Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Materiale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Materiale

    1.Lemn Stiga Nano Carbon Technology(NCT) V:Lemnul este cumparat nou,si a fost doar probat,jucat 2-3 ore.Este lacuit si nu are absolut nicio lovitura.Pret:300 lei;



    2.Fata Yasaka Rakza 9,culoare rosie,grosime MAX,doar probata,jucata 2-3 ore.Fata nu are nicio ciupitura,este intr-o stare impecabila,dimensiuni:145x152 mm;Pret:100 lei;





    4.Fata Xiom Sigma PRO,culoare rosie,grosime MAX,fata a fost jucata aproape 1 luna si jumatate.Fata sare si agata foarte bine,este intr-o stare foarte buna,dimensiuni:144x152mm,pret:50 lei;



    5.Fata Stiga Calibra,culoare neagra,grosime MAX,fata a fost jucata 2 luni de zile.Fata sare si agata forate bine,este intr-o stare foarte buna,dimensiuni:147x156mm;dupa cum se vede fata are o mica ciupitura in partea dreapta,nesemnificativa,pret:35 de lei;



    6.Fata Tenergy 05,culoare neagra,grosime 2,1mm,fata a fost jucata 2 luni.Fata este intr-o stare buna,dimensiuni:143x157,pret:35 de lei



    7.Fata DHS Hurricane 3 TG Skyline Neo,culoare rosie,grosime 2,15 mm,fata a fost jucata aproximativ 2 saptamani si jumatate,este intr-o stare foarte buna,dimensiuni:147x153mm;pret:60 de lei;



    8.Fata Tenergy 05,culoare neagra,grosime 2,1mm,fata a fost jucata 2 luni.Fata este intr-o stare buna,dimensiuni:145x152mm,pret:35 lei;





    Mai vand un prosop Butterfly Roundell si un Tricou Yasaka Star Promotion,ambele castigate la turnee,prosopul nu a fost folosit deloc,tricoul folosit o singura data.Marimea tricoului este un M spre L.Pret tricou:50 de lei

    Pret prosop:30 de lei;

    Persoana de contact: David Dumitra,Targoviște,pentru mai multe detalii putem lua legatura prin MP sau prin telefon:0751691602.De mentionat este faptul ca toate fetele au fost cumparate de noi!

    - - - Actualizat - - -



    De asemenea,mai vand husa artengo nou-nouta,pret:25 de lei;


    Ultima editare de David RKO; 24.feb.2014, 15:31.
    Blade: DHS Hurricane King-FL
    FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
    BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
    Glue:Butterfly Free Chack

  • #2
    din ce material e tricoul? bumbac sau poliester?

    Comentariu


    • #3
      Din Bumbac

      - - - Actualizat - - -

      Bryce Speed FX-ul si Tenergy 05 FX-ul au fost vandute!
      Blade: DHS Hurricane King-FL
      FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
      BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
      Glue:Butterfly Free Chack

      Comentariu


      • #4
        recomand este un vanzator corect

        Comentariu


        • #5
          prosopul ma intereseaza pe mine
          poti sa-mi spui ce dimensiuni are ?
          poate si un TG 05 -
          8.Fata Tenergy 05,culoare neagra,grosime 2,1mm,fata a fost jucata 2 luni.Fata este intr-o stare buna,dimensiuni:145x152mm,pret:35 lei;

          las un nr 0743122796 , e suficient sa-mi dai un beep si te sun eu sa vb despre cele de mai sus
          cezar

          Comentariu


          • #6
            aveti MP
            Butterfly Gergely Alpha
            Xiom Sigma Pro max
            Xiom Sigma Pro max

            Comentariu


            • #7
              Esti neserios,lemnul stiga ii fisurat ,lovit desi tu ai zis ca nu-i lovit.Cu toate ca noi ne-am inteles cu schimbul lemnelor numai pe privat,eu ti-am trimis lemnul nittaku acoustic luni dupamasa si ti-am comfirmat prin sms ca t-i l-am pus la posta,apoi tu ai spus ca il trimiti marti.Apoi marti eu ti-am trimis mesaj pe telefon in care te-am intrebat daca la-i trimis,la care tu mi-ai trimis mesaj pe forum pe privat ca l-ai trimis de dimineata.AI mintit cu nerusinare pentru ca ai asteptat pana miercuri ce ti-a ajuns acousticul si dupa l-ai trimis,se vede stampila cu data cand l-ai pus la posta pe colet,care o pot dovedi facand poze.Puteai sa spui din prima cand ai vorbit cu mine la telefon ca vrei sa ti-l trimit primu si dupa sa-l trimiti tu ca era ok.Oricum pe langa mesajele de pe privat care cred ca organizatorii forumului le pot verifica cred,lemnul stiga ce mi l-ai trimis ii fisurat de la maner si lipit,se vede ca a fost luata jos o presea de la maner si lipita la loc cu superglue sau stiu eu ce,lucru care poate fi confirmat de DAN UNIVERSAL de la DEJ care a vazut lemnul astazi la antrenamente.Bine ca te su miercuri ca fraieru si te intreb ai primit acousticu si te intreb de mai multe ori ii ok si daca l-ai trimis si tu si mintesti ca stiga l-ai trimis marti dimineata.Oricum cu asta am incheiat si sper sa ne intalnim pe la ceva turneu in ceva vreme...

              Comentariu


              • #8
                Da asa. Este lemnul este fisurat si are si cateva atingeri pe cant vizibile insa adi spune ca si sub fete are cteva desprinderi de furnir dar eu nu am putut vedea pt ca avea fetele lipite pe lemn
                Dupa cele spuse daca nu recunoasteti cele spuse sunteti pasibil de lista neagra insa poate ajungeti la o intelegre cu adrian si ai platiti o difereta pt faptul ca lemnul e fisurat si ot faptul ca ati afirmat ca lemnul e neatins trebuie sa va cereti scuze public si sa ai platiti daune
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #9
                  Ca sfat !!! mai uitati-va si la vechimea user-ului pe acest forum si 2 la varsta (daca o are afisata),in acest caz este.....
                  Blade TESTE
                  Fh TENERGY
                  ​Bh IARBA UZATA

                  Comentariu


                  • #10
                    salut David ! dupa discutile pe privat si telefonice confirm inca o data aici ca lemnul este fisurat la maner si fisura a fost mascata cu super gluie! daca nu ajungea pe mana mea ,colegul ~! ADRIAN NEAMTU DIN GHERLA NICI NU STIA CA ESTE FISURAT ! A FOST LUCRAT CU GRIJA TOCMAI PT MASCAREA FISURII ! DIN CELE SPUSE LEMNUL A FOST DAT IN PROBE 3 SAPTAMANI ALTEI PERSOANE SI CA NU STIAI DE ACEASTA FISURA! SAU LOVITURILE DE PE CANT ! SE POATE CA DL CARE A TESTAT LEMNUL A AVUT UN ACCIDENT CU EL SI LA MESTERIT CA SA NU ITI DAI SEAMA SI T-I LA DAT INAPOI MESTERIT ! ORICUM DUPA TOATA POVESTEA DL DUMITRA A AJUNS LA O INTELEGERE CU ADRIAN SI TOTUL SA INCHEAT PE CALE AMIABILA DAVID CRED EU CA HABAR NU A AVUT DE ACEA FISURA !! IN REST SA AUZIM DE BINE SI SALUTARI LA TARGOVISTE !
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X