Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne si fete aparare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemne si fete aparare

    Vand lemne si fete aparare, astfel:
    DR. NEUBAUER-World Champion=lemnul prezinta 2 lovituri vizibile pe cant, lemnul sa afla intr-o stare buna-Pret 150 lei
    DR. NEUBAUER-Bulldog=lemnul sa afla intr-o stare foarte buna-Pret 150 lei
    Fata TIBHAR Grass D Tecs-Rosu, dim. 15x15 cm, burete de 1, 5 cred= stare foarte buna-Pret 120 lei
    Fata National Pogo-Negru, dim. 15,5 x 14,5cm, burete de 1=stare foarte buna-Pret 25 lei
    PRETURILE SUNT NEGOCIABILE!!!!!!!!!!!!!!!Nu este inclus in pret si transportul!
    Telefon 0735076726

  • #2
    Schimb DR. NEUBAUER-Bulldog cu Donic Cayman

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de samsonoVictor Vezi post
      Schimb DR. NEUBAUER-Bulldog cu Donic Cayman
      NU VA RECOMAND CAIMANUL ! e f sensibil se rupe la prima atigere mai tarisoara !! eventual un aligator combii din gama donic !!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • #4
        Oferta! DR. NEUBAUER-World Champion PRET. 120 RON

        Comentariu


        • #5
          vreau sa stiu si eu gradul de uzura al fetei national pogo negru.ms.Stima

          Comentariu


          • #6
            In afara de faptul ca are niste lipici pe burete,(fiindca a fost lipita anterior), fata se afla intr-o stare foarte buna!

            Comentariu


            • #7
              buna seara,ma intereseaza lemnul dr.neubauer world champion la 120 de lei si fata national pogo la 25 lei,dau un mp sa va dau adresa?

              Comentariu


              • #8
                DR. NEUBAUER-World Champion, DR. NEUBAUER-Bulldog si Fata National Pogo VANDUTE!!!!!!

                Comentariu


                • #9
                  am primit lemnul dr.neubauer world champion si fata national pogo,sunt exact cum le-ati recomandat,sunt multumit,multumesc si doamne ajuta

                  Comentariu


                  • #10
                    Si eu iti multumesc!

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X