Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn dr Levi si fete Tenergy 64 si 05

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand lemn dr Levi si fete Tenergy 64 si 05

    Vand lemn Dr.Levi FL de 86 grame, 150/157,maner 10 cm din 7 straturi,5 straturi lemn si 2 straturi de bazalt-aramid.Este un lemn OFF,110 lei cu plata ramburs prin Posta Romana.

    Tenergy 05 rosie de 2,1,dimensiuni 150/157, cu 100 lei cu plata ramburs prin Posta Romana.Buretele necuratat de adeziv.Se curata foarte usor.
    Spin impecabil,buretele la fel,topshetul are o crapatura de aprox.0,5 cm,superficiala,care nu influenteaza jocul.
    Retrasa momentan de la vanzare.

    Schimb lemnul si fata Tenergy 05 cu...fete (Hurricane 3,TG 3 Skyline,negre,ambele varianta national,sau provincial cat mai noi,char si patrate cu burete albastru).
    Eu platesc transportul.Detalii pe PM.
    Ultima editare de nelu mutiu; 27.ian.2014, 11:29.
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

  • #2
    Preturile la materiale usor negociabile la trecerea in noul an.2014 sa va aduca nu numai sperante si vise,ci mai ales implinirea acestora.La multi ani tuturor!
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

    Comentariu


    • #3
      Oferta la fetele Tenergy pina la Sfantul Ion(7 ianuarie)...,reducere 10 lei la fiecare.
      FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

      Comentariu


      • #4
        Hai Domnule!...ia fete Tenergy,...rosii-rosioareeeee..., negre-negrisoareee..!, cum nu mai are nimeni...,rosii-rosioareee,...negre-negrisoareee!!!...dupa Sfantul Ion se-nchide ..."iarmarocul"...
        ...si-un lemn ..."imparatesc" DR.Levi...!!!
        FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Am trimis MP

          Comentariu


          • #6
            Am vazut.Multumesc!
            FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

            Comentariu


            • #7
              Fac si schimburi(lemnul Levi si fetele Tenergy ) cu fete( Hurricane 3 sau Hurricane 3 neo,TG 3 Skyline ),negre, variantele provincial sau national(cu burete albastru),patrate sau in stare cat mai buna.
              FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

              Comentariu


              • #8
                Am eu o fata Hurricane 3 neagra jucata putin ...si as vrea lemnul Levy.
                Poate mai vb pe mp maine.

                Comentariu


                • #9
                  Fac schimburi doar cu fete, Hurricane 3 ,3 neo si TG 3 Skyline varianta provincial sau national ambele,cat mai noi sau patrate,cu burete albastru..Daca fata dumneavoastra este una din cele doua variante(provincial sau national),va rog puneti ceva poze.
                  Eu cu asa ceva joc pe FH pe lenul Viscaria si cu astfel de fata fac schimb..http://ttnpp.com/store/dhs/616-dhs-h...n-4-edges.html sau http://ttnpp.com/store/dhs/617-neo-d...l-6-edges.html
                  Ultima editare de nelu mutiu; 09.ian.2014, 10:22.
                  FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #10
                    Am primit coletul cu fata Tenergy 05. Totul este OK! Sunteti un om de incredere. Multumesc frumos.

                    Comentariu


                    • #11
                      Reduceri ..10 lei la fiecare produs in acest weekend.
                      FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                      Comentariu


                      • #12
                        Ofer 50 lei pe T64-1,9

                        Comentariu


                        • #13
                          Aveti PM.Daca sunteti de acord cu ce v-am trimis pe privat si locuiti in Cluj este in regula.Trimiteti PM si ne intelegem cum puteti ajunge in posesia fetei.
                          Fata rezervata pentru D-l Vosganian.
                          FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                          Comentariu


                          • #14
                            Tenergy 64 vanduta,raman la vanzare lemnul Levi si fata Tenergy 05 rosie.
                            FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                            Comentariu


                            • #15
                              In continuare ramane la vanzare doar lemnul Dr.Levi,Tenergy 05 retrasa pentru moment.(detalii in primul post).
                              FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X