Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut fete uzate pt o "sala" improvizata

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • caut fete uzate pt o "sala" improvizata

    locuiesc intr-o comuna din dambovita, un prieten de pe forum (valentin) m-a incurajat sa postez aici, cineva a adus in magazinul pe care il detine o masa de tenis, o mana cereasca pt noi. localul este mic pt a juca un tenis de caliatate (3x5m) dar asta nu conteaza. in fiecare seara ne strangem 8-10 si ne incingem pana pe la 12-1 noaptea. omu nu ne cere bani dar trebuie sa ne procuram materiale minigi si palete. pana acum am jucat doar cu chinezarii de 20 de lei paleta dar deja astea s-au rupt si chiar nu mai merita sa cumparam tot chinezarii. valentin ne-a donat o paleta si impreuna cu el am stabilit sa cautam niste fete uzate sa le lipim pe lemnele de la paletele vechi. asa ca daca aveti fete care pt voi nu mai corespund pt noi ar fi perfecte, nu conteaza ce dimensiuni o sa mai ajustam din lemn. as prefera sa fie ieftine nu conteaza gradul de uzura o sa fie oricum mai bune decat cele vechi. ASTEPT OFERTELE VOASTRE. mai tarziu sau maine o sa pun si poze cu locatia.

  • #2
    Salut! Am eu fete la 25 ron bucata .pentru detalii contac
    - - - Actualizat - - -
    Fete la 25 ron .tel. 0769792692 pt. Detalii.

    Comentariu


    • #3
      am si eu in stare foarte buna si palete gata facute
      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • #4
        http://ttmall.ro/home/index.php/prod...1b-galaxy-9000
        DE AICI POTI SA CUMPERI MATERIALE IEFTINE SI PALETE ASAMBLATE DE VLAD SUNT CHINEZESTI DAR F BUNE SI SUNT NOI SI POT5I ALEGE MAI MULTE VARIANTE IN FUNCTIE DE BUGET !! 40 RON O PALETA AM DAT SI EU CU O ASFEL DE PALETA SI MERGE F BINE PT NIVEL MEDIU INCEPATORI !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          multumim d oferta dn roman noi cautam ceva ieftin spre f ieftin. O paleta profi costa d la 100 ron in sus. Inca mai asteptam oferte

          Comentariu


          • #6
            Trimiteti va rugam adresa pe mp, sa va putem trimite ceva fete, sunt putin mai mici decat normale, dar daca retusati lemnele la un slaif vor merge...Vi le trimitem gratuit, cum de altfel le-am primit si noi...Va dorim mult succes... Cu stima, fratii Gavrilovici.

            Comentariu


            • #7
              buna seara , e cumva vorba de vlentin79 de pe forum?
              BH:TSP Ventus Spin max
              LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
              FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

              Comentariu


              • #8
                Multumiri celor care ne-au ajutat pana acum. Raspund mai greu pt ca intru de pe mobil.
                - - - Actualizat - - -
                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0388.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,9 KB 
ID:	769671Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0391.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,8 KB 
ID:	769672Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0389.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,1 KB 
ID:	769673Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0390.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,0 KB 
ID:	769674
                - - - Actualizat - - -
                am revenit cu poze

                Comentariu


                • #9
                  ...Sa nu va fie cu suparare dar ...Domniile Voastre..la 32 de anisori...acei 8-10 care va strangeti ...pe acolo pina pe la 24-1.00 noaptea..."cereti" sa primiti materiale gratuite...,si 20-25 de lei vi se par prea mult...pentru o paleta...
                  Sfatul meu este ...."apucati-va"... de... altceva!!
                  FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #10
                    daca ar pune fiecare cate 20 lei s-ar strange bani de 2 palete bune ....dar romanul e invatat sa ia totul "gratis" ....
                    Rozena - VISCARIA - Rozena

                    Comentariu


                    • #11
                      Se pare ca am starnit ceva polemici. Nu stiu dak ati citit atent ce am scris mai sus. Eu nu cer d pomana. Am zis ca vreau fete uzate si ieftine am comandat deja 3 buc la pretul d 10 lei buc d la un user binevoitor. Si da romanul este obisnuit sa ia gratis dintre cei care se strang doar eu am pus bani plus paleta donata d valentin.
                      - - - Actualizat - - -
                      Si inca ceva multi prefera sa dea 10 lei sa i-a ceva pt copil nu sa puna pt o paleta. Am vrut sa fac un bine nu sa primesc pomana. POST INCHIS
                      - - - Actualizat - - -
                      Din cei 8-10 pe care ii aminteati mai sus jumatate sunt copii d la care nu pot sa cer bani

                      Comentariu


                      • #12
                        Domnilor, e democratie.... Fiecare poate sa isi expuna parerea... Fiecare poate sa ajute sau sa critice.. Pentru ca noi am fost la randul nostru ajutati, vom ajuta...Probabil maine vor pleca vreo 3 fete spre Dâmbovița...Sunt zone in tara asta unde se traieste f. greu....Motivul? Nu conteaza...Daca poti si vrei sa ajuti, ajuti....daca nu....Sau nu putem intra intr-un an nou cu o inma noua? Cu stima, fratii Gavrilovici.

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X