Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Nittaku Septear cu tablita neagra

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Nittaku Septear cu tablita neagra

    Salutare. Husa am cumparat de pe forum (multam Leo ). Acum caut sa cumpar un lemn Nittaku Septear cu tablita neagra de preferat cu maner drept, in stare cat mai buna. Discutam cu seriozitate fiecare oferta si ofer un pret bun/corect. Multumesc anticipat.
    Ultima editare de CornelTT; 04.apr.2014, 10:01.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

  • #2
    Am un xiom Vega Asia 150/144 http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-tenis-de-masa aici poze 60 lei cu tot cu transport.
    Blade: TIMO BOLL ZLC
    Fh:TIBHAR MX-S 2.0mm
    Bh:TIBHAR MX-S 2.0mm

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Ciubotariu Ioan Vezi post
      Am un xiom Vega Asia 150/144 http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-tenis-de-masa aici poze 60 lei cu tot cu transport.
      Mersi Iount. Este o fața foarte buna de forehand dar din pacate este mult prea mica pentru Viscaria.
      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de CornelTT Vezi post
        Salutare. Cumpar urgent o fața neagra de forehand grosime min 2.0 mm , dimensiuni compatibile cu lemn 150/157 (Viscaria). Poate fi noua sau second dar in stare foarte buna. Mersi anticipat pt oferte.
        am eu baracuda bigslam, o masor daca te intereseaza, stare f buna
        "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
        Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
        BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

        Comentariu


        • #5
          Tenergy 05 max, neagra, 154/151 (1 mm mai mica decat viscaria, dar daca se apasa un pic la lipire, acopera f bine) 140 lei. Poze iti pot oferi, daca te intereseaza. Burete impecabil, topsheet 9/10

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de viorel.andrei Vezi post
            am eu baracuda bigslam, o masor daca te intereseaza, stare f buna
            Salut. Cred ca o Baracuda ar fi fost ideala, o luam imediat... Despre Baracuda Big Slam trebuie sa ma interesez. Parca nu e asa reusita ca Baracuda simpla. ne auzim.
            Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

            Comentariu


            • #7
              t25fx 150x155 daca te intereseaza o sa fac o poza. starea ete decenta in zona de lovire dar este ciupita in 2-3 locuri pe margine. pret 70 de lei
              blade: xiom strato
              fh: omega IV asia
              bh: vega asia

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                Tenergy 05 max, neagra, 154/151 (1 mm mai mica decat viscaria, dar daca se apasa un pic la lipire, acopera f bine) 140 lei. Poze iti pot oferi, daca te intereseaza. Burete impecabil, topsheet 9/10
                Si o Tenergy 05 este perfecta dar sa fie destul de mare pentru ca si asa e destul de tare, daca o intind nu se mai comporta cum trebuie. Oricum pun in calcul oferta ta chiar daca ramane putin mai mica dupa lipire si intindere usoara. Ne mai auzim.
                - - - Actualizat - - -
                Postat în original de Neacsu Bogdan Vezi post
                t25fx 150x155 daca te intereseaza o sa fac o poza. starea ete decenta in zona de lovire dar este ciupita in 2-3 locuri pe margine. pret 70 de lei
                Ok, e buna de forehand. Trimiteti va rog cateva poze cat mai clare. Multumesc.
                Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                Comentariu


                • #9
                  Am atasat 2 fotografii, facute in graba, fata arata mai bine in realitate decat in foto!

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                    Am atasat 2 fotografii, facute in graba, fata arata mai bine in realitate decat in foto!

                    Arata ok fața. Iau in calcul serios oferta chiar daca e ceva mai mica, dar mai astept putin si alte oferte. Mersi
                    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                    Comentariu


                    • #11
                      Daca sunteti hotarat, mai negociem...

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                        Daca sunteti hotarat, mai negociem...
                        Ok. S-a notat

                        Daca are cineva as fi interesat chiar de o pereche de genul 05/64 max, 05/05 max, 05/05fx max, baracuda 2,0 mm, genius 2.0 mm, Acuda S2 2.0 mm, cu conditia sa aiba dimensiuni apropiate de 150/157. Chiar m-ar interesa mult si Joola Rhyzm... Sunt deschis la oferte. Multumesc.
                        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                        Comentariu


                        • #13
                          O ultima adaugare: fata a fost dupa un jonier h (153/150), dar cu aprox 1mm mai mare. Eu am curatat-o de lipici, este f posibil sa mai fi intrat un pic la apa. In caz ca oferta mea este "atragatoare" am sa o masor diseara la rece, sa vad cata are!

                          Comentariu


                          • #14
                            Baracuda neagra 150-156

                            80ron!
                            Sau peste 40 de fete second ,,,cam la fel!,,,

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                              O ultima adaugare: fata a fost dupa un jonier h (153/150), dar cu aprox 1mm mai mare. Eu am curatat-o de lipici, este f posibil sa mai fi intrat un pic la apa. In caz ca oferta mea este "atragatoare" am sa o masor diseara la rece, sa vad cata are!
                              Sigur. Da-mi te rog dimensiunile actuale, la rece. Mersi
                              Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de CornelTT Vezi post
                                05/05 max
                                T05 negru max de aici, T05 rosu 1.9 de aici: http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...S3-S1T-DHS-TG3, punctul 8.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de mimusrem Vezi post
                                  Baracuda neagra 150-156

                                  80ron!
                                  Sau peste 40 de fete second ,,,cam la fel!,,,
                                  Aveti MP.
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                                  T05 negru max de aici, T05 rosu 1.9 de aici: http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...S3-S1T-DHS-TG3, punctul 8.
                                  Fatza rosie arata foarte bine ... dar ciupitura e destul de mare si pozitionata prost, pe suprafata de contact cu mingrea. Nu stiu... Cat ati vrea pe pereche? (asta numai dupa ce masurati si fața neagra si imi dati dimensiuni actuale)
                                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Aveti MP!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Buna ziua,
                                      Am dou fete DHS Huricane III in stare excelenta;
                                      urmariti link:
                                      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ff-si-fete-DHS
                                      Daca va intereseaza putem discuta
                                      O zi buna

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        blade: xiom strato
                                        fh: omega IV asia
                                        bh: vega asia

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de neluchibu Vezi post
                                          Buna ziua,

                                          Am dou fete DHS Huricane III in stare excelenta;
                                          urmariti link:
                                          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ff-si-fete-DHS

                                          Daca va intereseaza putem discuta

                                          O zi buna
                                          Multumesc. H3 m-ar interesa doar cele Nationale.
                                          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Tibhar MXP neagra....Donic M1 rosu patrat , neagra tăiata si probata. Donic M2 rosie.....Tgy-uri nu mai stiu cate am si dimensiuni...suna-ma si pot sa iti dau la proba
                                            TB SPIRIT
                                            TGY 05
                                            TGY 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de Orza Catalin Vezi post
                                              Tibhar MXP neagra....Donic M1 rosu patrat , neagra tăiata si probata. Donic M2 rosie.....Tgy-uri nu mai stiu cate am si
                                              dimensiuni...suna-ma si pot sa iti dau la proba
                                              Ok Catalin. Te sun maine si vorbim.
                                              Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Rezolvat. Mersi tuturor de oferte. Subiect inchis.
                                                Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Salutare. Cumpar o pereche de Tenergy: 05 neagra si 64 rosie, grosime 2.1 mm, dimensiuni apropiate de 150/157. Caut fețe second dar in stare cat mai buna. Iau si separat daca aveti desi la perche poate mai obtin un "discount". Oricum discutam cu seriozitate fiecare oferta. Multumesc anticipat.
                                                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X