Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar adeziv baza apa, sau montaj pt o paleta - Galați

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar adeziv baza apa, sau montaj pt o paleta - Galați

    Buna ziua,
    Am nevoie de putin adeziv pentru lipirea a doua fete (n-as da 50 lei pt un borcanel) sau platesc pentru montajul paletei daca este cineva din Galați dispus sa ma ajute.

    Va multumesc

  • #2
    ce fete doriti sa lipiti ? va pot trimite eu putin speed gluie fara sa va coaste decat transportul in rest adezivul e din partea mea ,daca aveti nevoie de lipiuci pe baza de apa atunci eu va recomand sa luati legatura cu dl MARTA GHEORGHE CARE VA POATE AJUTA !!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Salut! Sfatul meu este sa iei legatura cu domnul Paul Dragomir, care are sala de tenis in Galați...Este un om cu suflet mare si nu se poate sa nu te ajute. Intra pe ,,Locuri unde ne putem antrena", da-i pe Galați- Club ADR la ultima pagina si iei legatura cu dansul. Vad ca in ultimul timp sala este deschisa mai mult gratuit... Daca nu poate dansul, te va ajuta cineva care merge la sala...M ult succes...
      - - - Actualizat - - -
      0744581591 ...incearca nr. asta, daca il mai are...

      Comentariu


      • #4
        Multumesc pentru raspunsuri, fetele sunt yasaka mark V, adeziv pe baza de apa am nevoie, am gasit Donic easy fix pe vivasport cu 20 lei. Daca nu reusesc asa incerc la sala. O zi buna
        Cu aceasta ocazie donez fetele vechi: XIOM Vega Europe taiate pe un 729 Bomb, fetele sunt uzate dar pentru un incepator care vrea sa treaca la fete profesionale mai merg putin jucate. Valabil pentru Galați-Brăila. Multumesc
        Ultima editare de gaby211; 15.ian.2014, 09:41. Motiv: Actualizare

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de gaby211 Vezi post
          Multumesc pentru raspunsuri, fetele sunt yasaka mark V, adeziv pe baza de apa am nevoie, am gasit Donic easy fix pe vivasport cu 20 lei. Daca nu reusesc asa incerc la sala. O zi buna
          Cu aceasta ocazie donez fetele vechi: XIOM Vega Europe taiate pe un 729 Bomb, fetele sunt uzate dar pentru un incepator care vrea sa treaca la fete profesionale mai merg putin jucate. Valabil pentru Galați-Brăila. Multumesc
          Sper ca sare bine paleta !
          Blade : Butterfly Timo Boll W7
          FH: Cornileau Target GT
          BH:
          Cornileau Target GT
          Tel : 0752 155 898



          Comentariu


          • #6
            fete uyate

            Postat în original de gaby211 Vezi post
            Multumesc pentru raspunsuri, fetele sunt yasaka mark V, adeziv pe baza de apa am nevoie, am gasit Donic easy fix pe vivasport cu 20 lei. Daca nu reusesc asa incerc la sala. O zi buna

            Cu aceasta ocazie donez fetele vechi: XIOM Vega Europe taiate pe un 729 Bomb, fetele sunt uzate dar pentru un incepator care vrea sa treaca la fete profesionale mai merg putin jucate. Valabil pentru Galați-Brăila. Multumesc
            Buna seara ,am vazut anuntul si totusi as incerca daca nu le trimiteti si in alta parte ,ar fii bune pentru fiul meu care joaca cu colegii lui pe masa de beton ?Se poate trimite cu posta romana ,daca dati un nr de cont trimit banii pentru posta anticipat.

            Comentariu

            Procesare...
            X