Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar palete Shield Brand

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar palete Shield Brand

    Am invatat sa joc tenis de masă cu aceasta paleta Shield Brand. Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	shield.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,0 KB 
ID:	778592. Vrea sa cumpar doua astfel de palete, noi sau second hand(stare foarte buna). Sunt din București.
    Ofer 100 de lei pe ambele palete.

  • #2
    Poate in piata de vechituri gasesti

    Comentariu


    • #3
      noi sau seria veche- anii 80?
      Sent from my GT-S7500 using Xparent Cyan Tapatalk 2
      TsE

      Comentariu


      • #4
        sal....am eu un astfel de lemn.......doar ca este fara fete.....discutam detalii in pm....
        este f vechi prin anii 84-85 l-am luat la set cu un fileu daca va mai aduceti aminte.....
        fh-xiom vega-pro 2mm
        blade--galaxy-v16
        bh-xiom omega tour--max

        Comentariu


        • #5
          Ma interesează seria veche, din anii 80. Am pus un atasament cu o poza. Zalter, vreau paletele întregi, cu burete, fete cu iarba, nu doar lemnul.

          Comentariu


          • #6
            sal din pacate fetele erau degradate de timp si le-am curatat de pe lemn....
            fh-xiom vega-pro 2mm
            blade--galaxy-v16
            bh-xiom omega tour--max

            Comentariu


            • #7
              Cumpar palete Shield Brand

              salut! Am eu o paleta ca cea pe care o cauti in stare impecabila.

              Comentariu


              • #8
                Cumpar palete Shield Brand

                Postat în original de nittaku Vezi post
                salut! Am eu o paleta ca cea pe care o cauti in stare impecabila.
                Perfect! Suna-ma la 0727 310 530

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de florescu109 Vezi post
                  Perfect! Suna-ma la 0727 310 530
                  !
                  Va salut! Paleta e a unui prieten care nu are cont pe site. I-am transmis numarul dvs, si urmeaza sa va contacteze. Stima

                  Comentariu


                  • #10
                    ma intereseaza si pe mine un pret la paleta,daca nu s-a vandut ,multumesc

                    Comentariu


                    • #11
                      Multumesc

                      Postat în original de nittaku Vezi post
                      !
                      Va salut! Paleta e a unui prieten care nu are cont pe site. I-am transmis numarul dvs, si urmeaza sa va contacteze. Stima
                      Va multumesc mult. Astept cu nerabdare telefonul.

                      Comentariu


                      • #12
                        daca se poate un pret si chiar o sugestie ,nu ma prea pricep la alegerea unei palete dar am auzit de la prietenul meu despre acest model "vintage" si poate ma ajutati cu niste informatii .multumesc mult

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de laura.dinu Vezi post
                          daca se poate un pret si chiar o sugestie ,nu ma prea pricep la alegerea unei palete dar am auzit de la prietenul meu despre acest model "vintage" si poate ma ajutati cu niste informatii .multumesc mult
                          Laura, ti-am scris pe privat.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de laura.dinu Vezi post
                            model "vintage"
                            Prea tare....

                            Comentariu


                            • #15
                              Numarul de telefon la care raspunde proprietarul paletei este 0743877789. Multumesc!

                              Comentariu


                              • #16
                                scuze,nu prea sunt in tema,dar dace e de 30 ani nu se poate spune ca-i "vintage"?

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ba da, nu-i nici o problema... ?nsa mi s-a părut doar funny exprimarea... nu greșit, eronat, exagerat.... doar funny, scuzele mele dacă v-ați simțit jignita!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    "Funny" adică nostim sau "funny" în sens de ciudat ?
                                    Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
                                    Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Nostim...

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Eu am o paleta din asta cu ambele fete verzi. Are valoare sentimentala.
                                        Hurricane III (by Nittaku)
                                        Jun Mizutani ZLC
                                        Nittaku Hammond Z2

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Prin '87 - '90 am jucat si eu cu un Shield, insa ?i schimbasem fețele originale cu unele "pips-in" chinezești VERZi (luate pătrate, tăiate cu lama și lipte cu speedglue) . Din păcate nu mai știu de mult pe unde este .
                                          Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
                                          Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Scuba Vezi post
                                            Prin '87 - '90 am jucat si eu cu un Shield, insa ?i schimbasem fețele originale cu unele "pips-in" chinezești VERZi (luate pătrate, tăiate cu lama și lipte cu speedglue) . Din păcate nu mai știu de mult pe unde este .
                                            Poate le-ai lipit cu prenadez sau cu lipici pentru camerele de la cauciucuri de la bicicleta
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Pe vremea aia erau in ordinea asta ,ce gaseam in comert ,pleul ala fara burete cu 32 de lei ,Meteorul la 62 de lei super paleta am jucat cu una vreo 5ani,Godd Cup
                                            la 82 de lei si Hanoy tot pe la 80 de lei,Shield era dupa pleu ca valoare si era la vreo 45 de lei .
                                            Cind am pus mina pe un Vladone cu fete Individual de la Tibhar era de domeniul fantasticului
                                            Deci paleta asta este o mare pocnitoare,poate doar ca si valoare sentimentala
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Gold Cup ,mias in ia de imprimanta,
                                            La Shield erau fete verzi, rosi si albastre,este un lemn destul de greu,

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Hanoy era 40 lei
                                              blade: Zhang Jike Super ZLC
                                              fh: Butterfly Tenergy 05
                                              bh: Dr. Neubauer Killer

                                              Comentariu

                                              Procesare...
                                              X