Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemn Butterfly Timber.Touch, NOU !

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS lemn Butterfly Timber.Touch, NOU !

    Vand (inca) un lemn Butterfly Timber.Touch / all , 5 straturi lemn, 152 x 158 mm, cu placuta metalica, maner fl, 79 gr, absolut nou (nu au fost lipite fete pe el), pret 120 lei neg

    RETINUT ptr piton1967 !

    Ultima editare de geluts; 14.dec.2013, 10:27.
    orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

  • #2
    Domnul Gelu, asta e lemnul pe care mi l-ati vandut mie. Deja il folosesc. Celalalt subiect l-ati inchis subit si nu stiu de ce. De fapt banuiesc de ce si va spun doar atat: cred ar fi mai correct sa folositi poze reale cu lemnul pe care il vindeti. Bafta!
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Domnul Cornel ,
      Ma bucur ca-l folositi, sper cu placere si "succesuri " !
      dar chiar nu va inteleg insistenta - pur si simplu mai am inca un lemn identic (am vrut sa-l pastrez ptr mine dar raman totusi la vechiul meu T7), pozele sant reale, asa ca totul este cat se poate de corect !
      prin urmare anuntul este actual si valabil !
      Bafta si dvs si Sarbatori Fericite !
      orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

      Comentariu


      • #4
        Lemnul meu are mici urme de folosire si nu e chiar cel din poza care pare nou nout. Logic nu pot sa fie doua lemne diferite in doua poze identice, nu? Probabil ca nu aveati poze cu lemnul meu (varianta pozitiva) si ati pus poze cu acest lemn nou in anuntul pentru vanzarea celuilalt lemn folosit. De asta am insistat sa postez pentru a va atrage cumva atentia sa nu mai procedati asa. E ok si lemnul pe care mi l-ati trimis mie nu are o uzura semnificativa. Merge foarte fain. Dar prieteneste acum ca sa nu mai lungesc, data viitoare cand aveti 2 lemne identice la vanzare, ca sa nu fie nici un fel de frustrare pentru nimeni si ca sa fiti 100% correct, puneti 2 randuri de poze separate pentru fiecare lemn in parte, sa se vada clar starea fiecaruia chiar daca e vorba de acelasi tip de lemn. Inca o data bafta.
        Sarbatori fericite si dumneavoastra!
        Ultima editare de CornelTT; 11.dec.2013, 22:56.
        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

        Comentariu


        • #5
          Acum chiar ca ma superi onorabile domn Cornell TT ;
          lemnul ce ti l-am trimis era absolut nou, exact ca si asta pe care-l mai am, de altfel ;
          n-ai spus nimik cand l-ai primit, ai iesit acum la suprafata ca sa alimentezi aceasta polemica (absurda si fara niciun rost) cu noi argumente ; multumesc ca-mi atragi atentia, precum un diriginte exigent, dar chiar nu era cazul !
          In fne, nu doresc sa mai lungesc aceasta discutie inutila , care este doar pierdere de vreme si care nu-mi face nicio placere si vreau sa cred ca vei proceda asemenea ; oricum, n-am sa mai raspund la o eventuala continuare ;
          Vreau sa inchei intr-o nota amicala si iti doresc o seara placuta, weekend fain si, inca o data, Sarbatori Fericite !
          - - - Actualizat - - -
          RETINUT ptr piton1967 !
          orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

          Comentariu

          Procesare...
          X