Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vind lemne in stare buna.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vind lemne in stare buna.

    Lemn Stiga Optimum plus 120 ron, Optimum Sync 110 ron , Butterfly Maze Passion of - 100 ron , Butterfly Konglinghui ( penhold ) 80 ron , Donic Perrson off 40 ron , Donic carbon full ( neomologata ) 120 ron. Preturile sunt mici pt ca asa mi se pare normal pt sh- uri.
    Ultima editare de nick; 11.feb.2014, 17:40.

  • #2
    va intereseaza si schimburi?
    Blade: TIMO BOLL ZLC
    Fh:TIBHAR MX-S 2.0mm
    Bh:TIBHAR MX-S 2.0mm

    Comentariu


    • #3
      Nu, multumesc.

      - - - Actualizat - - -

      Va rog sa mi spuna si mie cineva cum se mai postaza pozele ca nu mai stiu. Multumesc frumos.
      Ultima editare de nick; 08.feb.2014, 23:16.

      Comentariu


      • #4
        Chiar as dori si eu niste poze.Stima

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de nick Vezi post
          Lemn Stiga Optimum plus 120 ron, Optimum Sync 110 ron , Butterfly Maze Passion of - 100 ron , Butterfly Konglinghui ( penhold ) 80 ron , Donic Perrson off 40 ron , Donic carbon full ( neomologata ) 120 ron. Preturile sunt mici pt ca asa mi se pare normal pt sh- uri. Incerc sa pun pozele in scurt timp.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de nick Vezi post
            Nu, multumesc.

            - - - Actualizat - - -

            Va rog sa mi spuna si mie cineva cum se mai postaza pozele ca nu mai stiu. Multumesc frumos.
            Daca nu gresesc atunci in josul paginii apare ,,adauga imagini pentru postare,, deschizi pagina adaugi popzele din fisierul de unde le ai salvate si dai rapuns rapid la post sau ce scie acolo jos .
            Nici eu nu am postat poze de ani de zile aici dar parca asa trebuie facut merita incercat.

            Comentariu


            • #7
              vind lemne in stare buna.

              Postat în original de nick Vezi post
              Lemn Stiga Optimum plus 120 ron, Optimum Sync 110 ron , Butterfly Maze Passion of - 100 ron , Butterfly Konglinghui ( penhold ) 80 ron , Donic Perrson off 40 ron , Donic carbon full ( neomologata ) 120 ron. Preturile sunt mici pt ca asa mi se pare normal pt sh- uri. Incerc sa pun pozele in scurt timp.
              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	maze of-.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	100,3 KB 
ID:	769873Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	maze 2 .jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	99,9 KB 
ID:	769874Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	optimum sync.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,3 KB 
ID:	769875Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	maze 3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	101,4 KB 
ID:	769876Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	perrson.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,1 KB 
ID:	769877

              Comentariu


              • #8
                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	optimum sync 2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,6 KB 
ID:	769878Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	persson 4.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,8 KB 
ID:	769879Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	optimum plus 1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,1 KB 
ID:	769880Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	donic carbon 3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,5 KB 
ID:	769881Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	maze passion.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,2 KB 
ID:	769882 Dupa cum se vede este o mica problema la donic perrson off pt ca are exfoliata atit cat se vede suprafata.
                Ultima editare de nick; 09.feb.2014, 20:09.

                Comentariu


                • #9
                  Butterfly konglinghui priza toc , lemnul nu este jucat si nici o fata lipita pe el. Pretul oficial 170 . Mentionez ca la toate lemnele transportul nu este inclus. Multumesc.
                  Fișiere atașate
                  Ultima editare de nick; 09.feb.2014, 20:07.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de nick Vezi post
                    [ATTACH=CONFIG]6622[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6623[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6624[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6625[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6626[/ATTACH] Dupa cum se vede este o mica problema la donic perrson off pt ca are exfoliata atit cat se vede suprafata.
                    dimensiuni la capul lemnului person off va rog.

                    Comentariu


                    • #11
                      Miine pun dimensiunile lemnelor. Pt. Perrson off latimea capului in lateral este intradevar mai mare decit in mod standard.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de nick Vezi post
                        [ATTACH=CONFIG]6617[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6618[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6619[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6620[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6621[/ATTACH]
                        Cu placere

                        Comentariu


                        • #13
                          Multumesc hopipoke pt sugestia de postare dar a trebuit sa apelez la altcineva pt ca nu a mers. Mersi oricum.

                          - - - Actualizat - - -

                          Iata si dimensiunile lemnelor:

                          Stiga Optimum Plus : 155x150, miner 100
                          Butterfly Konglinghui : 150x150, miner 85 (penholder)
                          Donic Persson off : 150x155 (latimea este mai mare), miner 100
                          Butterfly Maze Passion of - :155x150, miner 100
                          Donic full Carbon neomologata cu fete Donic Liga (incluse) : 155x150, miner 100.

                          - - - Actualizat - - -

                          Postat în original de nick Vezi post
                          Lemn Stiga Optimum plus 120 ron, Optimum Sync 110 ron , Butterfly Maze Passion of - 100 ron , Butterfly Konglinghui ( penhold ) 80 ron , Donic Perrson off 40 ron , Donic carbon full ( neomologata ) 120 ron. Preturile sunt mici pt ca asa mi se pare normal pt sh- uri. Incerc sa pun pozele in scurt timp.
                          - - - Actualizat - - -

                          Valabil inca.

                          - - - Actualizat - - -

                          Valabile.
                          Ultima editare de nick; 10.feb.2014, 21:13.

                          Comentariu


                          • #14
                            Bty Maze Passion scade la 80 ron.

                            - - - Actualizat - - -

                            Bty Konglinghui penholder ultimul pret cu transport inclus este 100. Lemnul este la cutia lui nou nout. La Bty Bistrița il luati la 170. Nu cred ca am putea gasi o alta oferta mai o.k. Dar vreau sa achizitionez si eu rapid altceva.

                            - - - Actualizat - - -

                            Postat în original de nick Vezi post
                            Lemn Stiga Optimum plus 120 ron, Optimum Sync 110 ron , Butterfly Maze Passion of - 100 ron , Butterfly Konglinghui ( penhold ) 80 ron , Donic Perrson off 40 ron , Donic carbon full ( neomologata ) 120 ron. Preturile sunt mici pt ca asa mi se pare normal pt sh- uri.
                            Bty Maze Passion vindut!

                            Comentariu


                            • #15
                              Se mai vinde Butterfly Timbertouch ALL nou 2013. Jucat citeva ore. Pret 140.

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut. Ma intereseaza kong linghui si persson off. Spune-mi te rog pretul, caci nu inteleg....e 80 sau 100 pretul la kong linghui ? Si am vrea sa stim daca ni le poti rezerva vreo trei zile. Le luam aproale sigur, caci pe 15 martie avem etapa judeteana si am 5 dintre copii ca,ificati, si nadajduim ca macar doi sa se califice pe tara, ...asteptam raspuns. Nicu gavrilovici.

                                - - - Actualizat - - -

                                Doi joaca cu priza tok... . Multumim

                                Comentariu


                                • #17
                                  Regret, cele doua lemne s-au vindut chiar in aceasta seara. Deci Konglinghui si Persson off vindute. Se repune in vinzare Bty Maze Passion of-. Cumparatorul s-a razgindit.
                                  Ultima editare de nick; 24.feb.2014, 00:17.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de nick Vezi post
                                    Se mai vinde Butterfly Timbertouch ALL nou 2013. Jucat citeva ore. Pret 140.
                                    Buna ziua. Va rog sa puneti cateva poze cu acest lemn. Va multumesc.

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Postat în original de nick Vezi post
                                    Se mai vinde Butterfly Timbertouch ALL nou 2013. Jucat citeva ore. Pret 140.
                                    Buna ziua. Va rog sa puneti cateva poze cu acest lemn. Va multumesc.

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Postat în original de nick Vezi post
                                    Se mai vinde Butterfly Timbertouch ALL nou 2013. Jucat citeva ore. Pret 140.
                                    Buna ziua. Va rog sa puneti cateva poze cu Butterfly Timbertouch ALL. Va multumesc.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Bty Timbertouch all este abia cumparat de la Bistrița. Are miner concav, nou , cutia lui. Am pus o singura data fetele pe el. Nu este insa ce-mi trebuie mie. Este un lemn spre aparare (all-medium), cu o usoara vibrare ,greutate mica si silentios. Nu are defecte. Pozele am sa le pun cit de repede pot.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        ma intereseaza donicul person ofer 45 lei cu tot cu transport daca doriti ....stima (e singurul defect ala din poza? )


                                        scz abia acuma am vazut ca l-ai vandut
                                        Rozena - VISCARIA - Rozena

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Cumpar Lemn

                                          Cumpar Lemn Butterfly Timo Boll ALL MANER DREPT !

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Cumpar sh Timo Boll All (miner drept) dar si schimb cu cele postate !
                                          Ultima editare de nick; 03.mar.2014, 00:30.

                                          Comentariu

                                          Procesare...
                                          X