Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Din pacate cunosc niste specimene de bisnitari care vind materiale si fraieresc lumea cu produsele lor dar nu este nimeni obligat sa cumpere .
    Am muscat-o si eu dar nu mai eram in domeniu dupa o pauza de 15 ani in tenisul de masa.

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de barbulescu bogdan Vezi post
      Ce treaba am eu cu specula ? dar un lemn zhank jike (poate sa fie si nou) nu l cumpar de pe forum la un pret egal cu cel de la bistrita(600 de lei)...normal ca ai scazut putin pretul...
      In alta ordine de idei...e posibil sa nu fii stiut ca sunt fake uri, dar oamenii astia care ti au atras atentia au adus niste "dovezi"...drept raspuns tu ne iei la misto( ca vezi doamne nu stim sa tinem o paleta in mana si ne dam experti)
      Bafta la vanzare!
      Sincer imi pare rau,dar iti spun sigur,sunt multi care se ocupa cu asa ceva,nu fac nici o aluzie.Eu am probat aceste lemne si sunt foarte bune crede-ma.Pana la urma nu oblig pe nimeni sa cumpere.
      timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
      zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
      liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

      Comentariu


      • #28
        In regula , bafta multa !
        TIMO BOLL ALC
        tenergy 05

        Comentariu


        • #29
          Un om corect, domnule Chirita ar fi procedat altfel in urma sesizarilor celor care sustin ca nu sunt originale
          In primul rand trebuia sa retrageti de la vanzare lemnele cel putin pentru o perioada ,dupa care trebuia sa apelati la un expert
          Insa dumneavoastra prin atitudinea pe care o aveti nu dovediti ca sunteti de buna credinta
          Apropo ,ma numesc Adrian Gorum , dar asta nu are importanta
          T05-ALC-T05
          Adrian Gorum

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Chirita Cristian Vezi post
            Sincer imi pare rau,dar iti spun sigur,sunt multi care se ocupa cu asa ceva,nu fac nici o aluzie.Eu am probat aceste lemne si sunt foarte bune crede-ma.Pana la urma nu oblig pe nimeni sa cumpere.
            sa presupunem ca lemnele sunt originale!fi-ti dvs amabil si puneti poze cu lemnele din mai multe unghiuri la lumina!respectiv maner cant ,capatul manerului unde arata fluturele!am avut lemn clona si l-am vandut ca si clona!o seara buna!
            tb alc t05/t05 fx

            Comentariu


            • #31
              d-le teodorus trebuie sa recunoastem ca sunt niste clone destul de reusite!sunt foarte sigur ca multi de pe forum s-ar fi pacalit!
              tb alc t05/t05 fx

              Comentariu


              • #32
                Cunosc bine fenomenul. Sunt useri nu prea priceputi sau vechi pe forum, care cred ca au descoperit ceva nou, mergand defapt pe carari de mult batatorite de altii si incercand sa cumpere echipament specializat, de pe site-uri nespecializate, la preturi mai mici, pt ca apoi sa le revanda in castig. Pana aici, totul normal. Anormalul incepe atunci cand li se atrage atentia asupra faptului ca au fost inselati si sunt pe cale sa insele (sau au inselat deja) la randul lor, adoptand o pozitie defensiv-agresiva, in necunostinta (sau si mai grav, deja in cunostinta) de cauza.
                Lui Teodorus si inca catorva (putini) forumisti, li se pot cere expertiza in materie de lemne si fete de tenis de masă, asa cum li se cer expertize, unor evaluatori experti in domeniul artei.

                - - - Actualizat - - -

                Postat în original de nduviscaria Vezi post
                d-le teodorus trebuie sa recunoastem ca sunt niste clone destul de reusite!sunt foarte sigur ca multi de pe forum s-ar fi pacalit!
                Tocmai acesta este motivul, pentru care trebuia specificat in anuntul de vanzare, ca sunt clone. Multi, nu ar fi deranjati sa joace cu astfel de lemne, daca le-ar achizitiona la preturi mult mai mici decat originalele, iar negocierea s-ar face pe alte baze...
                Ultima editare de Visco; 10.mar.2014, 21:42.
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de nduviscaria Vezi post
                  d-le teodorus trebuie sa recunoastem ca sunt niste clone destul de reusite!sunt foarte sigur ca multi de pe forum s-ar fi pacalit!
                  Din pacate nici unul nu este reusit,ajungea sigla de pe miner,nu era nevoie de mai multe detali

                  - - - Actualizat - - -


                  O clona reusita

                  Comentariu


                  • #34
                    Daca aveam ceva de ascuns nu puneam poze.Daca eventual vor fii doritori rog sa citeasca parerile contra .

                    - - - Actualizat - - -

                    Multumesc de telefon dle Bota,da se poate proba si dupa aia discutam pretul.
                    timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                    zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                    liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de dantim Vezi post
                      ....
                      Am muscat-o si eu dar nu mai eram in domeniu dupa o pauza de 15 ani .....
                      Vrei s-o musti din nou !? Lasa baieti-n pace,...tu esti cu lada
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #36
                        Valabil

                        - - - Actualizat - - -

                        Postat în original de gabikr Vezi post
                        Cristi mai are la vanzare si asa ceva:

                        1. Levi off, ST, straturi :limba-limba-str. bazalt-ayous-str. bazalt-limba-limba (similar cu gama Innerforce, cel mai asemanator la comportament cu varianta Tamca ULC), impecabil, nelovit, pret: 90 lei
                        Foto aici: http://postimg.cc/gallery/33z1boim/

                        2. YinHe T-7 arylate -carbon, FL, pret: 100 lei
                        Foto aici: http://postimg.cc/gallery/59n2ut0e/

                        3. Paleta formata din:
                        - Lemn SANWEI white Superman, FL, off++, 17 straturi, 9 lemn si 8 soft carbon, agresiv, doar probat, prezinta o mica atingere pe cant. pret: 290 lei
                        - Fetze:
                        XIOM Vega Asia, rosu, 2.0, impecabila, 157x150, pret: 100 lei
                        XIOM Vega Europe, negru, 2.0, impecabila, 157x150, pret: 100 lei
                        Foto aici: http://postimg.cc/gallery/6bgc3rha/
                        Reducere Sanwei 270 ron
                        timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                        zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                        liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de Chirita Cristian Vezi post
                          Valabil

                          - - - Actualizat - - -


                          Reducere Sanwei 270 ron
                          Adaug yasaka antipower patrata-90 ron
                          timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                          zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                          liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de dantim Vezi post
                            Din pacate nici unul nu este reusit,ajungea sigla de pe miner,nu era nevoie de mai multe detali

                            - - - Actualizat - - -


                            O clona reusita

                            Postari de genul acesta dovedeste o lipsa de respect fata de membrii forumului.Rog scoaterea lui afara.
                            Cu respect fata de toti membrii!
                            Phill
                            Victas V15 Extra
                            Victas Koji Matsushita Special
                            Victas Curl P1V

                            Comentariu


                            • #39
                              Domnule ,nu ati precizat inca, daca lemnele sunt originale sau clone (falsuri)
                              Acest spatiu este destinat unei comunitati civilizate si oneste ,cred ca suntem indreptatiti sa va cerem acest lucru ,iar daca nu-i dati curs va trebuii sa plecati cu tot cu lemne de aici, unde doriti dumneavoastra (va sugerez ocazii.ro ,tocmai.ro, ebay.com, etc)
                              Adrian Gorum
                              Ultima editare de kdt123; 18.mar.2014, 12:54.
                              T05-ALC-T05
                              Adrian Gorum

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de kdt123 Vezi post
                                Domnule ,nu ati precizat inca, daca lemnele sunt originale sau clone (falsuri)
                                Acest spatiu este destinat unei comunitati civilizate si oneste ,cred ca suntem indreptatiti sa va cerem acest lucru ,iar daca nu-i dati curs va trebuii sa plecati cu tot cu lemne de aici, unde doriti dumneavoastra (va sugerez ocazii.ro ,tocmai.ro, ebay.com, etc)
                                Adrian Gorum
                                Se pare ca aveti o problema,cineva mai priceput a adus argumente solide cu imagini clare original si fals sau cum vrei sa-i spui,nu inteleg ce vrei dta?Eu am precizat ca eventualii dorituri sa citeasca parerile contra,pe lemne nu scrie[ fals sau original]Userul Teodorus a aratat ca lemnele nu sunt originale.Daca mai vreti si alte detalii,puteti sa intrebati.
                                timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                                zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                                liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                                Comentariu


                                • #41
                                  Scuzele de rigoare ,am dat din greseala LIKE!!! Specificati data viitoare cand afisati un anunt,veridicitatea lemnelor(CLONA sau ORIGINAL).Userul kdt123 are DREPTATE ,nu trebuie pacaliti sau fraieriti jucatorii de tenis de masă de pe FORUM.PS. Sunt si care nu se pricep la lemne si cu buna stiinta le cumpara de ,,bune ,, dar de fapt au luat ,,PLASA,, sau ,,TEAPA,, vorba romanului! O zi placuta ,tuturor!
                                  LEMN:MAZE(Old Tag)
                                  Fh:TEN. 05
                                  Bh:,TEN. 05

                                  Comentariu

                                  Procesare...
                                  X