Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Lemn Yasaka Ma Lin extra offensive + fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Lemn Yasaka Ma Lin extra offensive + fete

    Este paleta mea personala cu care joc de mult timp. Lemnul este Yasaka Ma lin extra offensive ( este un lemn ales din mai multe cu un control ff bun si un feeling f placut) + fata fh t05 + fața bh victas 01 limber. Fetele sunt jucate! Pret 450 ron !
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

  • #2
    Salut, m-ar interesa doar lemnul.

    Comentariu


    • #3
      vreau fata t 05 daca e rosie

      Comentariu


      • #4
        manty ai mp !

        fata t05 e neagra!
        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

        Comentariu


        • #5
          lemnul cu cat il vinzi

          Comentariu


          • #6
            Alex ia mai banii de la mine,gandestete ca il pun la muzeu si o sa scriu ca a jucat cu el singurul produs Amatur din divizia A.
            Noi suntem batrani ,mai ales eu,dar copii din ziua de azi,se vor uita cu invidie,la lemnul cu care a jucat dl Alex Ciobanu(ti....)

            Comentariu


            • #7
              Pretul paletei s-a modificat - 550 RON - Am pus pe lemn 2 fețe victas 01 pe fh si victas 01 limber pe bh, ambele de 2.0, ambele boosterite la greu. Fetele sunt jucate f putin arata ff bine. Nu vand separat! Este un setup excelent pt cei care prefera un joc agresiv bazat pe topspin si mult efect!
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • #8
                Vand Setup format din lemn Tibhar Samsonov Alpha ( lemn de control cu un feeling deosebit) + fete victas 01 si victas 01 limber in stare f buna la pretul de 300 ron. Sau pot sa pun aceleasi fețe pe un lemn Ma lin extra offensive si pretul creste la 400 ron.!
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #9
                  tenergy 05 ai?

                  Comentariu


                  • #10
                    am dar e folosita !
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X