Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vreau un lemn gratis

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vreau un lemn gratis

    Buna seara tuturor!! Am si eu nevoie de un lemn pentru ca al meu s-a rupt de la maner si nu imi pot permite altul si ma gandeam ca am fost ajutat pe acest site si cu doua fete . Daca aveti un lemn si nu il mai folostiti sau nu aveti ce face cu el va rog sa ma ajutati. Sau daca il aveti mai ieftin va rog sa imi spuneti.

  • #2
    Salut,
    Am eu un Donic BURN OFF. Lemnul este aproape nou fiind folosit maxim 10 ore si vi-l pot oferi la 100 lei fara taxe postale.
    O zi buna!

    Comentariu


    • #3
      Cersitul este interzis pe acest forum. Recidiva aduce banarea.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Salut,

        Un lemn mai ieftin, dacă ești interesat: Vând lemn LKT Instinct+
        Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
        FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
        BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

        Comentariu


        • #5
          Imi cer scuze pentru titlu am grsit nu m-am gandit mult inainte sa scriu am nevoie de un lemn si nu stau prea bine cu banii nu il vreau gratis dar sa fie ceva ieftin. Imi cer scuze Cryss, Clau si altor membri care au citit

          Comentariu


          • #6
            Am eu un lemn Xiom pro carbon 100 lei transport inclus?D
            Blade: TIMO BOLL ZLC
            Fh:TIBHAR MX-S 2.0mm
            Bh:TIBHAR MX-S 2.0mm

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Mr.UnionIași Vezi post
              Buna seara tuturor!! Am si eu nevoie de un lemn pentru ca al meu s-a rupt de la maner si nu imi pot permite altul si ma gandeam ca am fost ajutat pe acest site si cu doua fete . Daca aveti un lemn si nu il mai folostiti sau nu aveti ce face cu el va rog sa ma ajutati. Sau daca il aveti mai ieftin va rog sa imi spuneti.
              Te rog spune-mi adevarata varsta?

              Comentariu

              Procesare...
              X