Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn BTY CRESAIL FL

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    domnule edward ma bucur ca am primit lamuriri dar as vrea sa discutam mai amanuntit poate un n de telefon daca se poate?

    Comentariu


    • #27
      - - - Actualizat - - -
      lemn de nota 10 din toate punctele de vedere...cumparati cu incredere.Ai mp. d-le ralf_tedi

      Comentariu


      • #28
        ralf_tedi: cert exista pe paita (si nu numai in Romania) exemplare contrafacute ale acestui lemn,din cate stiu se vand in jurul sumei de 300 euro.Singurul jucator din tara care poate sa-ti confirme autenticitatea lemnului tau este Andrei Filimon.Este corect ce se spune despre acest lemn ca este de nota 10 din toate punctele de vedere.In Romania s-au vandut si cu 500 euro si cu 800 euro originale sau nu acum dumnezeu cu mila.Asa ca pretul cerut de Alex in ideea ca lemnul este ce trebuie ,este mai mult decat rezonabil.

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de rorush58 Vezi post
          ralf_tedi: cert exista pe paita (si nu numai in Romania) exemplare contrafacute ale acestui lemn,din cate stiu se vand in jurul sumei de 300 euro.Singurul jucator din tara care poate sa-ti confirme autenticitatea lemnului tau este Andrei Filimon.Este corect ce se spune despre acest lemn ca este de nota 10 din toate punctele de vedere.In Romania s-au vandut si cu 500 euro si cu 800 euro originale sau nu acum dumnezeu cu mila.Asa ca pretul cerut de Alex in ideea ca lemnul este ce trebuie ,este mai mult decat rezonabil.
          Aveti si niste dovezi in acest sens sau doar din auzite? Nu de alta,dar induceti lumea in eroare.

          Comentariu


          • #30
            Sincer nu ma pricep la lemnele Cresail, doar l-am probat si mi-a placut ca feeling! Lemnul nu este al meu, m-a rugat cineva sa-l vand din motivul ca mai are unu. Din cate am inteles de la persoana respectiva lemnul este original.
            - - - Actualizat - - -
            pret nou : 300 euro !
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • #31
              salut ! mai lasi ceva la el ?

              Comentariu


              • #32
                am actualizat in ultimu meu raspuns ....pretul lemnului este de 300 de euro cu tot cu fețe! bafta
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Teodorus Vezi post
                  Aveti si niste dovezi in acest sens sau doar din auzite? Nu de alta,dar induceti lumea in eroare.
                  pe PM putem discuta subiectul

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X