Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand paleta

    vand paleta formata din fete joola energy xtra si yasaka rakza 7 soft la pretul de 80 de lei fara transport .paleta este foarte buna inca prinde ff bine si rupe masa cu topspinuri..stima
    Ultima editare de devil; 18.feb.2014, 16:00.

  • #2
    Ami pare rau, dar fetele alea care rupe masa trebuie sa fie puse pe un lemn, sunt curios ce lemn ai ca rupe masa ca nu ai spus nimic de el ?... si daca ai pus fetele pe un lemn Hobby trebuie si acest lucru spus cred ca poate din cauza acesta nu vrei sa adaugi si poze, nu este nici o problema acest lucru doar ca este bine sa stie cel care cumpara Paleta. tinere si inca ceva nu depinde de tine daca vrei sa adaugi poze sau nu ,,, aici este necesar pt. tine in primul rand la vanzare dupa care asa se cere aici pe forum sa faci acest lucru adica sa vada omul ce cumpara daca nu ai stiut acest lucru ati spun acum ... Nimeni nu se naste invatat, dar cel mai important lucru este sa doresti sa inevti.
    Ultima editare de leo33; 18.feb.2014, 15:30.

    Comentariu


    • #3
      Bine totusi ca a specificat ca rupe masa , cine o cumpara sa joace pe o masa de cimet ,poate rezista!
      T05-ALC-T05
      Adrian Gorum

      Comentariu


      • #4
        da fetele sunt puse pe un lemn hobby donic dar de o calitate mai buna decat celelalte palete .paleta cu lemnul pe care am cumparat.o am dat pe ea 95 lei si imi pare rau dar nu am stiut ca trbuie specificat si lemnul sunt nou asa ca imi cer mi de scuze

        - - - Actualizat - - -



        - - - Actualizat - - -

        a vrea sa vand aceasta paleta deoarece vreau sa.mi cumpar si eu o fata mai buna si rapida gen tenergy 05.stima
        Ultima editare de devil; 18.feb.2014, 16:21.

        Comentariu

        Procesare...
        X