasa, tinem legatura. Astept in continuare oferte pana Duminica viitoare, zi in care voi lua decizia finala.

        Comentariu


        • #5
          Actualizez postul si mai adaug pe lista un lemn de care sunt interesat, in cazul in care nu voi reusi sa fac rost de primul. Daca are cineva un Xiom Diva, incercat, sau jucat o scurta perioada de timp si doreste sa-l vanda, sa lase un anunt aici, pana Duminica. Va multumesc.
          - - - Actualizat - - -
          Valabil anuntul, pentru oricare dintre cele doua lemne: Tibhar Stratus Power Wood sau Xiom Diva
          - - - Actualizat - - -
          Valabil anuntul, pentru oricare dintre cele doua lemne: Tibhar Stratus Power Wood sau Xiom Diva
          - - - Actualizat - - -
          Valabil.
          - - - Actualizat - - -
          Cine-mi poate spune cum pot edita ultimul post, in care am repetat ca anuntul este valabil? Nu-mi apare optiunea de editare a textului, la fel cum imi apare la prima postare.

          Comentariu


          • #6
            Valabil anuntul, pentru oricare dintre cele doua lemne: Tibhar Stratus Power Wood sau Xiom Diva

            Comentariu


            • #7
              Va multumesc tuturor celor ce mi-ati dat sfaturi, celor ce mi-ati facut oferte, celor ce-ati fost interesati de subiect. Maine voi plasa comanda la reprezentanta Tibhar. Acesta va fi lemnul ales, sper si sunt aproape convins ca va fi pe placul meu. Subiectul este declarat inchis.

              Comentariu

              Procesare...
              X